Şimdi Ara

Conan Exiles [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/440900/

Conan Exiles [ANA KONU]

ARŞİV İLK MESAJ

Funcom’un geliştirdiği Conan Exiles, hayatta kalma temalı açık dünya bir oyun. İnşa et ve fethet tarzı ilerleyen oyun hem tek kişilik hem de çok oyunculu oynanabiliyor. Özellikle RPG severlerin oyunu oldukça beğeneceklerini söylemek gerek. Oyun PC, Xbox ve Playstation 4 platformlarına geliştiriliyor.

Conan Exiles [ANA KONU]

Conan Exiles, 31 Ocak 2017 tarihinde Steam üzerinden erken erişime açılacak. Ayrıca Xbox One kullanıcıları, 2017 sonbaharında oyunu Xbox Game Preview programı sayesinde deneyebilecekler. Oyunun tam sürümü için ise henüz bir çıkış tarihi verilmemiş. İşte Conan Exiles’in yayınlanan resmi sistem gereksinimleri:

MİNİMUM

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
    İşlemci: Intel Core i3 3.0 GHz or AMD equivalent
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 (2GB) or AMD equivalent
    DirectX Sürümü: Version 11
    Depolama: 35 GB available space

ÖNERİLEN

İişetim Sistemi: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
    İşlemci: Intel Core i5/i7 3.0 GHz or AMD equivalent
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 1070 or AMD equivalent
    DirectX Sürümü: Version 11
    Depolama: 35 GB available space
    Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımızda özellikle önerilen sistem gereksinimlerinin orta-üst düzey olduğunu söyleyebiliriz. İşlemci tarafındaki istekleri karşılamak kolay iken ekran kartı olarak GTX 1070 tercihi bilgisayarları oldukça zorlayacak gibi duruyor.

Cumhuriyet gazetesinden alıntıdır!

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bugün satın aldım steam üzerinden 55TL ye. Bu aksam 7:30 8:00 gibi iş dönüşü oynamaya başlıcam oynayan var ise yada almayı düşünen burdan yazsın.

Beni eklemek isteyenler..

Bilgisayarınızda çalışmakta olan STEAM ikonuna sağ tıklayıp TOPLULUK'a tıklanır.

Sağ ortalarda OYUNCU BUL'a raptoid diye aratılır.

Nickname: Xaroon ^ Conan Exiles

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 31 Ocak 2017; 12:8:4 >
  • Almayı düşünüyorum ama biraz daha fikir sahibi olmam lazım. Belli bir süre ,misalen bi 8-10 saat, oynadıktan sonra görüşlerinizi paylaşır mısınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Almayı düşünüyorum ama biraz daha fikir sahibi olmam lazım. Belli bir süre ,misalen bi 8-10 saat, oynadıktan sonra görüşlerinizi paylaşır mısınız hocam?

daha oynayanadim serverlarda sikinti var sanirim oynadiktan sonra yazarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenen bi oyundu sağlam hype yapılmış bir çok yerde. Satın aldım insin bakalım.
  • bir kaç kişi toplansak TR lokasyonlu 100 TL civar 70 kisişik server açabilirmiyiz acıba ?
  • beyler oyun bence en iyi erken erişim hayatda kalma oyunu ama türklerden kimse ilgi göstermemiş fiyatı biraz fazla sanarım türkler için yoksa survival arkdan 2 kat daha güzele benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

beyler oyun bence en iyi erken erişim hayatda kalma oyunu ama türklerden kimse ilgi göstermemiş fiyatı biraz fazla sanarım türkler için yoksa survival arkdan 2 kat daha güzele benziyor

Yakın zamanda oyuncu sayısı arttığında şuralardan oyunu birlikte oynayacak birilerini bulabilirsiniz aslında:

https://steamcommunity.com/groups/conanexilesturkiye

https://www.facebook.com/ConanExilesTurkiye/

• Oyun yokluğunda şu oyunu alsammı diye düşünüyorum ama buda erkem erişim bıktım şu erken erişimden kimbilir kaç yılda gelişterecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Oyun yokluğunda şu oyunu alsammı diye düşünüyorum ama buda erkem erişim bıktım şu erken erişimden kimbilir kaç yılda gelişterecekler.

Bu oyunun arkasında 23 senelik oyun firması var. Halihazırda hala içerikle besledikleri 2 tane MMO ları var. Geçenlerde de güzel bir yatırım aldılar. Oyunun 1 seneden kısa sürede bitirilmesini planlıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun gayet başarılı. Funcom Age Of Conan'da yaptığı hataları bu oyunda yapmayacaktır. Sürekli güncellemelerle gerekli iyileştirme ve geliştirmeleri gün aşırı yapıyorlar. Oyun özellikle Ark'a benzemekle beraber Conan evreninde geçtiği için beni daha çok kendine çekmeyi başardı. Crafting ve building sistemlerini çok başarılı buldum. Dünya orta büyüklükte olmakla beraber atmosfer güzel. Türk oyuncular ve serverlarda fazlalaştı.

Türe ve evrene ilgisi olanların bir an bile düşünmeden alması gereken bir oyun.
  • Oynadigim offical sw gece kapandi , evden cikmadan once baktim halen yok.

• Conan Exiles nasıl oyun diye sağa sola bakarken fark ettimki bizde bu oyun itibar görmedi galiba. Yabancı forumlarda oyun çok popiler ve Steam 'de en çok satanlar listesinde ilk sırada.
  • Aslında baya oynayan var en azından benim tanıdığım 20 30 kisi var birlikte girdiğimiz fakat serverlarda sıkıntılar mevcut. Mesela çok fazla lag dolayısıyla frame atlamalar, her an serverların kapanma ihtimali Anti-Cheat sistemleri henüz stabil değil.

Bugları sıkıntılar buradanhttp://steamcommunity.com/app/440900/discussions/ takip edebilirsiniz..
  • Buraya da bakıp okumanızda fayda var arkadaşlar:

http://indieturk.net/conan-exiles-incelemesi/
  • 30 ocak gecesi lirik oynamıştı, efsane yayındı

• Ben oynamak için heyecanla satın aldım. Ama dakika 1 gol 1 oldu. Oyun açılmıyor. Steamden giriş yapmaya çalıştım Conan ikonun yanında çalışıyor yazıyor birkaç saniye sonra hiçbir tepki yok. Görev yöneticisinde hiçbir aktivite görünmüyor oyunla ilgili. Steam Community'de benim gibi yüzlerce şikayetçi var. Birkaç çözüm önerisi sunulmuş ama hiçbiri işe yaramadı. Bahsedilen minimum sistem gereksinimleri bilgisayarım karşılıyor ama çalışmama sebebini bir türlü öğrenemedim. Benimle hemen hemen aynı sisteme sahip olanlar oyunu çatır çatır oynuyor. Belki sorun bendendir diyerek oyunu kaldırıp yeniden kurdum (bu arada kotanın anası ağladı) çözüm önerilerinin hepsini denedim ama yok çalışmıyor.
    Daha önce age of conan'da bir güncelleme gelmişti. Oyun yetkililerine ilettim oyunu açamıyorum diye. İnatla sorun sizdedir dediler. Birkaç ay oyunu oynayamamıştım. En sonunda sorunun kendilerinde olduğunu gördüm yeni bir güncellemeyle gidermişler. Patch note'da oyun sunucularına ait portlardaki hata giderilmesi diye yazmışlar :D Şimdi yine oyun yöneticileriyle irtibata geçeceğim ve Conan Exiles oynayamıyorum diyeceğim. Yine aynısını diyecekler sorun sizdendir diye :D

• Güzel değil bence
  • Benzer hayatta kalma, erken erişim oyunlarından daha iyi bir oyun olacağa benziyor, alınır gibi duruyor.
  • alsammı almasammı kendimi zor tutuyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.