Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
60
Favori
61.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3.sezon sonunda pena'ya demediler mi şimdi de meksika karteliyle uğraşıcaz vs diye.Hatta sezon sonu da tam pena onlara bakarken bitmişti.niye ayrıldı ki şimdi diziden?
  • quote:

Eylül ayında Narcos dizisinin 3. sezonunun yayınlanmasıyla ortaya çıkan söylentiler bugün doğrulandı. Üç sezondur başrol olarak dizide yer alan yetenekli aktör Pedro Pascal‘ı ne yazık ki 4. sezonda göremeyeceğiz. İlk iki sezonun başrolü olan Boyd Holbrook da 2. sezonun sonunda diziden ayrılmıştı. Pascal’ı 4. sezonda göremeyecek olmamızın nedeniyse dizinin 70’lere dönecek olması. Cali Kartellerini konu alan 3. sezon 90’larda Kolombiya’da geçmişti. Ama öykü 4. sezonda Meksika’ya taşınacak ve Meksika’nın Guadalajara kartelinin yükselişine odaklanacak. Guadalajara karteli 70’lerde palazlandığı için Narcos 20 yıl geçmişe, 70’lere dönecek. Bu yüzden Pascal’ı dizide göremeyeceğiz. Meksika’nın bu aralar hapisten kaçışı ve tekrar yakalanışıyla ünlü karteli Joaquin “El Chapo” Guzman suç dolu kariyerine Guadalajara kartelinin yanında başlamıştı. El Chapo’nun gençliğine yer verilip verilmeyeceği bilinmiyor. Narcos‘un 4. sezonunun başrollerini Michael Pena‘yla Diego Luna üstleniyorlar. Çekimlere bu hafta başlandı.

http://www.bakiniz.com/pedro-pascal-narcos-dizisinin-4-sezonunda-rol-almayacak/

• Her şey onun gittiği gün bitti.Dizinin tadı tuzu kalmadı resmen.4.sezonda büyük ihtimalle o havayı vermez.

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi ekibinden birinin öldürülmesi sebebiyle Pedro Pascal güvenlik çok önemli, can güvenliği sağlanmazsa oynamam diye bir açıklama yapmıştı. Ben dizinin geçtiği zaman diliminden ziyade ayrılmasını bu açıklamaya bağlıyorum. Eğer zaman dilimi değişecek ve Pascal ayrılacak olsa neden 3.sezon finalinde Meksika'ya gidiyoruz desinler. Muhtemelen o ayrıldığı için senaryoda da değişiklik yapıldı bu şekilde.
  • yapma be , ajan penasız olmaz ki
  • sonraki sezonlar için şöyle bir açıklama gelmiş:
    quote:

"With history as a guide, we could go forever"
  • bu diziden sonra millet ispanyolcaya ilgi duymuş haydi gençler çat pat öğrenelim :)

• sürükleyici, kaliteli bir dizi. ben belgesel tadında izliyorum. ilk sezonu yarıladım, umarım aynı şekilde devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girye -- 29 Aralık 2017; 3:13:44 >
  • Matt Letscher kadroda

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)
  • Kim dolduracak Pedro pascalin yerini o Zaman?

• TheGreenArrow kullanıcısına yanıt
    imza
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

bu diziden sonra millet ispanyolcaya ilgi duymuş haydi gençler çat pat öğrenelim :)

Bu dönem seçmeli olarak ispanyolca aldım ama harbiden cok zor bi dil 😄

• Narcos'un içinde ingilizce altyazı gömülü olmayan bir sürümü var mı?
  • özledik..
  • Bu kadar beğenilen ve izlenilen bir dizide Amerikan propagandası normal. Keza eleştirilmesi de öyle. Bir yapımda yan karakterler başarılıysa beni biraz daha çekiyor. Narcos'ta çok başarılı yan karakterler var. Lemon, Chepe, Jorge Salcedo, Carrillo karakterleri çok başarılı. Pacho Herrera çok fazla görünmemesine rağmen fenomen bir karakter olmuş. Wagner Moura ise büyük oynamış, muhtemelen Pablo Escobar üzerine yapışıp kalacak. Karakterleri sevebiliyor aynı zamanda nefret edebiliyorsunuz. David Rodriguez hariç, tam sabaha kadar tokatlamalık tip. Diziyi izleyince Kolombiya'da hayatta kalmanın ne kadar mucizevi olduğu ortaya çıkıyor. Medellin ve Cali atmosferleri çarpıcı. Müzikleri de özenle seçilmiş belli ki. Escobar sonrası dizinin adının Narcos olduğunu anlıyorsunuz. Önyargılı yaklaşmama ve bir süre bekletmeme rağmen Cali Karteli kısmında heyecan daha yüksekti.

Final bölümlerinde genelde kısıtlı sürenin etkisinde kalmışlar ve son dakikalar özet geçilmiş. Ucu açık kalan sorular oluyor. Dördüncü sezon Pedro Pascal'ın olmayacak olması üzücü. Son olarak öğrettiği İspanyolca küfürler için teşekkür ederim.

• 3.sezon başladığında ilk iki bölümü izleyip bırakmıştım. Derse giderken metroda falan izlemek için geri kalan bölümleri telefona indirip izledim. Şöyle diyeyim, bıraktığımdan da belli olacak ki ben bu dizinin 3.sezonunu bilgisayarda bitiremezmişim. Sırf yolda vakit geçsin, başka yapacak bir şey yok diye bitirdim 3.sezonu. Cali hakikaten Medellin'in yanında çok sönük kalmış. Murphy'nin de olmayışı, bir de ona benzer bir tane ajan koymuşlar, gördükçe aklıma Murphy geliyordu. Kısacası bu sezon, ilk iki sezona göre sönük kalmış, izlerken zevk vermemiştir.
  • Görüş meselesi ama, 2.sezondan daha çok beğendiğim bir sezon 3.sezon. Hatta öyle anları var ki ilk sezondan bile daha iyi. Zevk meselesi demekki
  • İlk 2 sezonu izleyip bıraktım, çok beğendim. Merakım daha çok Escobar'ın hikayesine yönelikti, 3. sezonu izlemeli miyim?
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    kesinlikle izleyin,benim de kafamda soru işaretleri vardı ama yine çok güzel bir szondu
  • Yeni sezonla ilgili bir gelişme var mı, çekimlere başlandı mı?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.