Şimdi Ara

NANOKATALOG'TAN Alışveriş Yapmayın! (GÜNCELLENDİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
5.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geç geliyor ama geliyor piyasadan ucuza satıyorlar dolandırıcı gibi konu açmayın hemen. kaç defa sipariş verdim bir problem yaşamadım.
  • arkadasım gec geliyorda 20 gunde de bır malın nerde oldugu bellı olur hrlde,
    adamlar 20 gunde urunun nerde oldugunun cevabını veremıyor.
    kaldı ki urunu teslim alalım...
  • Hadi bakalım uyduk dostlara ürün aldık 3 gün oldu tık yok daha ama ümitliyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ay9 Efmer kullanıcısına yanıt
    level 1 crook. şaka bi yanan askerliğe döndü bu iş. benim şafak 37.
  • bende yakalandım bunlara 12.09 sipariş her hafta bu hafta yurtdışı deponmuzdan gelicek deniliyor :) 42 gün oldu. inat ettim 150 liralık parça beklicem piyasadan 100 lira ucuz diye aldık ama sıkıntılı bir firma
  • Öncelikle geç geldiği konusunda hemfikiriz ama böyle dolandırıcıymış gibi söylemişsin.Ben defalarca sipariş geçtim kimisi erken geldi kimisi 1 ayı buldu ama ben herzaman bilerek sipariş veriyorum.Çünkü acelem yok piyasanın çok altında almış oldum birçok ürünü.

Şu aşağıdaki resimde ilk siparişim bozuldu ve sıkıntısız iade ettim hemde 3 sene garantisi vardı son 1 ay kala garanti bitmesine adamlar sorun çıkartmadan para iadesi yaptılar.

Bu siteyi Aliexpress gibi düşünebilirsiniz geç gelme açısından ama en fazla 1 ay sürüyor genellikle kargolarımı 20 güne kadar aldım hep.Ve iade ve değişim.Garanti konusunda sorun yaşamadım.

NANOKATALOG'TAN Alışveriş Yapmayın! (GÜNCELLENDİ)

@Exnuc
    Senin sorunun bu değil bence.Senin sorunun bu Noctua NT-H1 thermal macunu alman olabilir.Çünkü 60 liraya bu macun alınmaz.Cooler Master mastergel maker nano 75 lira zaten türkiyede var şuanda ki bulunan en kaliteli thermal macun bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 25 Ekim 2019; 15:23:28 >

• Amazon.de' den 1 ayda ram geldi bozuktu geri yolladım ikinci Amazon.de maceramda kamera siparişi verdim tam birbuçuk ay bekledim devamlı görüştüm ha geldi ha gelecek en son öğrendimki ürünü hiç göndermemişler şimdi sizinki dolandırıcıysa bu Amazonun yaptığı ne oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ara siteden kimseye ulaşılamıyor. Siparişlerin gönderimi ve iptal/iade ile ilgili şikayetvar'da çokça konu var.
  • Telefona dahi bakmıyorlar... Uzak durulması gerek.

• siparis vermek istiyorum asiri kararsiz kaldim. varmi bu firmadan alisveris yapipta memnun kalan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 32 gün oldu halen gelecek hoparlör seti aldım. Uzak dur. Kendi ürünlerinden haberleri yok.
  • guclu81 kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz olay imkansız. Çünkü ordaki çalışanlar prim usulü çalışıyorlar aksine telefona deli gibi bakıyolar satış yapmaya çalışıyorlar. Perpada gözlerimde gördüm bizzat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCBudur -- 21 Aralık 2019; 13:44:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCBudur

Bu dediğiniz olay imkansız. Çünkü ordaki çalışanlar prim usulü çalışıyorlar aksine telefona deli gibi bakıyolar satış yapmaya çalışıyorlar. Perpada gözlerimde gördüm bizzat.
    size mi inanıyım yoksa kendime mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: guclu81

size mi inanıyım yoksa kendime mi?

Alıntıları Göster
    Valla bende sizinle aynı düşüncedeyim ürünüm 34 gün oldu hiç bir şekilde ulaşamıyorum firmaya.
    Prim için telefonlara bakıyorlar diyen arkadaşım iletişim numaralarını bi teğitleyebilir miyiz sendeki telefon numara nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycan3535

Valla bende sizinle aynı düşüncedeyim ürünüm 34 gün oldu hiç bir şekilde ulaşamıyorum firmaya.
    Prim için telefonlara bakıyorlar diyen arkadaşım iletişim numaralarını bi teğitleyebilir miyiz sendeki telefon numara nedir?

Alıntıları Göster
    Merak etmeyin ürünü illaki gönderiyorlar ama süresi bilinmez. Yerleri Perpa'da. Adamlar sanal değil yani.
  • Beyler sanırım batmış firma sitedeki müşteri temsilcisi de yok artık.
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/nanokatalogdan-sakin-bir-sey-almayin.819238/
  • rambo145 kullanıcısına yanıt
    Evet, Perpa^daki yerleri kepenk indirmiş. Son zamanlarda alışveriş yapan varsa geçmiş olsun.

BossBilişim diye bir yer açılmış şimdi, aynı sistemle çalışıyorlar. Akıllara Nano geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 31 Ocak 2020; 7:59:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Evet, Perpa^daki yerleri kepenk indirmiş. Son zamanlarda alışveriş yapan varsa geçmiş olsun.

BossBilişim diye bir yer açılmış şimdi, aynı sistemle çalışıyorlar. Akıllara Nano geliyor.
    Perpa'da arkadaşım var bir soralım bakalım gerçekten öyle mi? Bende merak ettim doğrusu..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.