Şimdi Ara

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android Kurulum Rehberi (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.099
Cevap
8
Favori
288.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extory_kaan

ANDROİD ROM U YÜKLERKEN VERDİĞİ HATA ŞU

Error happen
    Error Description:USB init Failed
    İnfo:\RSPL\RSPL\.cpp(723)

nasıl çözeceğimi bilen varsa yardım etsin lütfen.

BEN SORUNU ÇÖZDÜM ARKADAŞLAR.SORUN İŞ YERİNDEKİ BİLGİSAYARDAYMIŞ.NEDEN OLMADIĞINI BİLMİYORUM AMA İŞ YERİNDEKİ BİLGİSAYARDA HATA VERİYORDU HEP AMA BAŞKA BİLGİSAYARDA SORUNSUZ OLDU.BİLGİLENDİRME MAKSADIYLA YAZDIM AYNI SORUNLA KARŞILAŞAN OLURSA BİLSİN İSTEDİM.

BEN SORUNU ÇÖZDÜM ARKADAŞLAR.SORUN İŞ YERİNDEKİ BİLGİSAYARDAYMIŞ.NEDEN OLMADIĞINI BİLMİYORUM AMA İŞ YERİNDEKİ BİLGİSAYARDA HATA VERİYORDU HEP AMA BAŞKA BİLGİSAYARDA SORUNSUZ OLDU.BİLGİLENDİRME MAKSADIYLA YAZDIM AYNI SORUNLA KARŞILAŞAN OLURSA BİLSİN İSTEDİM
  • Arkadaslar sanirim Tam Anlami ile SAglikli Calisan bi rom Cikmiycak En Iyisi Windows Mobile'a donmek :))) Yada TElefonu satmak :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrsNct

Arkadaslar sanirim Tam Anlami ile SAglikli Calisan bi rom Cikmiycak En Iyisi Windows Mobile'a donmek :))) Yada TElefonu satmak :))))

Sen en iyisi öyle yap.
  • merhaba arkadaşlar
    benim spl 3.03.0000 bu durumda hspl nasıl yapıcam biri bana yardımcı olabilirmi.

spl düşürmek cihaz hiç açılmayabilir diyenler var..

konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum...
  • hocam çok sağol, dertler sona erdi..

quote:

Orijinalden alıntı: 1337

@brdfckr53
    O dediğin widget
    http://goo.gl/cTD7I
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkam

merhaba arkadaşlar
    benim spl 3.03.0000 bu durumda hspl nasıl yapıcam biri bana yardımcı olabilirmi.

arkadaşlar bana kimse yardım olmayacakmı acaba...
  • quote:

quote:

merhaba arkadaşlar

arkadaşlar bana kimse yardım olmayacakmı acaba...

1. sayfadaki

Güncel 3.14 ROM yüklü cihazda bulunan 3.03.0000 ı değiştirmek

başlığı altındaki yazılanları inceledin mi?
  • Şu ekrandaki bug olayına kıl oluyorum o olmasa mutlu mesut geçinicez ama beni çileden çıkarıyo sinir bozucu bir durum
  • sırasıyla yaotım hepsini fakat MLDR ekranı gelmiyor makina kendini acıyor beyaz ekrana htc yazısı cıkıyor ve öylece kalıyor ne yapmalıyım ??
  • deminki sıkıntımı gectim radio yükledim düzeldi şimdi ise hata bu

An error has occurred
    Read below for more information

Error Description: Config load failed.
    Info: .\RSPL\RSPL.cpp (725)

Error Description: CONFIG: can't open config file
    Info: .\RSPL\RSPL.cpp (304)

mdlr v1.13 acıldı
    siyha ekrandan USB Flasher mode sectim
    gelen ekranda USB Flasher mode diyor altında
    Wait USB...USB diyor ne yapmalıyım şimdi ://
  • bi gecede ne cok mesaj attım :D yaptım sonunda :DDD heyt bee
  • merhaba hd2 mde android 2.2.1 yüklü wirelessi açmaya çalıştığımda şebeke taraması yapılamıyor uyarısı alıyorum ve bir kaç deneme sonrasında cihaz otomatik wi-fi bağlantısını kapatıyor.

Bunun çözümü nedir acaba ?

Bu arada androidi ben kurmadım kurulmuş vaziyette aldım. Hafıza kartına değil de cihaza kurulmuş. Telefon her açılışında android olarak açılıyor .

Eğer wireless sorununu çözemez isem sorunun donanımsal olup olmadığını anlamak için windows mobile 6.5 e geri döndürmek istiyorum.

Tekrar windows 6.5 e geçmek istesem hangi yolları izlemem gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercci

merhaba hd2 mde android 2.2.1 yüklü wirelessi açmaya çalıştığımda şebeke taraması yapılamıyor uyarısı alıyorum ve bir kaç deneme sonrasında cihaz otomatik wi-fi bağlantısını kapatıyor.

Bunun çözümü nedir acaba ?

Bu arada androidi ben kurmadım kurulmuş vaziyette aldım. Hafıza kartına değil de cihaza kurulmuş. Telefon her açılışında android olarak açılıyor .

Eğer wireless sorununu çözemez isem sorunun donanımsal olup olmadığını anlamak için windows mobile 6.5 e geri döndürmek istiyorum.

Tekrar windows 6.5 e geçmek istesem hangi yolları izlemem gerekir

Merhaba arkadaşım. 2 gün kadar ben de desire hd rom yani android 2.2.1 kullandım ve bu sıkıntıyı bende yaşadım ara sıra.. şimdi ginger roma geçtim tekrardan ve android 2.3.3 kullanıyorum bir sıkıntı yok cihazda çok stabil ve seri çalışıyor. Dolayısıyla sorunun romda olduğunu düşünmekle birlikte windows'a geçmek istersen, 1. sayfadaki kurulumu dikkatlice okumanı tavsiye ederim, çok güzel anlatmış üstatlar. Oradaki gerekli setup dosyalarını pc'ne indir. Task29 programı sayesinde geçeceksin windows'a.. Ancak tekrar söyleyim, yeni rom denedikten sonra windowsu düşün derim..

• Arkadaşlar spb 3d'nin yeni vers. çıktı 1.0.4 . Bir öncekine göre menü geçişleri daha seri ve bazı bug'lar giderilmiş.
    link:http://www.easy-share.com/1914845374/maxi.apk
  • Arkadaşlar kurulumunu yaptığım uygulamaların (oyun vb.) telefon hafızasına kurulmadan direk hafıza kartına kurulumu mümkün müdür münkün ise nasıl yapılır yardımcı olur musunuz
  • hangi romları kullanıyorsunuz arkadaşlar? xda'dan hyperdroid yükledim ama need for speed shift'i tam ekran göstermiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARATAHTA

Arkadaşlar kurulumunu yaptığım uygulamaların (oyun vb.) telefon hafızasına kurulmadan direk hafıza kartına kurulumu mümkün müdür münkün ise nasıl yapılır yardımcı olur musunuz

mod install location programı sayesinde (external) seçeneğini seçersen doğrudan hafıza kartına kurulur. Markette bulabilirsin programı. Ancak bazı uygulamalar vardırki tel hafızasında olmak durumundadır. (örneğin facebook)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

hangi romları kullanıyorsunuz arkadaşlar? xda'dan hyperdroid yükledim ama need for speed shift'i tam ekran göstermiyor...

BOYPPC'nin Ginger Sense.S v18 romunu kullanıyorum arkadaşım. nfs tam ekran çalışıyor bende sorunsuz.
  • Stabil video player önerisi varmıdır? Wm kullanırken TCMP vardı HD rip videoları bile sorunsuz oynatıyordum ama androidde bunu başaramadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Stabil video player önerisi varmıdır? Wm kullanırken TCMP vardı HD rip videoları bile sorunsuz oynatıyordum ama androidde bunu başaramadım..

Rock Player kullanıyorum bi problem yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.