Şimdi Ara

NABIZ İLE ÇALIŞAN SAAT ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
2
Favori
14.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 Liram var hangi saati tavsiye edersiniz ? İnsan nabzı ile çalışsın.Çıkarınca dursun .Ya da başka ilginç saat türü var mı ?

• upp.
  • bu mu?
  • Sonra ikide bir ayar çek.
  • saatin ayaru bozulmaması için hiç çıkarmaman lazım kardeş. bunu hiç düşündünmü? şimdi hemen nabızla çalışan saat almaktan vazgeç
  • nabiz? kol gucuyle calisan olmasin sakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan1819202122

saatin ayaru bozulmaması için hiç çıkarmaman lazım kardeş. bunu hiç düşündünmü? şimdi hemen nabızla çalışan saat almaktan vazgeç

olsun ben arıyorum tavsiyeleri bekliyorum.
  • Nabzının ne zaman durduğunu görmek için mi alıyorsun?
  • seiko kinetic autorelay

• seiko kinetic var bende dediğin gibi çalışıyor.

üstteki sazanın dediği gibi durunca ayarı bozulmuyor saati çıkartıyorsun duruyor, sonra koluna takınca kaç dk gerideyse hemen o kadar ileri sarıp şimdiki zamana geliyor, nası yapıyor çözemedim ne esprisi var onu da çözemedim pek kaç yıldır kullanıyorum hani kullanmayınca tasarruf falan etcek desem gene içinden saymaya devam ettiği için bilemiyorum nolacak.

bir tek bugı var o da mesela saat 9 da çıkardın. 5 gün takmadın, sonra akşam 22 de geri taktın. 5 günlük tur atmıyor saat, 9 dan bir komple tur atıyor 22 de duruyor sonra, ama günü gösteren sayı eksik kalıyor onu elle artırman gerekiyor sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

nabiz? kol gucuyle calisan olmasin sakin

herneyse.Ben nabızla diye biliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

seiko kinetic var bende dediğin gibi çalışıyor.

üstteki sazanın dediği gibi durunca ayarı bozulmuyor saati çıkartıyorsun duruyor, sonra koluna takınca kaç dk gerideyse hemen o kadar ileri sarıp şimdiki zamana geliyor, nası yapıyor çözemedim ne esprisi var onu da çözemedim pek kaç yıldır kullanıyorum hani kullanmayınca tasarruf falan etcek desem gene içinden saymaya devam ettiği için bilemiyorum nolacak.

bir tek bugı var o da mesela saat 9 da çıkardın. 5 gün takmadın, sonra akşam 22 de geri taktın. 5 günlük tur atmıyor saat, 9 dan bir komple tur atıyor 22 de duruyor sonra, ama günü gösteren sayı eksik kalıyor onu elle artırman gerekiyor sonra

fiyatı nedir ?

• nası bişi la o ilk defa duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo_17

seiko kinetic autorelay

fiyatı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

nası bişi la o ilk defa duydum

yukarıda arkadaş yazmış.
  • quote:

bu saatten bende de var. dediğin gibi kolundan çıkardıktan 3 gün sonra duruyor ve içindeki şarjlı batarya sayesinde elektronik saati 2-3 ay boyunca arka planda zamanı tutuyor. tekrar sallayınca kadranlar o anda saat kaç ise oraya doğru hareket ediyor. gece gündüz ayarını bozmuyor ama gün sayacını düzeltmiyor onu da elle ayarlıyoruz. 10-11 yıldır kullanıyorum. hiç tamir görmedi, geri kalmadı. gerçekten sağlam efsane bir saattir.

• quote:

quote:

bu saatten bende de var. dediğin gibi kolundan çıkardıktan 3 gün sonra duruyor ve içindeki şarjlı batarya sayesinde elektronik saati 2-3 ay boyunca arka planda zamanı tutuyor. tekrar sallayınca kadranlar o anda saat kaç ise oraya doğru hareket ediyor. gece gündüz ayarını bozmuyor ama gün sayacını düzeltmiyor onu da elle ayarlıyoruz. 10-11 yıldır kullanıyorum. hiç tamir görmedi, geri kalmadı. gerçekten sağlam efsane bir saattir.

fiyatı nedir hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4EverPain

quote:

seiko kinetic autorelay

fiyatı ?

en son 2006 da bir saatçide gördüm, 3800 tl idi ama şimdi üretimden kalktı. ben 2000 yılında 850 tl ye almıştım. şu anda 2. elde 400-500 tl gibi fiyatlarda satılabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4EverPain

quote:

seiko kinetic autorelay

fiyatı ?

en son 2006 da bir saatçide gördüm, 3800 tl idi ama şimdi üretimden kalktı. ben 2000 yılında 850 tl ye almıştım. şu anda 2. elde 400-500 tl gibi fiyatlarda satılabilir.

yuhh.Bende 100 lira var

• benim bi saat vardı 10 liraya almıştım kolumdan çıkarttığımda duruyordu ama öyle bir özellik olduğunu bilmiyodum doğrusu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.