Şimdi Ara

N93i ve whatsapp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,epeydir aradığım , koleksiyonumun eksik parçasını buldum,
    Fakat Z3 compact tan N93i ye geçmek baya bir eziyet :)
    Bu telefona whatsapp kurmaya çalıştım fakat başarılı olamadım,
    Başarabilen yada yardım ederim diyen biri varmı ?

• honestwriter H kullanıcısına yanıt
    Telefonun tarayıcısındanhttps://www.whatsapp.com/nokia/ adresine girip denedin mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    denedim tabiki fakat uygulama telefonunuzla uyumlu değil uyarısı alıyorum
    http://www.maxi-cep.com/forum/konu/whatsapp-messenger-3-6-46-nokia-s60v3-v5-symbian-3-signed-app-indir-download.569924/ adresindeki sürümü dene belki olabilir. Linkte yazan "maxi-cep" kısmındaki "-" işaretini kaldır.

Desteğin için çok tesekkur ederim fakat bu ve bunun gibi 8 farklı sis dosyası indirdim ,nafile :)
    sanırım N93i whatsapp desteklemıyor
  • Telefonun işletim sistemi S60 3rd edition sitede destekleyen telefonların arasında yer almıyor N93İ
    http://www.whatsapp.com/nokia/
    Listeye dikkat ettim desteklenen S60v3 cihazların tümü FP1 ve FP2 cihazlardan oluşuyor. Uygulama maalesef S60v3'ün ilk sürümünü desteklemediği için uyumsuzluk sorunu oluyor.

Bu arada hayırlı olsun ben zamanında bayağı bir uğraştım N93i alabilmek için ama bir türlü bulamadım. Buldum da kamera tuşu çalışmıyordu geri gönderdim. Sen nasıl buldun? :)

Cihaz temiz mi merak ettim valla bir görseydik. :)

Tesekkürler
    Cihaz inanılmaz temiz,yaklaşık 2 yıldır arıyordum
    Yıllaronce kullanmıstım ve sattığıma cok pismanolmustum,
    Kadıkoyde ferhat iletişimden aldım,cihaz KVK dan gelen swap cihaz,jelaginleri ustundeydi,herseyi ile tambir nostalji üstelik cizik dahi yok
    Resim cekip ekleyebilirim isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende arayıp duruyorum bu cihazdan hep kullanmak istemişimdir alabileceğim yer varmı ?
  • iphonedark kullanıcısına yanıt
    Dostum ben istanbuldan ferhat iletişimden aldım en Son ellerinde 1 adet sıfır cihaz kalmıstı

• quote:

Orijinalden alıntı: iphonedark

bende arayıp duruyorum bu cihazdan hep kullanmak istemişimdir alabileceğim yer varmı ?

Kardeş son bir tane kaldı ara adamları istersen. Sahibinden'de ilanı hâlâ duruyor. Nokia N93i diye arat Ferhat İletişim yazıyor fiyatı 550 lira. Ben adamları ikna ettim dün kargo ile elime ulaştı cihaz çok güzel.

Hayırlıolsun dostum, gercekten cok temiz cihazlar, özledikçe çekmeceden cıkartıp z3c ile değiştokuş yapıyorum,
    Bide whatsapp ı olaydı tadından yenmezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: honestwriter

Hayırlıolsun dostum, gercekten cok temiz cihazlar, özledikçe çekmeceden cıkartıp z3c ile değiştokuş yapıyorum,
    Bide whatsapp ı olaydı tadından yenmezdi

Whatsapp'ın ilk sürümlerini denemek lazım. Maxi'de okudum. N73'te çalıştıran olmuş.

Evet,bir yorumda bende okudum ama bulamadım,programı bulursanız benimlede paylasırsanız cok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

quote:

Orijinalden alıntı: iphonedark

bende arayıp duruyorum bu cihazdan hep kullanmak istemişimdir alabileceğim yer varmı ?

Kardeş son bir tane kaldı ara adamları istersen. Sahibinden'de ilanı hâlâ duruyor. Nokia N93i diye arat Ferhat İletişim yazıyor fiyatı 550 lira. Ben adamları ikna ettim dün kargo ile elime ulaştı cihaz çok güzel.

hocam kaça aldın ve ödemeyi nasıl yaptın ne şekilde kabul ettiler kargoyla göndermeyi
    ben mesaj attım malesef gönderemeyiz dediler
    Get acabiliyorlar diye hatırlıyorum,
    onun dısında fiyatta esneme yapmıyorlar,
    bende 550 ye istanbula işim düştüğü bir gün dükkana gidip aldım,
  • aldım sonunda n93i yi
  • hayırlı olsun,olurda whasapp yukleyebılırsenız benide haberdar ederseniz çok memnun olurum,
    Birçok versiyon denedim ama ya sertifika hatası yada telefonunuz çok eski uyarısı aldım
    Hayırlı olsun dostum. Nasıl ikna ettin adamları?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Hayırlı olsun dostum. Nasıl ikna ettin adamları?

Teşekkürler. Uzun zamandır arıyorum varsa hesap numaranız parayı yatırayım siz bana kargolarsınız dedim. Çok yormadılar beni hemen parayı yatırdım ve birkaç saat içinde kargoladılar ürünü.
    Son cihazıda ben almış oldum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.