Şimdi Ara

n9000 mü n9005 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ben iki telefondan birini alacagım ama snapdragonlu note de garanti meselesi beni korkutuyor sizce ne yapmalıyım daha önce exynoslu note 3 kullanmdım fazla rom çıkmıyordu.
    snapdragonlu note nin şarz ve kamera konusunda daha iyi oldugunu biliyorum sizce ne yapmalıyım rom kurmayı seviyorum ama ögrenciyim durumum belli garantilik bi durum başımı agrıtabilir rom kurmayıda çok seviyorum yardımcı olabilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byozan35 -- 15 Mayıs 2015; 18:47:19 >

• byozan35 kullanıcısına yanıt
    Kamera iyi derken ?
    Exynos 'lu olan daha güçlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Kamera iyi derken ?

hocam snapdragon lu daha iyi deniyordu peki rom çıkma durumu nedir exynoxluya
  • quote:

Kamera iyi derken ?

Snapdragon'lu modeli 4K ve 1080p 60 FPS video kaydı yapabiliyor.
    CPU kaynak kodları verilmediği için sanmıyorum gerçi S4'e sağlam romlar çıktı aynı işlemci Note 3'e de çıkıyor olabilir. Bu forumda zaten Qualcomm'un fanı çoktur. Herkes Qualcomm fanı neredeyse. Asenkron yapı dışında full zarar Qualcomm işlemci dünyasına. GPU'yu hariç tutuyorum.
    ---
    Bu kameranın iyi olduğunu göstermez, Codeclerle ilgili bir durum. Aynı MediaTek'in yeni işlemcilerinin müthiş codecler barındırması gibi.
  • quote:

CPU kaynak kodları verilmediği için sanmıyorum gerçi S4'e sağlam romlar çıktı aynı işlemci Note 3'e de çıkıyor olabilir. Bu forumda zaten Qualcomm'un fanı çoktur. Herkes Qualcomm fanı neredeyse. Asenkron yapı dışında full zarar Qualcomm işlemci dünyasına. GPU'yu hariç tutuyorum.
    ---
    Bu kameranın iyi olduğunu göstermez, Codeclerle ilgili bir durum. Aynı MediaTek'in yeni işlemcilerinin müthiş codecler barındırması gibi.

peki hocam hangi modeli önerirsiniz hangisi daha iyi olur benim açımdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Kamera iyi derken ?

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Kamera iyi derken ?

hangi modeli öneriyorsunuz dostum

Custom rom seviyorsan Snapdragonlu ama stock haliyle Exynos'lu daha iyi. 4k video çekecek halin yok herhalde. daha ben denemedim bile telefonda olduğu halde.
  • quote:

Custom rom seviyorsan Snapdragonlu ama stock haliyle Exynos'lu daha iyi. 4k video çekecek halin yok herhalde. daha ben denemedim bile telefonda olduğu halde.

hocam custom rom kurmayı çok severim de işte garantisinden korkuyorum snapdragon luyu rom için alsammı acaba
  • Note 4 ve s6 da exynos coştu Ama Note 3 te snapdragonlu versiyonu tavsiye ederim.
    Rom için kullanacaksanız zaten düşünmeye gerek yok. Ama standart kullanımda da daha iyi.
    Bende N9005 vardı ve arkadaşımda N9000 var. Sürekli karşılaştırma imkanı buluyordum. Şarj konusunda ve şarj olma Hızı konusunda N9005 daha iyi. Flac dosyası destekliyor, çok kullanmasak da 4K çekim yapıyor ve daha stabil Çalışıyor. Mesela ben 8 ay kullandım ve root yapmama rağmen wipe ve restore ihtiyacım 1 yada 2 defa oldu. N9000 olanı daha sık bakıma ihtiyacı oldu.

• Şuan n900 kullanıyorum ama tekrar alacak olsam n9005 alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Note 4 ve s6 da exynos coştu Ama Note 3 te snapdragonlu versiyonu tavsiye ederim.
    Rom için kullanacaksanız zaten düşünmeye gerek yok. Ama standart kullanımda da daha iyi.
    Bende N9005 vardı ve arkadaşımda N9000 var. Sürekli karşılaştırma imkanı buluyordum. Şarj konusunda ve şarj olma Hızı konusunda N9005 daha iyi. Flac dosyası destekliyor, çok kullanmasak da 4K çekim yapıyor ve daha stabil Çalışıyor. Mesela ben 8 ay kullandım ve root yapmama rağmen wipe ve restore ihtiyacım 1 yada 2 defa oldu. N9000 olanı daha sık bakıma ihtiyacı oldu.

çok sağolun hocam yorumunuz için büyük ihtimal 9005 alacagım ama korkuyorum garantilik bi işi olur diye :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Şuan n900 kullanıyorum ama tekrar alacak olsam n9005 alırdım.

quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Şuan n900 kullanıyorum ama tekrar alacak olsam n9005 alırdım.

neden hocam sizin için ne gibi bi eksisi var
    Geliştirilmeye açık. Yazılım Desteği costum olarak cok fazla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.