Şimdi Ara

N80 Mİ YOKSA N73 MÜ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TOpic oldukca acık dusuncelerinizi merak ettim hangisini tavsiye edersiniz neden?

• cep telefonu tavsileri bolumune yazmadigindan sanirim birazdan kilitlenir konu ama bana soruyorsan ben n 80 derim
  • BEnim de kararım o yonde ama n80 in 1 hoparloru var n73 un 3 tane o beni tereddutte bıraktı
  • yukarı yukarı
  • n73 un 2 tane hoparloru var... ustteki tek bir tane..

n80in wifi ve dizayni disinda bir artisi yok ama cok kalin.. o ekranla da zaten ne kadar internete girilir ki zaten ... pil omru de az o nedenle n73 derim.. yalniz tuslari kucucuk ve tel yawas sorun olmasin sonra..
  • Benim ilgimi cekende dizaynı zaten ama dusunduren n73 un hoparlor sayısının fazlalığı orda bi karar vermem lazım
  • N73te sık sms çekmek zormu bu konuda tavsiye etmezmisiniz?
  • walla k700i al kurtul kardeş ne ararsan var
  • K700i yede bi bakayım tavsiyen icin tesekkur ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: august

K700i yede bi bakayım tavsiyen icin tesekkur ederim

maalesef k700i'nin sıfırı artık yok,alacaksan 2.el almak zorunda kalacaksın
    bende n80 öneriyorum
  • k700İ yi ben beyenmedim oyuzden duszunmuyorum N80 geliyor gibi :D
  • walla ben zamanında aldmı sıfır k700i kurtuldum daha hiçbir problemi yok ve 4-5 gün gidiyor şarjı ve içinde ne ararsan var yeni model telefonların yapabildiği herşey var bi tek kamerasının çözünürlüğü az ama ona bile rağmen fıstık gibi çekiyor
  • artık K700'mü kaldı yapmayın yahu millet N95ten söz ediyor sen kalkmışsın K700 süpe diyorsun ne diyelim ozaman güle güle kullan "süper" telefonunu
  • k750 demek istedi desek o da bu tel. lerle yarışamaz!!!...bence n73.....wi-fi gerekli deilse tabi!!!
  • n73
    -240x320 piksel ekran
    -3.2mp carl zeiss lensli kamera
    -daha yüksek hoparlör ses çıkışı

n80
    -416x352 piksel ekran
    -3mp kamera
    -wi-fi

wireless özelliği önemli değilse nokia n73 modelini tavsiye ediyorum.
  • arkadaşlar meraba. BEn de bu iki telefon arasında kararsız kaldım. n73 ler sorunlu diye duydum ama arkadaş ona rağmen n73 ü tavsiye etti. Ben 080 düşünmüştüm. Brez araştırdımö bugün iki telefonun da sorunlu tarafları var. n73 daha az negatif yöne sahip gibi duryo ama onun da tasarımı hoşuma gitmiyo. Siz ne önerirsiniz. Kararsız kaldım :S
    Teşekkürler :)
  • Wi-Fi önemli değilse N73.
  • N73
  • n73 tavsiye ederim
  • WI-FI özelliğine önem vermiyorsanız Nokia N73'ü tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.