Şimdi Ara

N80 alınmalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

malum çok insanın yaşadığı N73 mi - N80 mi kararsızlığını şimdi de ben yaşıyorum..

bütün topiclere göz attım yine de karar veremedim, genel kanı N73'ün özellikle görüntü ve seste üstün olduğu.. Ancak wireless ve ciddi dizaynı ve ms office (word,excel) desteklemesi N80 i bana cazip kılıyor.. Üstelik hepsiburada.com'da fiyatı 970'e kadar düşmüş..

sadece merak ediyorum, N80 sağlam bir telefon mu ve N73'e kıyasla kötü denen görüntüsü nasıl.. elinde olan varsa paylaşıma koyabilir mi?

teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekim.baykara -- 1 Şubat 2007; 12:39:30 >

• ona bakıyorsan n73 ms office ve wireless var sonucta ben n73 tercih ederim n80 gore daha fazla ozelligi olmus oluyo bence
  • N73 de wireless yok ama N80 den cok daha iyi resim ceker cok daha iyi video ceker ve daha karizmatik
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saydam

N73 de wireless yok ama N80 den cok daha iyi resim ceker cok daha iyi video ceker ve daha karizmatik

emin misn bende n73 var
  • N80'in tek artısı wi-fi bunun dışında N73 daha üstündür ve office destekler
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

N80'in tek artısı wi-fi bunun dışında N73 daha üstündür ve office destekler

• quote:

Orjinalden alıntı: cano_798

quote:

Orjinalden alıntı: Saydam

N73 de wireless yok ama N80 den cok daha iyi resim ceker cok daha iyi video ceker ve daha karizmatik

emin misn bende n73 var

Nokia N73'te WI-FI özelliği bulunmuyor.

Ben de Nokia N73'ü tavsiye ediyorum. (Kamera, pil ömrü, ekran büyüklüğü vb)
  • Ben n80'in tipine bayılıyorum ama özelliklere gelince n73'ün daha üstün olduğunu görüyorum. Yani bende bi ara n80-n73 arasında kaldım sonra ikisinde almadım w810i aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbs1905

Ben n80'in tipine bayılıyorum ama özelliklere gelince n73'ün daha üstün olduğunu görüyorum. Yani bende bi ara n80-n73 arasında kaldım sonra ikisinde almadım w810i aldım

sen sorunu toptan çözmüşsün..:)
  • N73 derim ben..
  • bencede n73
  • n73
  • bnce pil kötü olsaca kamera sni idare edecektir bnce n80
  • n73
  • Bence n73 aL
  • N73
  • deymez Neden derseniz n73 gıcık telefon ikide bir telefonu her açıp kapattığında saat ve tarih yeniden ayarlamak gerekiyor bence n80 al yada gücün yetiyorsa n93 al tavsiyem bunlar n73 ü geç sen bakma herkez n73 örgütü kurmuş deymes alma. Bunlar reklam kokan hareketler bir zamanlar 6230i ilk çıktığında millet övdü aldık elimizde patladı aynı şekilde d600 de çok övüldü onlarda patladı yani anlayacağın milleti boşver kendin beyen al ben milleti dinledim gördük sonunu. Hatta bence n93 ten şaşma yok n93 alamam diyorsan n80 tabiki...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SGH-66 -- 18 Nisan 2007; 14:56:59 >
  • office konusunda hangisi daha üstün n80 mi yoksa n73 word excel kullanım kolaylığı, hızı, satır ve karakter özelliği bakımından hangisi üstün?

n80 de sadece officele uğraşsım şarjı nekadar gider

bide n73 ve n80 office uygulamalarında kaç karakter alıyo bana bunun cevabını verebilcek olan varmı acaba ?
  • Wi-Fi dışında N73 daha iyi.Kamera, ekran büyüklüğü, ses, şarj...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.