Şimdi Ara

N72im VAR 8800 DUSUNUYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ewt n72im war 8800 almayı dusunuorm ancak kararsızım cok degistirdigime deger mi die bi de 8800 icin cok kullanıssız fln diolar sizin tavsiyeniz nedir??

• Sadece tip başka bi olayı yok.
  • kullanışsızdan kasıt özellikse evet doğrudur
  • quote:

Orjinalden alıntı: --Gan-g-ster--

Sadece tip başka bi olayı yok.

çok doğru
  • bence n72 kalsın kardeş hiç değiştirme n72 nin de tipi çok güzel bence pişman olursun bide siroccosu çıktı 8800 ın sonrada sirocco istersin bence bu kalsın sende daha kullanışlı ha ben tipe önem veririm diyosan al ama bence n72 daha güzel......
  • 8800 sarj bakımından bayağı zayıf 8800 SE şarj ve görünüş itibariyle bence güzel bir tel ,çok telle uğraşmıyorsan sadece alo demek içinse ve paran varsa ve zevkine uyuyorsa neden olmasın bende var tavsiye ederim...
  • Sırf görünüş amacıyla N72'yi satıp alacaksan hiç bulaşma.
    Bi kere 8800 düz alırsan ne hafıza kartı var. Ne de düzgün bi kamerası var. Görüntüsü de o kadar iyi değil
    Sirocco dersen iş değişir. Onun kamera 2MP ama 128 MB dahili paylaşımlı hafıza var.

N72'ninde görünüşü iyidir boşver sen. İleride paran olunca N72'nin yanına alırsın bi Sirocco. Keyfine bakarsın. Ya da başka telefonun yanına alırsın.
  • 8800 ikinci el 700 fln sirocco 1300 1400 ciwarı sirocoo alamm 8800ın sarjı ne kadar gider
  • kardeş sen bırak bu 8800 ı yaw napcan n72 daha iyi sonra n72 yi arasın yada illa şekil olsun diyosan n91 al bari oda metal ve şekil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @ltuğ -- 15 Mayıs 2007; 18:52:35 >
  • Teknik özelliklere önem veriyorsan Nokia 8800'ı kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  • n72 kalsın sonra tekrar pişman olursun değiştirdiğine

• Sirocco Hakkında Daha Fazla Bilgi :
    http://forum.donanimhaber.com/m_10499203/tm.htm

• sirocco alamam onu gecin
  • O zaman düz modeline hiç bakma sen. N72'de devam et. Sonradan pişman olur satarsın çok zarara uğrarsın. N72'yi değiştirmek istiyosan üst modellere bak. 8800 gibi karizmatik telefon yoktur ama onun gibi olanlar vardır elbet.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Teknik özelliklere önem veriyorsan Nokia 8800'ı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

n72 nin teknik özellikleri daha iyi değilmiydi yaw symbian 2mp ,arttırılabilir hafıza ,ekran,video ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: altug92

quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Teknik özelliklere önem veriyorsan Nokia 8800'ı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

n72 nin teknik özellikleri daha iyi değilmiydi yaw symbian 2mp ,arttırılabilir hafıza ,ekran,video ?

''Teknik özelliklere önem veriyorsan Nokia 8800'ı kesinlikle tavsiye etmiyorum.'' diye yazmıştım.
  • cok kararsz kaldm ya bilmiom 8800 karizma tel yani ii olr die dusunuom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroz -- 15 Mayıs 2007; 22:27:09 >
  • Samsung D900 Daha iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whi$pér

Samsung D900 Daha iyidir.

ozellik dusunsem degistrmm ztn ikisi arsında bi yorum olsn lutfen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.