T

Yüzbaşı
12 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Çözülmüştür.
Arkadaşlar yarın istanbulda özel bir hastanede check up yaptıracağım. Check upta kan testi olacağız acaba esrar kanda çıkarmı. Bu check up için 1 aydır içmiyorum bu sürede kan temizlenmişmidir acaba. Deneyimli arkadaşlardan cevap bekliyorum.
Arkadaşlar internetten bi vitamin verdik. Ama sahte çıktı. Satıcıya mesaj yolladık oda bize böyle bir mesaj yollamış. Yardımcı olanlara teşekkür ederim.

We have instructed the dispatching office to ship you the . Perhaps you like these more.

We apologies for any inconvenience caused.
Arkadaşlar otomatik ve pompalı tüfek istekleriniz giderilir. Tek fiyat 500 Tl.

05079579391 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Tüfekler sıfırdır.

Toptan havalı tüfek satışımız vardır. Av kıyafetleri, av fişekleri, dürbünler, çadır ve diğer av gereçleri için Pm atınız.
Halledildi.
Bişey soracam eğer varsa.
Arkadaşlar 3000 liralık ihtiyaç kredisi almam lazım. Sizce en kolay kredi veren banka hangisidir?
Arkadaşlar iş kuracağım için Çin'e üreticiler ile tanışmaya ve ürün aramaya gideceğim. Daha önce Çin'e giden varmı acaba? Uçak bilet fiyatları ne kadardır?
Arkadaşlar Türkcell'in kampanyasından yararlanarak bir adet e63 almak istiyorum. Aylık 100 lira gibi bir fatura ödediğim için avantajlı olacak. + ları - leri nedir bu cihazın. Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar bilgisayar için uygun kullanımı kolay bilgisayar açıldığında hemen çalışan bir casus programı alacağım. Önerdiğiniz programlar varmıdır acaba?
Hakkında
İlgi Alanları: Cep telefonu. Müzik.
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım...

Tolgatokuc, Hubchi, Reyta, Tenmy1984, Orkan_pp.1, Ayhanmucuk, Sky_sun, Toorderx (2 adet alışveriş),MODDA.

Her türlü cep telefonu temin edilir. 2.el ve sıfır cep telefonlarınız değerinde alınır.
Hakkımda:
Yoh bişey.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.586
İkinci El Bölümü Mesajları: 343
Konularının görüntülenme sayısı: 216.194 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.