Şimdi Ara

N11 TIKLA KAZAN *BİTEN KAMPANYA* İLK MESAJ SÜREKLİ GÜNCEL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.321
Cevap
18
Favori
86.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşe geldim, siteye girdiğim gibi tıkla kazanı gördüm. 100 TL lik kupona tıkladım tanımlandı hesabıma. Hemen ürünlere baktım, bu aralar protein tozu ihtiyacım vardı. Gold Standart 179 TL idi. Kuponla 79 TL ye indi. Üzerine de enpara dan %20 indirim, 64 TL ye geldi toplamda. Daha fazla dört ayak üzerine düşemezdim sanırım.
  • Arkadaşlar kuponlar her üründe geçerli değil.
    Kuponlar, 13 Kasım 2013 saat 23.59’a kadar Tık Hızında İndirim promosyon sayfasındaki ürünlerde geçerlidir
  • ssd alayım dedim kullandırtmadı 100 liralık çeki. yada ben yapamadım. alt limit olup olmadıgını alıntı yaparak bir cevaplarsanız sevinirim.
  • alınabilinecek uygun fiyatlı ürün gören var mı?

fiyatları 50 yada 75 tl indirim olursa normalleşecek şekilde ayarlamışlar.

100tl alan 111 kişi şanslı, diğerleri de kendilerini indirim almış zannedecekler sanırım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

quote:

Orijinalden alıntı: bandersnatch167

quote:

ben aldım 100 lira çek tıkladım verdi :S

Nereye tıklayınca veriyo şu mereti hocam

arkadaşlar link vermiş ana sayfadan da girebilirsiniz. öylesine tıklayım dedim 100 lira verdi şaşkınım :)

Hocam eyvallah :)
    Kaptım 50 lira, ona yetişebildim :)
  • Şimdi inceledim

Solda tıkla anında kazan butonu var. Orayı tıklayınca karşınıza hediye cekleri geliyor
    İstediğiniz hediye çekini tıklayınca hesabınıza yükleniyor.13 kasım tarihine kadar kullanma olanağı sağlanıyor
    En yüksek 100TL hediye çeki gördüm

Gelelim neticeye,haticeye

%70 e varan indirimli ürünlerden bir tane philips ütü yü referans olarak aldım. Bu üründe uğur böceee resmi vardı ve %43 indirim olduğu ibaresi bulunuyordu
    Bu ürünü googlede arattım aynı fiyatlara hatrı sayılır yerlerde satılıyordu zaten.Ürünlerin hepsini tek tek inceleyemediğimden bir tane referans alıp bunu genele yayıp diyorumki. Olm de get
  • Sanırım 1 adet 100 2 adet 75 TL 3 adet de 50 TL kazandım. Hadi bakalım. :)
  • Beyler bi tablet ihtiyacım var bu iyimidir.
    http://www.n11.com/codegen-dream99-9-tabletde-bomba-kampanya-yeni-nesilrk3168dual-core-cift-cekirdek-islemcili-P16533724

Yoksa az daha koy bunu mu al dersiniz?
  • her üründe geçerli değil demek neyse o zaman lumia alayım geçeyim ben enpara + bkm 342 ye geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockfiyat

6 kupon da ben kaptım, alt limit yok mu hakkaten?

6 tane kupon mu ?
  • AMAN ÇEKLER BELLİ ÜRÜNLERDE GEÇİYO TIRT

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY 390 TL ye geliyor bana ama ben de 2 tane var zaten general mobile discovery
  • 3 dk bittti tüm 100lük kuponlar
    50lik kapabildim
  • kupon çalışmadı..

çalışan varmı ?

Çalıştı tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaralışişman -- 11 Kasım 2013; 9:34:45 >
  • quote:

ssd alayım dedim kullandırtmadı 100 liralık çeki. yada ben yapamadım. alt limit olup olmadıgını alıntı yaparak bir cevaplarsanız sevinirim.

burada ssd var mıydı

https://www.n11.com/promosyon/tik-hizinda-kupon-kazan-139250#urun-11434214
  • fazladan 100tl inirim kodu alan arkadaslar bir adet devredebilirlermi aacaba?
  • Alınabilecek birşey bulamadım :)
  • Ne ara 100lük ve 75lik çekler bitti arkadaş
  • Cepten girdim 50kaptım

100lük satan varsa teklifini Pm atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 lük çeki kapsam general mobile alacaktım , 50 lik kapabildim alıp almama konusunda kararsızım
  • Alcak birşey yok ya..
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.