Şimdi Ara

N11 Tık Hızında Kuponlar - 14 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
3.042
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

N11 Tık Hızında Kuponlar - 14 Kasım

https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

Sıkça Sorulan Sorular
    Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
    Tık Hızı Kupon kampanyası nedir?
    n11.com üyeleri; 13 Kasım 2022 tarihinde kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanmaya hak kazanıyor.

100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 40 TL değerinde kupon, 5000 adetli kuponun kullanımı ilk 1000 adet ile sınırlıdır.
    25 TL değerindeki kupon 200 TL ve üzeri,
    50 TL değerindeki kuponu 500 TL ve üzeri,
    100 TL değerindeki kupon 1.250 TL ve üzeri,
    125 TL değerindeki kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerlidir.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.
    Kupon hangi kategorilerde geçerli? Yüklenilen kuponlar, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından; Süpermarket, Bebek Maması, Sim Kart & Hatlar, Bebek Bezi & Islak Mendil, Fotokopi Kağıdı, Uzatılmış Garanti, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış, Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde yapılacak alışverişlerde özel fiyat avantajı bulunmayan ürünlerde geçerlidir.
    Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponu, 13 Kasım 2022, saat 23.59'a kadar kullanabilirsiniz. Kullanılmayan kuponlar, hesaplardan silinecek ve telafisi yapılmayacaktır.
    Kuponu nasıl kullanırım? Kupon, tıklanıldığı an, n11 hesabınıza yüklenir. Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
    Kuponlar, n11.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
    Kuponlar, parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Kupon kodları tek seferde kullanılabilir.
    Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Bu kampanya sadece n11 üyelerine özeldir.
    Kuponlarda adet sınırlaması var mı? Kuponlar, 35.000 adet ile sınırlıdır.
    Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kapsamında, bir üye kendi hesabı ile, aynı saatteki kampanya içerisindeki kuponlardan sadece 1 kupon yüklemesi yapabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
    Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Bu kampanya sadece n11 üyelerine özeldir.
    Kuponlar tüm ürünlerde mi geçerli? Kuponlar yukarıda belirtilen kategorilerde yer alan ürünler ile özel fiyat avantajı bulunan ürünlerde geçerli değildir.
    Kazandığım kuponları nakde çevirebilir miyim? Kuponlar nakde çevrilemez.
    Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
    Alıcı İptal/İade Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon tekrar yüklenmez.
    Satıcı İptal Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünler satın alınırken kullanılan kupon, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, aynı tutar ile alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, orijinal kuponun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kuponun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon tekrar yüklenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 14 Kasım 2022; 20:22:45 >

• Oranlar kötü ama hiç yoktan iyidir.

• Faydalandık da alınası ne var ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne aldınız arkadaşlar

• Bu nasıl kupon geçerli ürün bulana kadar deneme yanılmayla zaman kaybettiriyor sonra da kullanım limiti dolmuş diye kupon hesaptan siliniyor.

• Uydu receiver alacağım hiçbirinde indirim düşmüyor saçma sapan

• Kupon tükenmiş diyo n11 sen fazla yaşamazsın bu ülkede koçum

• millet bu kuponlar ne alıyor anlamıyorum

• N11 bitti benim için,aldığım ürün kırık geldi,fotograflarını çektim açtığımda,geri gönderdim satıcı teslim almadım Diyor bu seferde ama kargo hareketlerinde iade aldıkları görünüyor satıcı ret ediyor ,müşteri hizmetleri bişey yapmadı ve birdaha alışveriş yapmayacam uygun ürün olduğunda bile,müşteri tarafında olmayan firma...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Birgün umarım N11 i açınca tükendi yazmaz. Nerede çokluk... Yok yok rekabet iyidir N11 Tık Hızında Kuponlar - 14 Kasım 

• Geçerli olmayan kategoride giyim, spor ile ilgili bir şey olmamasına rağmen ayakkabı için kupon kullanılmıyor. Sepette kullanabileceğin kuponun yok diyor ama kuponlarım kısmında görünüyor. Zaman israfı.

• kendorf kullanıcısına yanıt

Kuponlar bitti zaten de, eğer web üzerinden denediysen görünmez.

• Bugünde aynı çekler verilecek bilginize.

• Saat kaçta acaba bugünkü cekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuponlar aktif ama dünkü 100 e 40 yok, o olsa alacaklarını hazırlamıştım, diğer kuponlar iş yapmaz ne yazık ki

• discrepancy kullanıcısına yanıt
    Bitmiş demekki, ben aldım onu.

• Bende dün almıştım ama bugün nedense çıkmadı, neyse sağlık olsun diyelim.

• discrepancy kullanıcısına yanıt

Bende kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün de aynı kuponlar var ama %40 kupon bugün yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.