Şimdi Ara

N11 tarafından trollendim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçenlerde monitör aldım, oradan gelen 50tl para puanı harcayıp çar çur edeyim diye girdim siteye. Toplam 56,68 tl para puan var, 55,25 de sepetteki ürünler tutuyor, neyse malum sorgulamayı yaptım, para puan göründü ödemeyi yap dedim. Puanlar gitmeden harcadım diye sevinirken bir de ne göreyim kart hesabından düşmüş
    Madem böyle oldu eyvallah dedim tekrar deneyeyim, o sırada da aradım N11 müşteri hizmetlerini :)
    Birer birer tarif etti, birer birer uyguladım yine ödemeyi para puan ile yapamadık.
    Sonra çağrı merkezindeki arkadaş araştırdı, bir iki dakika bekledik ve geldi;

N11 tarafından trollendim
    "Kartınızda 56,68tl para puan varsa, tam 56,68tl sepet tutarı olması gerekiyor. Bu kadarını aktarabiliyorum size, daha farklı bilgi veremeyeceğim." dedi ve aldı beni bir gülme. Sinirler alt üst

Buraya yazma nedenim bu işin doğrusunu bilen daha önce benim gibi bu tuzağa düşenler var mıdır, merak ettim

• Burada amaç 56 liradan fazla sepet yaptırıp 3 kuruş dahi olsa sana geçirmek. Sepeti 57 tl veya üzeri yaparsan büyük ihtimalle tüm puanlarını kullanabilirsin. Kalanı karttan çekecek tabii yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Yok 56 dan fazla oldu mu yaptırmıyor kabuk etmiyor kart , ve arkadaş o puanı kredi kartıyla denesin öyle yapar anca banka kartıyla olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslında 100 liralık bişey alsan olur niye olmuyor garip.
  • Merhaba mmcbrothers ,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Finansbank kredi kart ile para veya puan ile alışveriş yapılabiliyormuş.
    Yani 100tl sepet tutarı, 56,68puan gerisi para olarak kullandirmiyor banka, alınacak ürün 56,68 altında olmak zorunda, ama n11 de tam 56,68 olmasi gerekiyor 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.