Şimdi Ara

N11 Sıcacık fırsat 200 TL-30 tl anında indirim (Başka kuponlada birleşiyor) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
4.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  N11 Sıcacık fırsat 200 TL-30 tl anında indirim (Başka kuponlada birleşiyor)

Google'a Sanal Mobilya Rüya TV Ünitesi yazın çıkan sayfada n11'de ürün 329 olarak yazıyor tıklıyorsunuz ilan şimdi 359 olmuş

fiyatları 30 TL artırıp indirim varmış gibi göstermekle kimi kandırıyor bu n11..... ??????????
  • altmisbir61 kullanıcısına yanıt
    o yüzden dostum ufak piyası bilindik uygun ürünler almak daha mantıklı olacaktır tek ürün alma zorunluluğu yok,uygun ürünlerden 20 30 100 liralık ürünlerden bir paket yapıp almak daha mantıklı olmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altmisbir61

N11 Sıcacık fırsat 200 TL-30 tl anında indirim (Başka kuponlada birleşiyor)

Google'a Sanal Mobilya Rüya TV Ünitesi yazın çıkan sayfada n11'de ürün 329 olarak yazıyor tıklıyorsunuz ilan şimdi 359 olmuş

fiyatları 30 TL artırıp indirim varmış gibi göstermekle kimi kandırıyor bu n11..... ??????????

bunu yollayacaksın rekabet kuruluna , öyle bir ceza keserler ki .

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

yarın bak fiyat nasıl eskisine dönecek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

yarın bak fiyat nasıl eskisine dönecek

ben takip edeceğim eğer dediğin gibi olursa , rekabet kuruluna mail atıp durumu bildireceğim maille. Cezayı kessinler

• http://www.n11.com/beydesign-mobilya-byd-2-003-delux-vestiyer-P26143657

180 küsüre geldi

250-33-30-1,49-avantx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gandal07 -- 20 Ağustos 2014; 22:21:07 >
  • yemeyin arkadaşlar bu üç kağıt hareketleri
  • herkes birleştirdiği çekleri ve toplam indirim tutarını yazarsa çok faydalı olacak
  • Gece 160 tl ye geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucar557 -- 20 Ağustos 2014; 22:29:40 >
  • Arkadaşlar ben de ürünlerimi listeliyorum kampanya kapsamında. Hiçbir zam yapmadık. Ürünlerimiz eski fiyattan devam ediyor. Hatta alan arkadaşların ne kadar indirim aldıklarını da görüyorum, gayet iyi kampanya. Kaçırmayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunpa

Arkadaşlar ben de ürünlerimi listeliyorum kampanya kapsamında. Hiçbir zam yapmadık. Ürünlerimiz eski fiyattan devam ediyor. Hatta alan arkadaşların ne kadar indirim aldıklarını da görüyorum, gayet iyi kampanya. Kaçırmayın bence.

Örneğin ne alına bilir? Fiyatları sadece N11 değil satıcı da değiştirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabrifidan kullanıcısına yanıt
    http://www.n11.com/philips-tasarruflu-ampul-18we27-18li-koli-fiyati-P12327594 sepete eklenebilir,
  • Dün bahsettiğim ürün fiyatı bugün 30 Tl Düştü.

http://www.n11.com/sanal-mobilya-ruya-tv-unitesi-12357-P21783066

Sözde dün 30 TL indirim Yapıyordu Bu N11 neyin kafasında?
  • altmisbir61 kullanıcısına yanıt
    sizi bilmem de ben buna hepsiburada kafası diyorum.
  • quote:

Dün bahsettiğim ürün fiyatı bugün 30 Tl Düştü.

http://www.n11.com/sanal-mobilya-ruya-tv-unitesi-12357-P21783066

Sözde dün 30 TL indirim Yapıyordu Bu N11 neyin kafasında?

Bu arada ürün epey güzelmiş

• Alışveriş yaparken n11'de bikaç kez düşünün indirim yansımıyor dikkat edin ben takip ediyorum uzun zamandır tv ünitesi alacağım fiyatla oynadıklarını görüyorum artık
  • quote:

Alışveriş yaparken n11'de bikaç kez düşünün indirim yansımıyor dikkat edin ben takip ediyorum uzun zamandır tv ünitesi alacağım fiyatla oynadıklarını görüyorum artık

Kesinlikle doğru bir yorum.
    Akşam gaza gelip bir TV ünitesi aldım bu gün fiyatını düşürmüşler.
    Bu nedenle az önce iptal işlemi yaptım. Kendileri bilir.
    Bu üçkağıtçılara kimse hesap sormuyor bunlar da bizleri tokatlıyor.
  • Remlak kullanıcısına yanıt
    takip edilmeden ürün alınınca bu tarz indirimle fena öpüyorlar :) lakin takip edip alınca uygun ürünler çıkıyor,
    n11 den 750 tl ye ürün baktım alacaktım,sonra firmanın numarasını aldım havale olur mu dedim n11 in komisyonu düşüp fiyat verdiler 680 lira dedi,
  • Remlak kullanıcısına yanıt
    bence almadan önce mutlaka internetten piyasadaki fiyatlarını araştırın. uygunsa alın. yoksa indirimin bir manası kalmıyor dediğiniz. gibi. önce bindirim sonra indirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizkimse

http://www.n11.com/philips-tasarruflu-ampul-18we27-18li-koli-fiyati-P12327594 sepete eklenebilir,

Kargoda kırılanlar oluyormuş, riskli gibi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.