Şimdi Ara

N11 Sıcacık fırsat 200 TL-30 tl anında indirim (Başka kuponlada birleşiyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
4.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.n11.com/adore-vlt-270-dr-1-manager-elite-yonetici-koltugu-P18962544

226 tl ye geliyor. alınır mı? kullanan var mı?

bu adorenin daha önce 2 tane çalışma koltuğu aldım ve ikisinden de memnun kalmadım.
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    direkt fiyattan düştüğü için ramazan kuponları bulunanlar 200 tl ve üzeri için 33 tl indirim olduğu için sepet bedeli ilgili kategoriden 230 ve üzeri olması gerekmektedir.
    mesela 250 tl lik bir ürün beğendiniz 33 tl kuponunuz ramazan kuponu var 30 da bugüne özel bir indirim mevcut 187 ye ürünü almış oluyorsunuz varsa puanlarınızıda kullanabilirsiniz
  • elninom1 kullanıcısına yanıt
    ancak hesapta varsa kullanabiliyorsunuz,yani hesap satışı mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizkimse

direkt fiyattan düştüğü için ramazan kuponları bulunanlar 200 tl ve üzeri için 33 tl indirim olduğu için sepet bedeli ilgili kategoriden 230 ve üzeri olması gerekmektedir.
    mesela 250 tl lik bir ürün beğendiniz 33 tl kuponunuz ramazan kuponu var 30 da bugüne özel bir indirim mevcut 187 ye ürünü almış oluyorsunuz varsa puanlarınızıda kullanabilirsiniz

Anladım bilgilendirme için teşekkürler.

Denemek için yukarıdaki sunta tv ünitesini yapmıştım. bende ramazan kuponu da vardı demek bu sebeple kabul etmedi. sepet 200'den az dedi bana da kuponu kullanmak istediğimde. otomatikmen 30 tl düşmüştü zira. ama yukarıda yazılanlara göre mal zaten 185 imiş bindirmişler fiyatlara. çakallar

• Halıda geçerli degilki.bir işe yaramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

http://www.n11.com/adore-vlt-270-dr-1-manager-elite-yonetici-koltugu-P18962544

226 tl ye geliyor. alınır mı? kullanan var mı?

bu adorenin daha önce 2 tane çalışma koltuğu aldım ve ikisinden de memnun kalmadım.

BEN BU ÜRÜNÜ ALMIŞTIM.
    memnun kaldım açıkçası ama bu kadar mıydı bunun fiyatı?
    Bana yüksek geldi...
  • Yönetici kolduğunun fiyatı normal.

Masa-sandalye takım çok kaliteli gelmedi.

TV ünitesini almayı planlıyorum aslında
  • TV ünitesi bana çok lazım. Fırsat da çok güzel. Ürün de kaliteli ve benim beğendiğim renk ama o sonra nasıl taşınacak...
  • halılarda geçmiyor
  • Arnica Hydra Rain Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi AA 144 E
    http://www.n11.com/arnica-hydra-rain-su-filtreli-hali-yikama-makinesi-aa-144-e-P26319196

MERİNOS HALI YANKI SERİSİ YK007-060 EBAT:150X233
    % 100 AKRİLİK KALİTELİ ŞIK ESTETİK BİR MERİNOS HALIDIR.
    http://www.n11.com/merinos-hali-yanki-serisi-yk007-060-ebat150x233-P27580224

indirimler bu ürünlerde gecerli, ihtiyacı olan için faydalı olabilir

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    :) biraz daha portatif birşeylere bakın derim 4-5 yıl aynı evde değilseniz taşıması sıkıntı olur gibi
  • yalnizkimse Y kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ev kendimin de şu anda kirada. Ailemle yaşıyorum, önümüzdeki yaz geçeceğim eve. Ama şimdi alsam buraya getirsem onu nasıl götüreceğim. İmkanı yok yani nakliyatsız bu işin

Açmayıp kullanma önümüzdeki yaz açar kullanırsın,Tabi olmazsa olmaz bir fırsat yakaladığını düşünüyorsan. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizkimse

Açmayıp kullanma önümüzdeki yaz açar kullanırsın,Tabi olmazsa olmaz bir fırsat yakaladığını düşünüyorsan. :)

Fırsat çok iyi de. Mesafe 45 KM falan. Nakliyata bir bu kadar daha bayılırım zaten o yüzden almayacağım :)
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    bu fırsatları fırsat bilen bir site ama biz böyle büyük değilde ufak tefek şeyler lamba sehpa tarzı şeylerle sepeti doldurursak uygun fiyatlı lamba sticker sehpa sandalye falan baya var.
    taşınacağın Adres belliyse direk oraya kargolat Sanki ben sana satmaya çalışıyorum gibi bir his uyandırdı
  • yalnizkimse Y kullanıcısına yanıt
    Hocam kiracı var evde. Adam nereye koysun bunu . Bütün seçenekleri düşündüm ama en iyisi almamak
    Hayırlısı o zaman
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.