Şimdi Ara

N11 SALI MARKET İNDİRİMİ 150'ye 25 TL İNDİRİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
2
Favori
7.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aynı gün ikinci 150 TL siparişte tekrar 25 TL düşüyor mu?
  • bence n11 bu işi bilmiyor asıl şimdi değişik kampanyalar düzenleyecek ki ortalık şenlensin

diğer türlü millet en iyi fiyat olayından kuponları stoklamış bekliyor

misal 300 tl. ye 50 tl. direk indirim (tüm ürünlerde geçerli) ve başka kampanyalarla birleştirilemez ibareli :)

o zaman çek stoğu olanlar fena kızacaktır :)

e ama yani bizde hiç çek yok ve bu durumda bindirilmiş fiyatlardan da bir şey alamıyoruz

bak n11 sen beni bir türlü bulamadın bak ben burdayım lütfen bana şöyle yüklü bir çek tanımla ,hep gidiyorsun bir sürü çeki olana veriyorsun

• formula01 kullanıcısına yanıt
    Gelir...
    Sorun etme...
    En güvenilir mağaza mobil çarşım.
    16 parça aldım taksit taksit geldi ama 1 haftada sonuçlandı...
    Mesaj at mesajlara cevap veriyorlar...

SATICI BİLGİLERİ
    Satıcı İsim/Unvanı: MOBİLİZZA MOBİLYA İMALAT NAKLİYE İÇ VE DIŞ TİC. LTD .ŞTİ.
    Satıcının Açık Adresi: Beylikdüzü Org. SAn. Bakırcılar san. sitesi Bölgesi Mustafa Kurtoğlu cad. no:23 yakuplu B.düzü
    Satıcının Telefonu: 5549652805

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 21 Ocak 2014; 2:39:08 >
  • sahinsah52 kullanıcısına yanıt
    Geçen haftalarda denedim düşüyordu şimdi de sınır yoktur muhtemelen.
  • @omer_398 @omer_398 Eyvallah kardeş. deneyelim o zaman..
  • 250 ye 50 tl indirim olan kampanya süperdi, enparayla birleşince ballı kaymak olmuştu. o zaman sadece 1 tane çekim vardı, keşke daha fazla olsaydı da daha çok şey almış olsaydım :(
  • ben de mobilcarsim üzerinden 3 defadır şeket, çay, yağ alıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 3-4 gün içinde elime geçti ürünler.

bu kampanyada son bir çekim vardı; avantajix ve vakıf world eticaret kampanyası ile birleştirip, onu da yağ alarak kullanmış oldum;

Sipariş Tutarı: 259.58 TL
    İndirim Tutarı: 154.62 TL
    Toplam: 104.96 TL
  • nerde o ilk salı market fırsatları ... neyse , zaten alacak birşey kalmadı ,ev eşya doldu ,1 yıl anca yeter
  • bez aldım :D 166 tl toplam fiyatı vardı, 25 + 54 (çek vardı ) + 5 tk vakıfbank. avantajix i unuttum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

bez aldım :D 166 tl toplam fiyatı vardı, 25 + 54 (çek vardı ) + 5 tk vakıfbank. avantajix i unuttum.

Avantajixinizi açın hemen, oradan n11e gidin sonra kapatın pencereyi, işlemi kendiniz yansıtın. Kabul ediliyor ben hb'de, n11'de çokça denedim. Biraz daha geç oluyor ama 5 tl 5 tl dir hocam

Bu arada hakketten rutine bağladı bu n11, ve market için değmez bu fiyatlar çok yüksek bence. 50 tllik tictoc çekim hala bekliyor bakalım . 100tl lik cek olmadığı sürece ürünler piyasa fiyatına geliyor, marketlerden ve diğer internet sitelerinden (n11 diğer mağazaları da dahil) yaptığım araştırma bu sonucu verdi.

• Süpermarketim gene tökezlemeye başladı
    geçcen salı aldıklarım daha yeni sipariş aşamasında....
  • yani kampanyanın esprisi elinde mevcut çeki olanlar için var artık.
    çek alıp alışveriş yapacaklar için hiç bi avantajı kalmıyor.. çek fiyatları fahiş noktaya gelmiş. zaten n11 in yüksek fiyatları çekle biraz dengeleniyordu şimdi pazarla kafa kafaya gelmiş. hatta pahalı hale bile gelen ürünler var.
    yani şu kampanyanın da içine etmişiz hep beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C£nq

quote:

bez aldım :D 166 tl toplam fiyatı vardı, 25 + 54 (çek vardı ) + 5 tk vakıfbank. avantajix i unuttum.

Avantajixinizi açın hemen, oradan n11e gidin sonra kapatın pencereyi, işlemi kendiniz yansıtın. Kabul ediliyor ben hb'de, n11'de çokça denedim. Biraz daha geç oluyor ama 5 tl 5 tl dir hocam

Bu arada hakketten rutine bağladı bu n11, ve market için değmez bu fiyatlar çok yüksek bence. 50 tllik tictoc çekim hala bekliyor bakalım . 100tl lik cek olmadığı sürece ürünler piyasa fiyatına geliyor, marketlerden ve diğer internet sitelerinden (n11 diğer mağazaları da dahil) yaptığım araştırma bu sonucu verdi.

N11 den son 3 ayda yaptığım hiçbir alışverişim otomatik olarak hesaba yansıması, her seferinde harcamalar için manuel bildirimde bulundum. Sizde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: brucelee

quote:

Orijinalden alıntı: C£nq

quote:

N11 den son 3 ayda yaptığım hiçbir alışverişim otomatik olarak hesaba yansıması, her seferinde harcamalar için manuel bildirimde bulundum. Sizde durum nedir?

Ben ürünleri sepete ekliyorum kapatıp sonra diğer tarayıcıyı açıp avantajixe girişi yapıyorum oradan n11 e giriş yapıyorum sepete tıklayıp alıyorum başka türlü bende de yansımıyor.

• ben geçen hafta burdan alışveriş yaptım ürünlerin zeytin yağı ve temizlik ürünleri aldım zeytin yağları geldi temizlik ürünleri gelicek. Direk satıcı firmayı aradım temizlik ürünlerini temin ettikleri firmada yokmuş. pazartesi gönderilcek demişlerdi salıoldu halen gelen giden yok. ALIŞ VERİŞ YAPACAK ARKADAŞLAR TEMİZLİK ÜRÜNLERİNDEN ÇOK GIDA ÜRÜNLERİNE YÖNELSİNLER BENCE
  • 4x5kg'lik Komili yağın fiyatı 1 haftada 10 TL arttı!!!
  • Ayçiçek yağı yerine Mısırözü yağ alınır mı arkadaşlar?

Kalite olarak çok fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Ayçiçek yağı yerine Mısırözü yağ alınır mı arkadaşlar?

mısırözü yağı katkılı , gdo lu yağlar dostum. en güzeli zeytinyağı almanız. ayçiçek yağı da hem çabuk yanıyor yani kanserojen hem de artık ayçiçek yağları bile gdo lu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awakado

quote:

Ayçiçek yağı yerine Mısırözü yağ alınır mı arkadaşlar?

mısırözü yağı katkılı , gdo lu yağlar dostum. en güzeli zeytinyağı almanız. ayçiçek yağı da hem çabuk yanıyor yani kanserojen hem de artık ayçiçek yağları bile gdo lu.

Bilgi için çok teşekkürler hocam

Hem soğuk hem sıcaklar için sanırım artık hep zeytinyağı kullanmalıyız...
  • quote:

4x5kg'lik Komili yağın fiyatı 1 haftada 10 TL arttı!!!

Çünkü yağ fiyatları yükseldi normal değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.