Şimdi Ara

N11 KOPON YÜKLENMİŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
9.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paycell ile kombo olur, 100e 20 veriyordu en son.
    paycell anakonusuna bakılabilir ayrıntı için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göremedim ama konusu açılmıştır belki, Mastercard sahipleri için 400/50 gelmiş

https://www.n11.com/kampanyalar/masterpass-kampanya

• 3 hesaba da 100/40 kupon gelmiş. Toplamda 300/120. Çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600/30 ..teşikkirler neeonbiy ..

• Sanirim komisyonlar epey yüksek n11de. Trendyolda ayni urunler daha uygun. Bu arada ne kopon ne de kupon gelmiş

• Arkadaş bir ben mi kullanamıyorum bu n11 kuponlarını. 3 dür kupon veriyor hiçbir şeyde görünmüyor. Elektroniğe özel kupon veriyor sepete ürün atıyorum kupon yok diyor. MH ne yazıyorum neden diye sizi arayacağız diyor. Sorun aramada değil ki yazılımsal. Normalde kuponun geçmesi lazım. Şimdiye kadar gördüğüm en acayip kupon yüklemesi bu.

Bu geçen seferki kupondan örnek. Sepete denemek için ütü atmışım diye elektronikte geçerli kupon vermiş ama onda da durum ortada.

N11 KOPON YÜKLENMİŞ

N11 KOPON YÜKLENMİŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 5 Ağustos 2022; 1:6:37 >

• Hepsiburada 50/25 veriyor birde n11 e bak rekabet etmesi çok zor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    mobile özel olabiliyor kupon

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 100/40 ne alınır uygun bir şey varmı

• Geçen yıla kadar her şeyi n11'den alırdık, son 6 ayda 3-5 kez girmişimdir o seviyeye geldi.

Ne oldum demeyeceksin, ne olacağım diyeceksin.

Cazip fiyatlar yok, kupon-kampanya yok, 20-25 tl gibi kargo ücretleri vs vs. zaten kendileri de farkındadır yakında kapanacaklarının...

• Aynen yahu,uygulaması bile yüklü değil,trendy de aynı şekilde..HB ve Amazon akar..kendilerini bitirdiler..

• Kupon silinmis. Kendileri bilir

• Baktım birkaç tane kupon gelmiş. Ama işime yarayan hiçbir kategoride geçerli olmadığını bildiğim için 30 sn bile sürmedi ayrılmam N11 KOPON YÜKLENMİŞ . Kapanan GG bile daha fazla ve gerçek kupon veriyordu.

• 350 ye 40 yatmış. alacağım ürün vardı. sepette indirim olduğu için kuponu kullanınca sepet indiriminden 9 tl indirim olmuş oluyor. n11 eski günlerine dönmesini bekliyoruz biz de!

• 250/40

• yeni kangaaa, dün çıktı

• hesapları kontrol etmeye bile değmez. kupon olsa geçerli üründe bulmak eziyet.

• 11.11 kampanyalarında kafasına göre hediye çeki dağıttığından beri kullanmıyorum. Bol bol hediye çeki verdikleri müşteriler gelsin de onlar alışveriş yapsın

• 250/40 geneli

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.