Şimdi Ara

*N11* Kazanmanın 3 yolu var! Ekimde alışveriş yap Kasımda geçerli kupon kazan! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
12
Favori
13.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyanın koşullarını anlayana kadar ay biter zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafaagungor kullanıcısına yanıt
    Bence güzel kampanya. Haber verdiğin için teşekkürler kardeşim.
  • Verilen kuponlarınharcamalarına alt limit vermeseler güzel olacak
  • hiç bir şey yapmadan %11 max 55 tl indirim veriyor . 77 tl vermek için kırk takla atmamızı istiyor. kampanyaları çok tuhaf n11 in.

daha öncede bir ara parçalı çek vermişti 3 aya bölerek. çekler geldi ama o süreçte öyle çekler dagıttıki bize verdigi parçalı çekleri kullanmak salaklık olurdu. kendini çürüten kampanyalar yapıyor n11 o yüzden ileri tarihli çekleri kazanmak için alışveriş yapmaya gerek yok.
  • Alışveriş yapacaklar için çok da kötü değil.Bayram sürprizi gibi kupon kullanma alt limitlerini sonradan düşürürlerse güzel olur
  • Nerede o eski kampanyalar ...
  • aç 4 tane yeni üyelik 55 e 11 tl veriyor. 165 tl ye 33 tl indirim almış oluyosun. 33/200 nedir arkadaş yani??
  • Ağır çöp

• 2 farklı hesabı 2 farklı isimle açsam, aynı adrese aynı kart ile ikisinden de alış-veriş yapsam, her ikisinede kupon yüklenir mi?

kış lastiği almak için fena sayılmaz.
  • Dün 164 liralık alışveriş yapmıştım.
    Keşke bugünü bekleseydim 33 liralık kupon gelirdi bari.
    Siparişi iptal etsem para bir sonraki gün gelecek.
  • Bonuslarını kullanmayanlara çok güzel bir fırsat oldu :)
  • Neyse verdiğim siparişi mağza onay vermemiş. Bu yüzden iptal ettim puan ve çekim geri geldi. Yarın para gelince tekrar sipariş vereceğim. 33 tl kuponuylada Gta 5 siparişinde kullanırım.
  • N11 etodan daha hızlı biter bu tarz kampanyalara yelken açarsa.

En gıcık olduğum şeydir alışveriş yap çek vereyim şu kadar harcarken kullan mantığı bunu kesinlikle tasvip etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: recep1905

Bonuslarını kullanmayanlara çok güzel bir fırsat oldu :)

kullananlar ise yıkıldı
  • Çöplük

• aslında onlar öyle süper kampanyalar yapmak istemediler mesela trendyol gibi.

sıcak fırsatçılar sistemdeki açıkları bularak birden fazla kuponu maximum fayda görülecek şekilde birleştirip n11 i zarar soktu

trendyol geçen hafta visa +genç + pepsi indirimiyle ürünleri yarı fiyata vermek zorunda kaldı ve şuan bunu kapattılar

artık pepsiyle bile birleşmiyor kuponlar.

n11 de sıcak fırsatçılar sayesinde nasıl kampanya yapacağını hangi çekleri birleştireceğini öğrenmiş oldu

• 200 tl. ye 33 tl. verecek bin dereden su getirtiyor
  • 33lük çek normal
    77 lik çeki 200-500 atasına vermeliydi
    500 ve üzerinede 111tl lik cek
    ozaman kampanya olurdu
    puanli alış verişlerde zaten öek vermiyor diye biliyorum
    bu yaptiklari kampanya değil. zaten bişi alacak olanlara hediye.
  • ilk satırdan sonra kampanya kurallarını okumadım bile direk
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    maalesef geri gelen çeki yeniden kullanamayacaksın çünkü tarihi dün doldu. n11 de asla tarihi geçen çek kullandırılmaz. hesabına yüklenir ama ertesi gün silinir. tecrübeyle sabittir. daha önce 2 sefer çekim yandı böyle.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.