Şimdi Ara

N11 Kalita 3 KG Çiğköfte + 25 Lavaş + 200 ML Sos Ücretsiz Kargo 33.90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
10
Favori
23.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sürekli alıyorum tadı güzel aynı gün üretilip kargolanıyor lavaşları taze acı sosu güzel. 3 yada 5 kilo alırsanız avantajlı oluyor hatta biraz araştırdım firmayı İstanbul ve Çanakkale de şubeleri var Yemeksepetin de kilosu 25-30tl'ye satıyorlar.

3 KG ÇİĞ KÖFTE + 25 LAVAŞ + 200 ML SOS ( ÜCRETSİZ KARGO )
    38.90TLhttps://urun.n11.com/cigkofte/3-kg-cig-kofte-25-lavas-200-ml-sos-ucretsiz-kargo-P169878146

5 KG ÇİĞ KÖFTE + 30 LAVAŞ+200 ML SOS ( ÜCRETSİZ KARGO )
    54.90TLhttps://urun.n11.com/cigkofte/5-kg-cig-kofte-30-lavas200-ml-sos-ucretsiz-kargo-P184472035

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 23 Şubat 2019; 12:24:16 >

• valla benim için ikisi de gayet kolay, kaldı ki, ben herkes yapabilir de demedim, ama konuda ekseriyetle erkekler bulunduğu için çiğ köftenin de tüm olayı, malzeme kalitesi, malzemelerin katılma sırası ve bilek gücü ile yoğurma olduğu için, sizler de yapabilirsiniz dedim... az önce 3 4 arkadaşa tüm detaylarıyla tarifi gönderdim, karakter sınırı dolayısıyla iki mesajda hem de, düşün yani o kadar detay :) bence kimsenin gözünü korkutarak dışarıya Allah'ın bulguru için 30 35 TL/kg bayilmasina lüzum yok. maksat sıcak fırsatlar :) ki, ne kampanya olursa olsun, evdekinin maliyetinin yanına bile yaklaşmaz doğal olarak.
    adminin çiğköfte dükkanı var galiba..
    ya arkadaş, hadi o upuzun tarifi sildin, tarifin olduğu paste.ee linkini niye siliyorsun, bir de mesajlara yetişemiyorum dememe rağmen??

neyse sil, hepsini sil, soran herkese tek tek göndermeye devam edeceğim... inat ettim :))

bana kalırsa sıcak fırsat değildir bu kampanya.. (böylelikle entry yi de konu içine almış olduk)
  • Hocam sitede engec 3 ocak diyorda simdi alsam yarin falan gelmez di mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    TESLİMAT BİLGİSİ : Teslimat süresi İstanbul içi ortalama 1 İş günü, diğer bölgeler için ortalama 1-3 İş günüdür. Hafta içi saat 16:00 ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. PERŞEMBE günü 16:00'dan sonra ve CUMA, CUMARTESİ VE PAZAR günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Pazartesi tatil büyük ihtimal salı kargolanır hocam.
  • sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Anladim.Duzgun okumamişim teşekkur ederim

• ya bunlarda gerçekten ketçap var mı ? ketçap neden konur ki, çiğköfteden soğudum 1 ay önce bu ketçap muhabbetini öğrendikten sonra

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Pek anlamam ama konuyor hocam. Bi arkadaşta kendiai yaparken bile koymuştu.

• Ucuz ama kargo isi sıkıntı geleli MNG kargo varsa çiğköfte mahvolur

• Çek kazan ile 22 liraya geliyor çok iyi.
  • Neyi sicak firsat? 8 aydir 33.90.

8 ay önce 32.90 di.

Tat olarak pek birşey beklemeyin. Ama firma çok ilgilidir. Sipariş sonrasi ararlar, hangi kargoyla ne zaman verelim derler. Müşteri ilişkileri iyidir.

• Yorumlar güzel yılbaşından sonra alayım ben de.
    Şu Adıyamanlı Ömer Aybak'ın çiğ köftesiyle karşılaştırsak fark var mıdır bizim damak ona alıştı?
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Saticiya mesaj atarsaniz istediginiz firma ile gonderiyor.

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Bende adiyamanin cigkoftesini begeniyorum ama bunun tadi komaganeye daha yakin sanki aci sosuda etki ediyor cigkofteye ekstra guzel bir tat katiyor.

• Arkadaşlar bizim bunu hemen yememiz mümkün değil. 1 kg sunu yesek geri kalan çiğ köfteyi nasıl muhafaza etmeliyiz.
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Ben tüketemeyeceğimi buzluğa attım 1 ay sonra çikardim herhangi bir bozulma vs. olmadi tadindada degisiklik olmadi.

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler. O zaman alalım bakalım. Dolaba atar canımız çektiğinde çıkarır yeriz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Çek kazan ile 22 liraya geliyor çok iyi.

O ne oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

ya bunlarda gerçekten ketçap var mı ? ketçap neden konur ki, çiğköfteden soğudum 1 ay önce bu ketçap muhabbetini öğrendikten sonra

Ketçabın içinde şeker var. Az miktardaki şeker, çiğköftedeki diğer tatları daha iyi almanı sağlıyor. Böylece daha lezzetli geliyor.

Aynısının tam tersi de yapılıyor. Krem çikolatalara ve fıstık ezmesine çok az tuz koyulması gibi.

• Ketçap yanında sos olarak mı, yoksa köfteye mi karıştırılmış burda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Ketçap yanında sos olarak mı, yoksa köfteye mi karıştırılmış burda?

direk içindeki malzemelerden, ayrı değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

ya bunlarda gerçekten ketçap var mı ? ketçap neden konur ki, çiğköfteden soğudum 1 ay önce bu ketçap muhabbetini öğrendikten sonra

Ketçabın içinde şeker var. Az miktardaki şeker, çiğköftedeki diğer tatları daha iyi almanı sağlıyor. Böylece daha lezzetli geliyor.

Aynısının tam tersi de yapılıyor. Krem çikolatalara ve fıstık ezmesine çok az tuz koyulması gibi.

açıklama için teşekkürler

onun yerine bbq falan kullansalar daha iyi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.