Şimdi Ara

N11 Dekoratif Tablo Kargo Dahil 9,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://urun.n11.com/posterler/pausehome-parca-dekoratif-tablo-cicek-P152341184

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel değiller genelde bayanlara yönelik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mdf degil mukavva baskı demiş nasıl birşey acaba kullanan varsa yorum alabilir miyiz?
  • Düşünüyorum da 3TL kargo tutsa 6,9TL kalır. 0,7TL site kesintisi 6,2 TL kaldı. 3TL de alış fiyatı olsa adama 3,2TL kalıyor tabi diğer maliyetler hariç. Bu adam kaç tane satacak da ne para kazanacak pek aklım almıyor açıkcası
  • Bi gun bakmisiniz bir tanesi pat diye dusmus evi iyi havalandirin yoksa kamikaze yapar yere bir parcasi :)
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    sürümden kazanıyorlar. 2 bin stok vardı hepsini satsa 2 tl kardan 4 bin yapar.

• Portre güzelmiş ama kalitesiz birşey gelcek kesin pahalılar gibi kalite yoktur.
  • Pembe çiçekler ben almıştım daha önce beş para etmez. Evidea 9.90a satmıştı o zaman almıştım.
  • bu tablonun neresi dandik şimdi?

N11 Dekoratif Tablo Kargo Dahil 9,90 TL
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Kullanıyor musun Hocam tavsiye eder misin?

• betakors4n B kullanıcısına yanıt
    evet evideadan 10 tl ye almıştım. bu fiyata normal poster alınırken 5 parça tabloya kötü diyenleri anlamak güç. baskı kalitesi çok iyi değil belki ama kötü durmuyor fotoğrafı yeni çektim.

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Boyutlar çok büyük mu? Tesekkur ederim Hocam

• Baskı kalitesi çok iyi fiyatı çok iyi
  • Bence iyi fırsat güzele benziyor.
  • mdf cöpoglu çöp bu farklıymış kokusu cıkar yakında.
  • Duvara asınca fakirlik kokuyor.

Şaka bir yana da alıp eve asılacak bir şey değil. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama paranıza da yazık yani ben hata yaptım aldım siz yapmayın. Biz en son söküp attık.
  • Arkadaşlar ürünü duvara monte etme yönteminde çivi ile mi sabitleyeceğiz yoksa yapışkan ile mi duvara tutturacağız
  • 2 günde bir açılır benzer tablo konusu, çöp, gecekondu işi, bulaşmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazypython

Arkadaşlar ürünü duvara monte etme yönteminde çivi ile mi sabitleyeceğiz yoksa yapışkan ile mi duvara tutturacağız

Çift taraflı bant çıkıyor içinden her parça için.
  • Hepsiburadadan 12 liraya almıştım pembe çiçekler yazanı bence fiyatını hak eder renkler çok canlı değil ama kötüde değil ilk gun koku yapıyor sonra geçiyor bence 10 liraya alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanhalim -- 2 Ocak 2017; 12:19:1 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.