Şimdi Ara

N11 de kıyamet gibi RX stokları var 1250-1400 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı sitelerde (Amazon, Newegg vb) 10-11 Ağustos stoklara gelecek diyordu. Bize erken gelmiş. Yakında millet ekran kartlarının içinde yüzecek. Ethereumcular (Çekirge sürüsü) patlıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexcore

Pek sıcak sayılmaz

Şöyle bir dip not geceyim cok yakın tarihde 1 2 3 güne 1100 liraya kıyamet gibi rx serisi kart olucak stoklarda bügün birkac büyük disturubutore baktım hepsi 20+ stok yazmıs en dusuk rx570 fiyatı 260 dolar +kdv olucak. kimseye 1200 1300 den almayı tavsiye etmiyorum ihtiyacı olan varsa beklesin.
  • 900 Lira'lara satılan kart, 1300'lere çıkmış.

Vega 56'yı bekilyor bu işe sağlam yatırım yapan madenciler. Öyle 7-8 kart ile girenleri demiyorum.
  • O değil de Allah aşkına linkini attığınız eleman potansiyelli dolandırıcı %88 oyu var ve olumsuz yorumları epey fazla. Allah bilir bu adamda o kart hiç yoktur bile.
  • Düşmanıma bile önermem bu fiyata rx570 almak çok mantıksız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

O değil de Allah aşkına linkini attığınız eleman potansiyelli dolandırıcı %88 oyu var ve olumsuz yorumları epey fazla. Allah bilir bu adamda o kart hiç yoktur bile.

Ben alisveris yapmadım kardesim adamıda tanımam etmem kart var veya yok suan n11de ve ana toptancılarda yüklü miktarda stok var onu göstermek istedim. Gider alırsın almazsın parayı basarsın gelir gelmez o senin bilecegin iştir.
  • DAG Epoch nedeniyle RX devri bitiyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexcore

DAG Epoch nedeniyle RX devri bitiyor artık.

Ustad bunla ilgili cok yazılıp cizildi + amd destek verip sürücü ile olayın asılacagı bilgisini vermişti. Suan DAG 137 ve kullanan bellek 2100 MB civarında 4gb belleklerin devri 2018 sonu 2019 gibi anca biter claymore ccminer ve amd biseyler cıkartıp Driver güncellemesi ile sorunu aşabilirler. Bence vegalar cıkana kadar rx ler cok güzel devam eder. Vegalarda watt tüketimi nasıl olur bilmiyorum. Ben hali hazırda elimdeki rx470 4 gb kartlarla 85-90w harcayıp 27mh/s yapıyorum. hatta forumda aynı cümleyi kurup yorum yapmıştım miningle işi olmayan cok bilmiş tipler benle dalga gecmisti
  • Rhego kullanıcısına yanıt
    Ben başladığımda DAG yüksele yüksele 29.5 mh/s'lerden (470) 26.5'lara kadar inmişti onu hatırlıyorum.

Driver sözü falan bunlara şahsen pek itibarım yok da, 14 Ağustos'ta Vega geliyor ve söylenti doğruysa RX devri sona erecek.

Vega'lar da Türkiye'de önerilen fiyatın 1.5 katına satılmaya çalışılır herhalde, söylenildiği kadar miningde performansı iyiyse.
  • N11 de kıyamet gibi RX stokları var 1250-1400 TL
  • Beklemek lazım. Kısa bir süre sonra kendi kazdıkları kuyuya düşeceklerdir.
  • Vega 56 geldiğinde, 2. elde epey bir 570/580 kart göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Vega 56 geldiğinde, 2. elde epey bir 570/580 kart göreceğiz.

Tabii o kartları alan olursa. 7/24 çalışmaktan anası ağlamış bir ton kart, el bombası gibi dolaşacak.
  • Vega mevzuunu anlamıyorum, bu kartlar üst segment olarak gelmiyor mu? 1070–1080 karşısında olacak. madenciler için ciddi getirisi olur belki onu bimiyorum ama oyuncular için sadece nvidia alternatifinden ucuz olursa manalı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Tabii o kartları alan olursa. 7/24 çalışmaktan anası ağlamış bir ton kart, el bombası gibi dolaşacak.

10 ay garantili rx 580 700 lira satiyorum desem nefes almadan almaya kosa kosa gelirsin. cihaz garantili olup fiyat uygun olunca neden alinmayacakki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

10 ay garantili rx 580 700 lira satiyorum desem nefes almadan almaya kosa kosa gelirsin. cihaz garantili olup fiyat uygun olunca neden alinmayacakki ?

Benim koşa koşa amd nin herhangi bir ürününü almışlığım almaya niyetlenmişliğim görülmemiştir. 700 e öyle kart varsa hesabımı yapar gelirim. Heralde sen koşa koşa alırsın ama ben beynimi kullanır hesabımı yapar alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 9 Ağustos 2017; 20:8:27 >

• Beyler bu vega çıktıktan sonra rx ler piyasaya düşünce gtx lerin sıfır fiyatlarını etkiler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seddar

Beyler bu vega çıktıktan sonra rx ler piyasaya düşünce gtx lerin sıfır fiyatlarını etkiler mi?

Vega 64'ün ethereum miningde 70-100 mhs arası verdiği söyleniyor, eğer bu doğru çıkarsa ikinci elde çok güzel fiyatlara gtx 1060-1070 bulunabilir. Gtx 1070 dip overclockla maksimum 31 mhs kazıyor ethereum miningde gerisini siz düşünün.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.