Şimdi Ara

N11.com da geçerli 11 TL indirim kuponu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
5
Favori
15.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4g dediği klasik iPhone4 oluyor değilmi? Birde n11 de nereye göndereceğiz resmi? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oracle99 -- 23 Kasım 2013; 13:06:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Bu ne ya bunlar ne yapmaya çalışıyor anlamak mümkün değil. Artık tamam diyorum öyle birşey yapıyorlar ki mecbur tekrar katılıyorum.

Parana hakim ol.

Hocam valla artık olmak lazım ya. Bunun sonu yok. Bitirmiyorlar hiç. Ara bile vermiyorlar. Şimdi Armani Gio Parfüm, Enpara + Avantajix de eklenince 47,20 TL'ye geliyor. Daha 2 gün önce 71 TL'ye almıştım. Ona bile iyi fiyat demiştim. Şimdi yine alasım geliyor.

nerede bu fiyat????????

• quote:

Orijinalden alıntı: BÜNYANLI38

quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

SIZEOZEL11TL
    Bu kuponun kullanımı için son tarih nedir acaba? Arkadaşın hesap sayfasında 8 gün kalmış görünüyor ama acaba ne zaman aktif hale getirilirse ona göre mi süre veriliyor?

30/11/2013

Teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BÜNYANLI38

quote:

SIZEOZEL11TL
    Bu kuponun kullanımı için son tarih nedir acaba? Arkadaşın hesap sayfasında 8 gün kalmış görünüyor ama acaba ne zaman aktif hale getirilirse ona göre mi süre veriliyor?

30/11/2013

Teşekkürler

Alıntıları Göster
    http://www.n11.com/giorgio-armani-acqua-di-gio-edt-200-ml-P14574960

150 tl'lik şu parfüm 25 tl kozmetik indirimi + 75 tl tık hızında indirim + 11 tl özel indirim + en para ile 30 tl'ye getirilebilir şaka gibi değilmi ? 30 tl'ye 200 ml'lik orjinal gio armani parfüm. Ama malesef tüketmişler bile stok kalmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

Orijinalden alıntı: elk-elektronik8606

mega kozmetik seti aldım 150tl. tık hızında 75+kozmetik 25 den sonra 50tl de 11 i kullanamadım.biri ürün biri sepet ama olmadı

ben 25 kozmetik, 50 tık ve 11 size özel kullandım sorun yok. Avantajixle de uygun oldu.

tüm bunlar en paraylada mümkün oluyormu acaba

Alıntıları Göster
     N11.com da geçerli 11 TL indirim kuponu

• tik hizinda 25 lira çek ve pepsi ceki var boşa gitmesin.isteyene hesabı veririm kullanınca geri alirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

güzelmiş.

Alıntıları Göster
    11 tl veriyor diye herşeyi alanlara gıpta ile bakıyorum :):) alın alın ekonomiye can verin

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan9842

11 tl veriyor diye herşeyi alanlara gıpta ile bakıyorum :):) alın alın ekonomiye can verin

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 49.99 bişi alıcam ama bu kuponu kullanmak için 50 tl olması gerek 1 kururşluk bir ürün var mı :D en ucuz ne alabilirim...
  • Arkadaşlar alışveriş yapanlar avantajix yansıyor mu hesaplarınıza dünden beri sorun var ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

arkadaşlar 49.99 bişi alıcam ama bu kuponu kullanmak için 50 tl olması gerek 1 kururşluk bir ürün var mı :D en ucuz ne alabilirim...

Alıntıları Göster
    satıcıdan başka bi ürün al 3-5 liralık
    aynı kargoyla bedava göndersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

satıcıdan başka bi ürün al 3-5 liralık
    aynı kargoyla bedava göndersin
    http://www.n11.com/pulsar-pu2020x-P11915993

bu saati en uygun kaça alabilirim arkadaşlar, enpara ve avantajixim yok.

kupon yok tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Avantajix'ten tıklayıp N11'e gidin ve alışverişinizi tamamlayıp ödeme sayfasına geçin. Ödeme sayfasındaki indirim kodu kutucuğuna "N11KUPON5TL" (tırnaklar hariç) yazarak anında 5TL indirim kazanın. Ödemenizi indirimli fiyat üzerinden yapın.

Üste de Avantajix'ten yanda yazan miktarda para iadenizi almayı sakın unutmayın...

Kupon Şartları:
    33 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 5 TL'lik indirim kuponudur. Kuponlar “Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş”, “Seyahat, Otel, Bilet” ve "Sim Kart ve Hat” kategorilerinden yapılan alışverişlerde kullanılamaz. Kuponlar tek kullanımlıktır. Aynı üye/kişi kampanyadan sadece 1 kez faydalanabiliyor. Kuponlar 31.12.2013 saat 23.59’a kadar geçerli. Kupon paraya çevrilemiyor, parayla satılamıyor, diğer kupon ve kampanyalarla birleşmeyebiliyor. N11.com önceden haber vermeksizin kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor.

Avantajix n11 anlaşması bitmiş hocam odeme yok

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/n11-com-kampanya-ve-avantajlari

Yuh yani bendeki şansa bak daha 2 gün önce aldım anlamamız yok belki aralık ayına yazıyordu be

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

quote:

Avantajix'ten tıklayıp N11'e gidin ve alışverişinizi tamamlayıp ödeme sayfasına geçin. Ödeme sayfasındaki indirim kodu kutucuğuna "N11KUPON5TL" (tırnaklar hariç) yazarak anında 5TL indirim kazanın. Ödemenizi indirimli fiyat üzerinden yapın.

Üste de Avantajix'ten yanda yazan miktarda para iadenizi almayı sakın unutmayın...

Kupon Şartları:
    33 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 5 TL'lik indirim kuponudur. Kuponlar “Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş”, “Seyahat, Otel, Bilet” ve "Sim Kart ve Hat” kategorilerinden yapılan alışverişlerde kullanılamaz. Kuponlar tek kullanımlıktır. Aynı üye/kişi kampanyadan sadece 1 kez faydalanabiliyor. Kuponlar 31.12.2013 saat 23.59’a kadar geçerli. Kupon paraya çevrilemiyor, parayla satılamıyor, diğer kupon ve kampanyalarla birleşmeyebiliyor. N11.com önceden haber vermeksizin kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor.

Avantajix n11 anlaşması bitmiş hocam odeme yok

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/n11-com-kampanya-ve-avantajlari

Yuh yani bendeki şansa bak daha 2 gün önce aldım anlamamız yok belki aralık ayına yazıyordu be

Alıntıları Göster
    150 tl lik mega kozmetik paketini aldım, 25 tl kozmetik kampanyası diye düştü, 100 tl tık hızında kazan kuponnu kullandım 25 tl ödedim, enpara ile aldım %20 iade ile 20 tl ye gelmiş oldu. teşekkürler. bye.

• quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

150 tl lik mega kozmetik paketini aldım, 25 tl kozmetik kampanyası diye düştü, 100 tl tık hızında kazan kuponnu kullandım 25 tl ödedim, enpara ile aldım %20 iade ile 20 tl ye gelmiş oldu. teşekkürler. bye.

Alıntıları Göster
    tıkla kazan 25 +11 = 36 TL çek var hesabımda ihtiyacı olan yazsın

enpara sı olmayana %10 iskonto yapılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

tıkla kazan 25 +11 = 36 TL çek var hesabımda ihtiyacı olan yazsın

enpara sı olmayana %10 iskonto yapılır

Alıntıları Göster
    bu 11 TL'lik çek tıkla kazan dışındaki diğer çeklerle birleşiyor mu deneyen var mı?
  • quote:

Kupon Şartları:

Alıntıları Göster
    devam ediyormu kampanya ? bende eklenmiyor kupon

• 50 tl tık çeki var isteyen pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdonmez45

devam ediyormu kampanya ? bende eklenmiyor kupon

Alıntıları Göster
    150 tl ye 50 tl tıkla kazan var. Fakat pepsi kodum yok. ihtiyacı olan için alışverişi kendim yaparsam yardımcı olabilirim.

En para hesabım yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evvela

150 tl ye 50 tl tıkla kazan var. Fakat pepsi kodum yok. ihtiyacı olan için alışverişi kendim yaparsam yardımcı olabilirim.

En para hesabım yok malesef.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar şartlı kargo olayı nasıl işliyor ?

Örneğin 50 tl ücretsiz kargo diyor , Aynı satıcının ürünlerinden 50 tl alışveriş yapsak oluyo mu yoksa illa ki o üründen mi 50 liralık almak gerekli ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.