Şimdi Ara

N11 Beyin Yakan Mağaza REZALETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese selamun aleykum. Ben 11.11.2017 tarihinde n11.comun yaptığı çılgın! indirimlerde evde kapımın önünden çalınan ayakkabım Adidas Duramo Lite erkek koşu ayakkabısını gördüm ve alayım dedim. Siparişi geçtim hemen de kargoya verildi

Ancak siparişi geçerken kargo alıcı ödemeli görünüyordu hemen mağazaya iyi niyetli mesaj attım eğer onlar yanlışlıkla ödediyse geri yollayayım diye.

Ondan sonra farkettim ki benim ilanı kadın ayakkabısı olarak değiştirmişler acaba kadın ayakkabısı mı aldım diye hemen mail adresimden kontrol ettim erkek ayakkabısı almışım ardından mağazaya mesaj attım tekrar ve çılgınca şu cevap geldi.

Ardından konuşmalar şu şekilde

YORUM SİZLERİN ARKADAŞLAR GERÇEKTEN TİCARET AHLAKI KALMAMIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeemin -- 15 Kasım 2017; 11:42:3 >

• Adı sanı bilinmemiş yerlerden bu tarz ürünler alanların cesaretine sahip olmak isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franz Beckenbauer

Adı sanı bilinmemiş yerlerden bu tarz ürünler alanların cesaretine sahip olmak isterdim.

Kardeş n11 aracılığıyla alıyorum ayrıca faturayı şirket adına kesmesi lazım sahte ürün yollayamaz yani adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeemin

quote:

Adı sanı bilinmemiş yerlerden bu tarz ürünler alanların cesaretine sahip olmak isterdim.

Kardeş n11 aracılığıyla alıyorum ayrıca faturayı şirket adına kesmesi lazım sahte ürün yollayamaz yani adam

Sahte ürün yollamayağını nereden biliyorsunuz? Site n11 de istediğini satıp n11 e komisyon veriyor.14 günlük iade hakkınız var zaten beğenmezsen iade et geç.kuponunu iade ediyorlardı diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11, gittigidiyor falan hep aracı yerler. Adamın ne gönderdiğini n11 falan görmüyor bile o yüzden bana pek güvenli gelmiyor. Hepsiburada kullanıyorum satıcısı sadece hepsiburada olan ürünleri tercih ediyorum. Çünkü farklı satıcılar orda da var, n11 gibi aracı olarak satış yapıyor. Onlar bana güvenli gelmiyor. Eğer hepsiburada ürünü alırsanız sorun çıkınca daha iyi muhattap buluyorsunuz. Gerçi sorun çıktımı her türlü sorunlar büyüyor o ayrı da.
  • Merhaba aeemin,

Konuyla ilgili talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza dönüş yapılacaktır.

n11.com
  • Asdasdfg adam resmen trollemiş seni. erkek olarak da kullananlar varmış hocam. Al kullan işte ne olacak pembe pembe

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

quote:

quote:

Sahte ürün yollamayağını nereden biliyorsunuz? Site n11 de istediğini satıp n11 e komisyon veriyor.14 günlük iade hakkınız var zaten beğenmezsen iade et geç.kuponunu iade ediyorlardı diye hatırlıyorum.

Şirket adına fatura kesemez kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba aeemin,

Konuyla ilgili talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza dönüş yapılacaktır.

n11.com

Yav he he, adamlar resmen dolandırıcılık yapıyor müdahale eden yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchiha69

Asdasdfg adam resmen trollemiş seni. erkek olarak da kullananlar varmış hocam. Al kullan işte ne olacak pembe pembe

Aynen mantığa bak
  • quote:

quote:

Senin yaşadığın mağduriyet n11 gibi komisyoncuların umrunda mı sanıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

quote:

Senin yaşadığın mağduriyet n11 gibi komisyoncuların umrunda mı sanıyorsun?

Umrunda değil ancak sahte ürüne fatura kesmesi imkansız hocam naylon faturaya girer
  • Millet giyecek ayakkabı bulamıyor, sen ayakkabı beğenmiyorsun. Yolladıkları pempe adidası pastel boya ile istediğin renge boya giy, daha ne istiyorsun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahîpkıran

Millet giyecek ayakkabı bulamıyor, sen ayakkabı beğenmiyorsun. Yolladıkları pempe adidası pastel boya ile istediğin renge boya giy, daha ne istiyorsun!

Ayne hocam ya Erkekler de giyiyormuş zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.