Şimdi Ara

N11 Ayakkabı - Giyim alışverişine 50TL indirim (limit 150-200) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
3
Favori
6.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 ADET KAZAK ALIYORUM, TOPLAM 152 YAPIYOR. 30 TL DÜŞÜYOR 122 TL KALIYOR. FAKAT 100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİ 11 VE 50 TL KUPONUN KULLANILMIYOR. NEDENİNİ BİLEN VAR MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi1227

2 ADET KAZAK ALIYORUM, TOPLAM 152 YAPIYOR. 30 TL DÜŞÜYOR 122 TL KALIYOR. FAKAT 100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİ 11 VE 50 TL KUPONUN KULLANILMIYOR. NEDENİNİ BİLEN VAR MI?

"bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez" kuralını uygulamaya sokmuilar, dün iki çek kullanılıyordu ama şimdi sadece giyim çeki düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi1227

2 ADET KAZAK ALIYORUM, TOPLAM 152 YAPIYOR. 30 TL DÜŞÜYOR 122 TL KALIYOR. FAKAT 100 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİ 11 VE 50 TL KUPONUN KULLANILMIYOR. NEDENİNİ BİLEN VAR MI?

Önlem aldılar hocam. Sepeti 160 veya 200+ yapıp dener misiniz?
  • ilk defa alışveriş yaptım çok hoşuma gitti bu ürüne 90 tl indirimler yani 169 tl ye aldım

http://www.n11.com/caterpillarerkek-bot-alaska-P15225884
  • İhtiyacı olan için güzel birşey fakat ben kategori kısıtlamalı kampanyaları sevmiyorum. Kısıt koymadan yapsalar ya şu kampanyayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytc61

ilk defa alışveriş yaptım çok hoşuma gitti bu ürüne 90 tl indirimler yani 169 tl ye aldım

Pahalı almışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 3 Aralık 2013; 13:27:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

ilk defa alışveriş yaptım çok hoşuma gitti bu ürüne 90 tl indirimler yani 169 tl ye aldım

Pahalı almışsın.

:) ben bu fiyata aldığıma inanamadım ,ta ki mağaza onay verene kadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Pahalı almışsın.

:) ben bu fiyata aldığıma inanamadım ,ta ki mağaza onay verene kadar

İptal et, ben sana 150 Nakite alayım.

• inanırım 150 yede alınır fakat ben ilk defa alışveriş yaptım yani çek falan yok,birde 11 ay taksit yaptılar bana yetti de arttı
  • quote:

inanırım 150 yede alınır fakat ben ilk defa alışveriş yaptım yani çek falan yok,birde 11 ay taksit yaptılar bana yetti de arttı

Hocam siz bu forumu iyi takip edin:) o ayakkabıyı 219- 50tl n11 indirimi -100tl kuıpon -5tl avantajix - 2tl şipaşk kupon -%20 enpara (yaklaşık 13tl) yaklaşık 50tlye mal edilebilir
  • hocam olaya yeni vakıf olduk bundan sonra bakacağız artık,okuyorum yazılanları gülmemek elde değil fiyatlara
  • bu indirimle beraber 250-tl spor alışverişne 50-tl indirimi beraber kullanarak alışverişi 500-tl'ye tamamlasak ve paraftan da puan kazansak olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

bu indirimle beraber 250-tl spor alışverişne 50-tl indirimi beraber kullanarak alışverişi 500-tl'ye tamamlasak ve paraftan da puan kazansak olur mu?

Kart'tan 500 TL çekilirse kazanırsınız. Fakat sıcak fırsatlarda ayakkabıya 500 TL çok para. Enkartınız varsa ödediğinizin %20'sini iade alırsınız.
  • ayakkabı kategorisinde 250 tl sepet oluşturdum 50 tl direk düşüyor fakat 3 ürüne 1 hediye kampanyasından kazandığım 100 tl çeki kullanamıyorum,sepeti 300 tl yaptığım zaman kullanabiliyorum çeki nasıl iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

bu indirimle beraber 250-tl spor alışverişne 50-tl indirimi beraber kullanarak alışverişi 500-tl'ye tamamlasak ve paraftan da puan kazansak olur mu?

iki kampanya birleşmiyor. ilk gün denendi
  • pepsi kuponu dahi geçmiyor, çeki kullananlar hangi tür çek kullanıyor
  • 230 tl lik harley davidson bot 50 tl indirimle 180 e geliyo daha uygun fiyata almak için birleştirebileceğim çek filan varmıdır ? Satan olursa alabilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eşime bugün markafoniden 129 tl artı %20 enpara indirimi ile aldığım elle bot bu kampanyada 199 tl. bana pek sıcak gelmedi açıkcası fiyatları çok şişirmişler.
  • beyler 200/100 ile birleşiyor mu? birleşiyorsa direk timberland alıyorum ben gerçi kampanya bitmiş de olabilir şimdi bilemedim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.