Şimdi Ara

N11 400 TL alışverişe 550 TL indirim kuponu hediye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
13
Favori
56.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cekler 7 ekimdemi yuklenecek arkadaslar. bu mesaji alintilarmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elk-elektronik8606

quote:

Orijinalden alıntı: Eleman33

http://www.n11.com/dunlop-17565-r14-82h-sp-sport-lm703-oto-lastik-P14298450

şimdi linkteki 108tl olan lastikden

29 eylül 1 adet alsam 50tl kupon

30 eylülde 1 adet daha alsam 100tl kupon

toplamda 150tl kuponum olacak

8 ekimde 2 adet daha alsam ve 100tl kupon kullansam

toplamda 108x4=432tl 100tl kupon kullanınca 332tl geliyor (lastiğin adedi 83tl oluyor)

artı elimde 50 tl kupon kalıyor

hesap doğrumu arkadaslar.....

2 arkadaş ortak alınsa dahada ucuza gelir

alt limitli çekleri kullanmak için dünyanın parasını harcamak lazım. Çek almak bi dert alınca yüksek tutarlarda düşürmek ayrı bir dert. Adamlar resmen sazan.avi yapmış ihtiyacı olmayana para harcatmaya yönelik.

• pepsi koduyla birleşiyor mu bu kampanya, bilgisi olan var mı?

"Kat Kat İndirim Kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez." yazmışlar, 4 tane 100 lira üstü alışverişte pepsi kodlarını kullanırsak ilerde sıkıntı yaşar mıyız
  • Beğenmediyseniz en basitinden yazın ya da bakın çıkın arkadaşlar, konuyu açana yüklenmenin ne mantığı var. Sanki çok şatafatlı başlık atmış. Klasik bi yorum başlığı.

Bu arada avantajix işlem başı 6 TL veriyor; unutmayın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Laaannn...Kötü bir şeyler mi söylemişler ilk mesajda anlamadım?

Şaka bir yana 1500 liranın altı veya biraz üstüne bir telefon almam lazım eşime. Note2, Optimus g pro veya başka bir şey...Adam gibi bir kampanya lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Değerlendirmesini bilene harika bir kampanya.

aynen öyle.
    önceki de boş geldi, bilmece gibiydi ben çözemediğimden kaçırmıştım hatta.
    ama adam 999TL ye S III alıp üstüne kazandığı 1100 TL lik çekleri 330 TL ye satıp 669TL ye getirdi telefonu.
    -
    N11 çek satışları yakında tekrar patlama yapar.
  • Arayıp sordum mhne kod kullandıktan sonraki sepet tutarı 100 tlyi geçiyorsa sorun yok dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 7 Eylül 2013; 2:33:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun yanina bir de worldpuan kampanyasi olsa, tadindan yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erakan -- 7 Eylül 2013; 2:32:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son kullanım tarihi gibi bir şey göremedim ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Arayıp sordum mhne kod kullandıktan sonraki sepet tutarı 100 tlyi geçiyorsa sorun yok dediler.

İşte beklenen bilgi, teşekkürler

11 alışverişte 66TL avantajix ve 4 alışverişte pepsi kodu kullanmayı unutmayın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deus-ex -- 7 Eylül 2013; 2:45:03 >
  • Pepsi kodları var mı hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya çok iyi beyler kim ne derse desin, hele ki aranızda anlaşıp tek hesaptan alışveriş yaparsanız çok daha kazançlı çıkarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Pepsi kodları var mı hala

Eskiden 50TL altlimitli olarak kullanılıyordu, sonradan 100 e çıkardılar. Devam ediyor diye biliyorum ben ama uzun zamandır da kullanmamıştım açıkcası.. Kod bulabilirsem cevap yazarım yeniden.
  • lastik için mantıklı arkadaşlar.
    diğer herşey için mastercard

• 400 tllik alışveriş ile 550 Tl kazanıyorsunuz.

550 TL'yi harcaya bilmek için min. Toplamda 1.100 Tl'lik bir birimden bağımsız 10-12 alış veriş yapmanız gerekiyor.

Buda; 1500 Tl'lik 15-16 farklı alış veriş yapmanız gerekiyor.

Yani ölme eşeeğim ölme....

• n11'in sadece reklamları güzel
  • Arkadaşlar anlatılanlar boş laf... Olay kısaca şudur 200 Tl alışverişe 50 tl indirim.... Değişen bir şey yok göz boyama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

Arkadaşlar anlatılanlar boş laf... Olay kısaca şudur 200 Tl alışverişe 50 tl indirim.... Değişen bir şey yok göz boyama

200 e 50 indirim az mı? Bedava mı verselerdi?
  • 1. 100 tl alışveriş yapılır. 50 çek kazanılır.
    2. tekrar 100 tl alışveriş yapılır, 100 çek kazanılır.
    3. 50 çeki kullanmak için 100 liralık alışveriş yapılır, 50 harcanır.
    4.100 liralık çeki kullanmak için 200 liralık alışveriş yapılır, 100 lira harcanır.

500 liralık alışveriş yapılır, cepten 350 çıkmış olur. Yani %30 indirim kazanılmış olur. Bu alışverişleri de indirimli uygun fiyatlı ürünlerden yaparsak kârlı bir alışveriş olmuş olur bizim için. Tabi daha çok kupon isteyen daha çok harcama yapar, 1500 liralık alışveriş yapılır 950 ödenir kazanılacak indirim oranı %36.6 olur. Çok harcama yapmayacaklar için üstte yazdığım 4 adım yeterli bence.
    Evlenecek olanlar, yeni ev kuranlar için iyi bir fırsat bence ev ihtiyaçları alınabilir. Herşey galaxy s3, s4,..., veya laptop vs. değil, hayatta başka ihtiyaçlarımız da var

Bir sürü hesap yaptım, karışmış veya yanlış olmuş olabilir düzeltirseniz arkadaşlar da faydalanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

Arkadaşlar anlatılanlar boş laf... Olay kısaca şudur 200 Tl alışverişe 50 tl indirim.... Değişen bir şey yok göz boyama

200 e 50 indirim az mı? Bedava mı verselerdi?

Az değil ama kısaca 200 Tl'ye 50 tl indirim diyebilirlerdi..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.