Şimdi Ara

N11 30tl 11.2.2016 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
2.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lastik alıcam 2 adet birinin siparişini verdim kupon koduyla.Bir adet başka hesaptan alsam ama kart adres aynı olsa iptal ederlermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmak isteyene kupon bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayata İnat

Arkadaşlar lastik alıcam 2 adet birinin siparişini verdim kupon koduyla.Bir adet başka hesaptan alsam ama kart adres aynı olsa iptal ederlermi?

daha önce yapanlar vardı. 3d ile ödeyin sorun olmaz.
  • Mikrodalga fırın alacağım arçelik md574 gözüme çarptı bulunduğum şehirde beyaz olanı 240 gri olanı 270tl ye satılıyor n11de 210tl civarı bu kupon ile 180 seviyesine inmiş oluyor alsammı acaba kullanan varmı millet.
  • tefal kullanmayacak varsa ücretsiz kullanabilirim
  • tefal çeki tek bir mağazada geçiyor, tüm tefal ürünlerde değil, onun da fiyatları çok yüksek, sitede fiyat araştırarak ve 30 TL çeki kullanarak çok daha uyguna alabilirsiniz,
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    aslında tefal indirimiyle güzel oluyor da yorumların kafa karıstırdı o kadar rezalet mi tefalshop
  • rowenta 8366 tefalshop % 20 çekiyle 759 tl ye düşüyor normal fiyatı zaten 760 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltascar

aslında tefal indirimiyle güzel oluyor da yorumların kafa karıstırdı o kadar rezalet mi tefalshop

valla hocam karar sizin. n11 deki yorumlara bakıp siz karar verin
  • Kitap-müzik bölümünde geçerli mi?
  • Faydalandım paylaşan arkadaşa tesekkurler.

• % 20 Tefal kuponu & 150/30 TL Kupon mevcut kullanmak isteyen olursa pm atsın. (Kupon ve indirim birleşiyor)
  • güzel kampanya toz şeker çay ve zeytinyağı aldım
  • Lastik alacağım güncel hangi banka kampanyaları ile birleşir?

Bonus 100/10
    World 100/10
    Axess %14 gibi

• n11 deki tefal shop mağazası Groupe Seb yani tefal türkiye gönderior gecikmeler olsada genelde gönderiyor neden almak isteyenleri caydırıyorsunuz ki? almak isteyen alır.
    Ürünü göndermezlerse arasınız sorarsınız Groupe Seb'i neden iptal ettiniz diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaL_foX -- 11 Şubat 2016; 18:19:21 >
  • Yeni Kupon Gir bölümüne ne girmemiz gerekiyor. ilk mesajdakini yazdım olmadı. hatalımı yazılmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stornado

Yeni Kupon Gir bölümüne ne girmemiz gerekiyor. ilk mesajdakini yazdım olmadı. hatalımı yazılmış?

30TLevkuşu gördüğün gibi yaz büyük küçük harf boşlukta olmasın
  • Sonunda beklediğim indirim geldi, teşekkürler n11.com
  • ea85 E kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarınızka birleşmez n11 diğer kategorisindedir.

Paypal ile axess ile 100 tl ve üzeri alışverişlerde 10 tl chip para veriyor.alışverişten önce mesaj atmayı unutmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayata İnat

Arkadaşlar lastik alıcam 2 adet birinin siparişini verdim kupon koduyla.Bir adet başka hesaptan alsam ama kart adres aynı olsa iptal ederlermi?

Hocam daha önce bu şekilde alışveriş yaptım 2 defa sıkıntısız geldi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.