Şimdi Ara

N11 30tl 11.2.2016

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
58
Cevap
4
Favori
2.531
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    21 Mesaj
    En11 ne zaman doğru dürüst bir kampanya yapacak arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İhtiyacı olana Tefal&Rowenta satıcı ürünlerinde %20 + 30tl hesap ücretsiz kullandırabilirim arkadaşlar... İsteyen olursa Pm den yazabilirsiniz.
    |
    |
    Yaradan kanar mı bunlara?
  • Teğmen
    122 Mesaj

Az önce baktım ikiside kargoya verilmiş.Cevabınız için çok teşekkürler.

|
    |
    Bahsedilenler: proferbil , alperen.md

|
    |

|
    |
    Arkadaşlar 30 tl kupon yarın gece 00:00 a kadar mı geçerli ?

Yoksa bugün gece 00:00 a kadar mı ?
    |
    |
    Yaradan kanar mı bunlara?
  • Binbaşı
    1158 Mesaj
    Markette geçerli değil sanki

Şu sepeti kabul etmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs02 -- 11 Şubat 2016; 19:26:26 >
    |
    |
    |
    |

iphone 5s alacağım. yarın da böyle indirim gelir mi acaba. ve miktarı geçen günlerde ne kadardı tşk ederim
    |
    |

Paypal oluyor mu?
    Sadece yurtdışı harcamalar oluyor diye bilyordum.
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3603/axess-ile-yurt-disinda-50tl-chip-para-hediye
    |
    |
    woodgate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2120 Mesaj

Paypal yurtdışı hocam tecrübe ettim verdi puanı

|
    |
    Remlak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ReaL_foX

n11 deki tefal shop mağazası Groupe Seb yani tefal türkiye gönderior gecikmeler olsada genelde gönderiyor neden almak isteyenleri caydırıyorsunuz ki? almak isteyen alır.
    Ürünü göndermezlerse arasınız sorarsınız Groupe Seb'i neden iptal ettiniz diye.

çalışanımısınız bu savunucu tutum nerden geliyor. ne caydırması bir tüketici olarak deneyimlerimizi aktarıyoruz. herkes kendi kararını verir. bilip bilmeden konuşmuyoruz gidin bakın gönderilmeyen ürün şikayetlerine
    bi de neden iptal etti diye ararsınız demişsiniz. bi arayın da görün alacağınız pardon alamayacağınız cevapları o zaman görürsünüz

http://www.n11.com/magaza/tefal-rowenta/magaza-yorumlari
    https://www.sikayetvar.com/rowenta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 12 Şubat 2016; 8:15:23 >
    |
    |

• Çavuş
    64 Mesaj

Tefal ile alakam yok savunduğumda yok mağaza yorumlarında bak bakalım 829 yurum olumlu 39 tane olumsuz ve bunlar yorum yapanlar. va bu mağaza da muhtemelen 829 üründen fazla satışı vardır ve çoğu olumlu yorum dur olumsuz olunca zaten yazıyor? dün 150 liralık ürünü dün 96 liraya maal ediliyordu. Zaten herkez %100 olumlu yorum beklemesin herkez menun olmaz ürünü aldıktan sonra tutumu nedir? daha önce rowenta süpürge alddım 3 gün içinde kargoya veriliyor diyordu 3 günde gelmedi müşteri hizmetlerini aradığımda yoğunluktan dolayı gecikmelerin olduğunu söyledi. 5 günde teslim aldım ürünü.

atıyorum mağaza yorumlarından olumsuz saçma yorum" TEFAL EASY GRIP ALMAN KEK KALIBI"
    "Keklerim 2 saatte fırında anca oluyor kekin ortası pişmiyor ortası delikli kek kalıbı almanızı tavsiye ederim." birtanesi adrei adres değişikliği yapmış "sehven verdiğim ilk adresimi derhal değişirmeme rağmen, mağaza ürünü ilk verdiğim adrese gönderdi. Dolayısıyla daha ürünü hala teslim alamadım. Bu konuda biraz daha hassas davranmaları gerekirdi." adres değişikliği ni n11 gönderiyor. ve ayrıca adres değişikliği yapmaması iyi bence millet çek kupon alıyor başkasının hesabını kullananlar ne olacak art niyetli biri varsa.
    saçma sapan konuşuyorsun. ürünü alır beğenmezsen iade edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaL_foX -- 12 Şubat 2016; 9:04:08 >
    |
    |
    Bahsedilenler: yedikeresekiz

• Yarbay
    2851 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ReaL_foX

Tefal ile alakam yok savunduğumda yok mağaza yorumlarında bak bakalım 829 yurum olumlu 39 tane olumsuz ve bunlar yorum yapanlar. va bu mağaza da muhtemelen 829 üründen fazla satışı vardır ve çoğu olumlu yorum dur olumsuz olunca zaten yazıyor? dün 150 liralık ürünü dün 96 liraya maal ediliyordu. Zaten herkez %100 olumlu yorum beklemesin herkez menun olmaz ürünü aldıktan sonra tutumu nedir? daha önce rowenta süpürge alddım 3 gün içinde kargoya veriliyor diyordu 3 günde gelmedi müşteri hizmetlerini aradığımda yoğunluktan dolayı gecikmelerin olduğunu söyledi. 5 günde teslim aldım ürünü.

atıyorum mağaza yorumlarından olumsuz saçma yorum" TEFAL EASY GRIP ALMAN KEK KALIBI"
    "Keklerim 2 saatte fırında anca oluyor kekin ortası pişmiyor ortası delikli kek kalıbı almanızı tavsiye ederim." birtanesi adrei adres değişikliği yapmış "sehven verdiğim ilk adresimi derhal değişirmeme rağmen, mağaza ürünü ilk verdiğim adrese gönderdi. Dolayısıyla daha ürünü hala teslim alamadım. Bu konuda biraz daha hassas davranmaları gerekirdi." adres değişikliği ni n11 gönderiyor. ve ayrıca adres değişikliği yapmaması iyi bence millet çek kupon alıyor başkasının hesabını kullananlar ne olacak art niyetli biri varsa.
    saçma sapan konuşuyorsun. ürünü alır beğenmezsen iade edersin.

sana verecek cevabım yok önce karşındaki insanla nasıl konuşacağın öğren. uzun uzun bişiler yazmışın sonundaki üslubuna bak. açda bak ne amatürlükler yapıyor firma ondan sonra konuşhttp://forum.donanimhaber.com/m_114380131/mpage_2/tm.htm
    git nerde savunuyorsan savun mağazayı ben bu mağaza hakkında olumsuz yorum yapıyorum sana da soracak değilim yorumumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 12 Şubat 2016; 12:22:38 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,444
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.