Şimdi Ara

N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
5
Favori
54.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Bu konu 111 bin tl ye satılan Golf hakkında fikir alışverişinde bulunma konusu. Vergilerin nereye harcandığını sorgulama konusu değil. Ben her araba ile ilgili konuya girdiğimde Avrupa- Türkiye kıyası görmekten bıktım sizler yazmaktan bıkmadınız. Tamam anladık milyon kere yok şu birim maaş yok bu birim maaş. Çözüm öneriniz nedir?

Tamam konu sayesinde firsattan haberdar oldunuz. 11 kasimda alirsiniz golfu. Şimdiden hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Bu araç alınırsa sıfır olarak 120 bine satılacagindan emin olamadım, bu konuda işin içindeki arkadaşların yorumlarını merakla bekliyorum.

Bayiden pazarlık bile etmeden 124 bine alınabiliyorsa, sıfır bile olsa ikinci elde 120 bine satılması zor görünüyor.

Hocam 118 e ilan varmis. En iyi ihtimal 117 ye satilir. 5.5 - 6 birakir

• Audi 100.000 Liralık A3 ü 82.000 e satınca sıcak fırsat

n11 140.000 liralık Golf 111.000 e satınca çöp

dizel otomatik olmuş kimsenin umrunda değil

git al galeriden bu aracı ne kadar fiyat alıyorsun görelim taş çatlasa 127.000e alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Galericiler alır, üzerine koyup geri satarlar...

Galericiler ureticiden daha yuksek fiyata mi aliyorlar?

• Dumanus kullanıcısına yanıt
    Kastım markanın kendi resmi satıcıları değil. Bildiğimiz ikinci el satan galericiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Calisanlarin buyuk cogunlugunun asgari ucretin altinda maas aldigi bir ulkede bir adet Golf'un bu fiyatlara satilabiliyor olmasi uzucu gercekten. Bir vatandas hayati boyunca yemeden, icmeden, barinma ve ulasim masraflari olmadan, cocuk okutmadan, yetistirmeden, sosyal etkinlikleri soylemiyorum bile, kac yil bu sekilde yasayip bu arabayi alabilir. Nereye gidiyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Santa_Monica

quote:

Orijinalden alıntı: x X x

quote:

2012 de dizel içi full Volvo XC60 alacaktık bayiden 175 bin tl dediler çok dediydik. Şimdi içi boş xc60 370 bin tl, bizim istediğimiz özelliklerle beraber 500 bin TL.

Tayyip ve akp ye oy verenlerin eseri bu işte. Tebrikler hepinize. Ülkenin içine ettiniz.

Ayy yazık

Üzüntüden depresyona girmesem bari

Anlamamana şaşmıyorum burada mesele araba değil, ha gayret biraz kullanabilseniz o kafanızdaki organı ama ne gerek var değil mi sizin için karar veren biat ettiğiniz sultanınız var sizin.

Kafanızdaki organı kullanarak yazdığınız yoruma, kullandığınız üsluba ve sonucu bağlayış şeklinize ben de en az o arkadaş kadar güldüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: ALOK

ikinci ele düştüğü zaman kar elde etmek çok zor.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dmka-2017-golf-comf-y.kasa-dsg-f1-115hp-hatasiz-boyasiz-18kdv-497847894/detay

Aynı özellikte bir arabayı koysaydın keşke

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dmka-2017-golf-comf-y.kasa-dsg-f1-115hp-hatasiz-boyasiz-18kdv-497847894/detay

sadece metalik renk farkı var. oda sıfırında 680 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

Siz N11 sitesindeki resimlerdeki araç mı olacak sanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: leigh_hunt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: x X x

quote:

2012 de dizel içi full Volvo XC60 alacaktık bayiden 175 bin tl dediler çok dediydik. Şimdi içi boş xc60 370 bin tl, bizim istediğimiz özelliklerle beraber 500 bin TL.

Tayyip ve akp ye oy verenlerin eseri bu işte. Tebrikler hepinize. Ülkenin içine ettiniz.

Ayy yazık

Üzüntüden depresyona girmesem bari

Anlamamana şaşmıyorum burada mesele araba değil, ha gayret biraz kullanabilseniz o kafanızdaki organı ama ne gerek var değil mi sizin için karar veren biat ettiğiniz sultanınız var sizin.

Kafanızdaki organı kullanarak yazdığınız yoruma, kullandığınız üsluba ve sonucu bağlayış şeklinize ben de en az o arkadaş kadar güldüm...

Bizde size acıyarak gülüyoruz zaten yıllardır, yazık.

• Arkadaşlar almayın, aldırmayın !!! Zaten 120 küsüre verilen bu araç bu kampanya için üst vergi dilimine alındı. Fiyat 137 oldu. Herhangi bir yetkili arayın 125 in üstü fiyat vermiyorlar, pazarlıkla çok rahat 120 Peri zorlarsınız. Ayrıca metalik renk dezavantaj!! Çünkü beğenilmesine rağmen kimse bu renkleri almaya cesaret edemiyor ve yine en ucuzu olan beyaz renk tutuluyor ve yine yine satarken beyaz rengin 1-2 bini fazla oluyor. Bu arada yolun bulan galerici kardeşlerimizi unutmayalım, filo yolu ile bayiden 4-5 araba çekip bizim 5-6 bin altımıza alıyorlar araçları. O yüzden malum siteye girip fiyatı 115-118 arası 0 km araçlara bakabilirsiniz, vesselam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Exterminio

Varsa otomatik düzgün donanımlı, gösterin ben de bakayım

Scoda SuperB 1.6 TDI CR 120 PS DSG Green Tec Active 122.800 TL..
  • astra hb dynamic 1.6 dizel otomatik 111000 tl
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Scoda değil Skoda bu arada.

Bir de o aracı bayide bulabilirsiniz umarım. Tabi ben olsam o kötü 1.6 TDI yerine 1.4 tsi düşünürdüm.

• 1 tane yerli otomobil üreticisi olmayan bir ülkeye bu fiyat az bile.. Arabayı alan, kendini yolların tek hakimi sanıyor.Yayalara hiç saygı yok dengesizce basıp geçiyorlar. Bazı yaya geçitlerinde yayalara, Yeşil ışık bile yanmıyor. Sırf yakın çevremde 5 farklı kaza olayında, yaya olarak kaza yaşayan tanıdıklarım oldu 3`ü öldü...
    Otomobil vergileri dahada artırılmalı..Toplu taşımaya önem verilmeli. Bugün benim kardeşimin,arkadaşımın,komşumun başına gelen yarın sizin ailenizin,arkadaşlarınızın başına mutlaka gelecektir. Bundan kaçış yok...Tek çözümü toplu taşıma ve yaya öncelikli trafik düzeni oluşturmaktır.

• araç alacaklar pusuda olduğu için mi sessiz bu konu bu kadar ?
  • bence forumda 111.900 tl nakit para verecek çok kişi yoktur. Aynı araç 1-2 ay önce zaten daha düşük fiyatlara satıldı.
  • Galericiler toplar, 135000TL'den 1 gün sonra ilana koyarlar.

Bu sayede 1 günde araç başı 24000TL kar ederler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.