Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsini attik hocam ryzen 4000 mobil kullanicilarini adli konuya. Burasi o heyecanla aklima gelmedi :/

• Tab S6 Lite bekliyordum. Samsung kendi mağazasında LTE modelini normal fiyatından satışa çıkardı. Bekleyen varsa benim gördüğüm en iyi fiyat. (normal modelinden 100 lira daha pahalı) 222 liralık kupon ile 2377 liraya LTE modelini almış oldum. Son gün 200 küsür lira zam yapan mağazalara selam olsun.

https://www.n11.com/urun/samsung-sm-p617n-galaxy-tab-s6-lite-lte-4-gb-64-gb-104-tablet-1374311?magaza=samsungturkiye

(normal lite modeli de var o da uygun ama 100 lira için lte tercih edilir bence)

Bu arada garantipay ile ödedim 100 lira bonus kazandınız, 80 lira bonus kazandınız ve e-ticaret kampanyasından yararlandınız yazdı . Totalde kaç lira bonus verdi nereden görüyoruz acaba? Ve bunu 15ine kadar kullanmamız gerekliymiş sanırım aklınızda bulunsun.

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Kullanmazsan talibim hocam 😀 nasil aldijniz ben niye denk gelmedi o kupona

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon alacağım hâlâ karar veremedim s10+, SE, 11 arasındayım işin içinden çıkamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Telefon alacağım hâlâ karar veremedim s10+, SE, 11 arasındayım işin içinden çıkamadım

se alma. ekran/kasa oranı kötü. batarya da vasat sayılır. iphone 12 mini bu anlamda daha iyi olacak ama o da çok pahalı gelir muhtemelen.

iphone 11 al geç istersen.

• Beyler mutfak mikseri alacaktım dün gece erken uyumuşum fiyatı 6000 liraydı 1 aydır listemdeydi ürün, sabah kalktım alayım dedim 7000 lira olmuş ürün bunun bir açıklaması var mı ?

• Hiç ticari ahlak yok arkadaş kimsede, kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar. Zaten alıp başını gitmiş fiyatlar, biraz indirimli alalım derken düştüğümüz hallere bak. Gece de yazmıştım. Kurutma makinesi aldım Grundig'ten tam indirim başladığında, sonra daha da indirim oldu, hemen onaylamışlardı siparişi, iptal talep ettim gece, ikincisini de sipariş veremiyormuşum kampanya dolayısıyla, önce ilkinin iptalinin mağaza tarafından onaylanması gerekiyormuş. Bu saat oldu elli kere mağazayla yazıştım en kısa zamanda onaylanacak diye diye bu saate kadar oyaladılar ve iptali onayladıkları an fiyatı da eski fiyatına çıkardılar. N11 desen zaten müşteri hizmetlerinin ne işe yaradığı belli değil papağan gibi "evet mağazalar anlık fiyat değiştirebiliyor" demekten başka bir şey yapamıyorlar. Dalga geçtiler resmen.

• Telefon almak için elde en iyi oranlı 12500/1500 tık hızında kupon vardı. Oran %12

Bu kuponla kırmızı iphone 11 64gb ilk başta 6716,23 e aldık. Satıcı onayladı.

Geziniyorduk fiyat 7619'dan 7529'a düştüğünü gördüm.

İptal talep ettik. Kupon geri geldi. %12 oranımızı kaybetmedik. 6625,52 liraya farklı firmadan aldık.

90 lira için biraz riskli işlemdi. Ama sorunsuz halloldu.

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)
    N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

• Blender seti var mı alınabilecek f/p?

• mrhusnu kullanıcısına yanıt
    Belli bir adet o fiyata
    N11 satıcıya koyduruyor
    Bitince yükseliyor

Ben de aldığım ürün yükselmis

• Kupon isteyenler
    Tarayıcıdan
    Gizli sekkmeden
    Üye girişi yapmadan
    İstediği ürünleri incelesin
    Takkkk
    Kupon geliyor
    150/20-25
    500-50 geldi

• merhaba asus ve monster laptoplara ssd almak istiyorum tavsiye edeceğiniz birşeyler varmı ?

• sasa_iliç kullanıcısına yanıt

Oyun oynamıyorsan, SE al bak keyfine. Diğer türlü ekran küçük ve şarj dayanmaz.

• Favorilere eklediğim tüm ürünlerde fiyat artmış, bu iş yine tüketici yerine satıcıya yaramış, N11 maalesef sınıfta kaldın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dino Dini -- 11 Kasım 2020; 15:8:50 >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt

Evet sizin de dediğiniz gibi oldu hocam. iphone 11 128gb 8169 TL üstüne ürün ekleyip 12500 yaptım 1500 kuponla aldım. Sonra diğer ürünü iptal ettim 7188 TL'ye geldi. Bonus da olsa tadından yenmezdi ama papara 50 TL iade oldu en azından. Bu şekilde ürün alacak arkadaşların da bilgisi olsun. İndirim kuponu orantılanıyor. Teşekkürler bilgilendirme için.

• Copepod kullanıcısına yanıt

hemen bitirdiler

• Döviz bu denli düşerken elektronik alımını durdurmanızı tavsiye ederim

• sasa_iliç kullanıcısına yanıt

Hocam eğer büyük demezsiniz s10 plus bonusla falan 4300 e geliyor bence güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Dövizin önümüzdeki aylarda artmayacağını varsaymamız gerekiyor aksi halde fiyatlara yansımaz .

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.