Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu n11 indirimi nereden geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanıcı9999

3500e 355tl 1250tl ye 150tl kuponum var. kuponla birlikte 3300ü geçmeyecek telefon arıyorum bu alınır mı sizce ?

https://www.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu

poco x3 3000e gelse ben alırdım muhtemelen ama kuponlarım dandik

• quote:

Orijinalden alıntı: Warner Bross

Garanti bankası bonus flash uygulamasından kampanyalar kısmına girip 30 50 80 100 değerinde kampanyalara katıldım. Ödemeyi garanti payla yapınca hepsi onaylandı. 260 lira indirim oldu. Kuponlarla steam cüzdan kodu alıp çek satışta satarak tlye çevirmeyi planlıyorum.

Alıntıları Göster

bende yaptım ama seçili e ticaret sitelerinde 50 tl bonus vardı onu vermedi n11 listede var sen alabildinmi

• Acil tuvalet kağıdı indirimi lazım havlu peçeteyle sile sile tahriş oldu. n11 duy sesimizi.

• Mi TV stick aldım. 250 TL'ye denizbonus'tan da %10 chip para gelirse 225 tl'ye gelmiş olacak. sanırım iyi fiyat.

• S10 plus 128 gb samsung türkiye garantili 5099 kuponlar geçerli. Alcak olsam kaçırmam bonus kartla cidde uyguna geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Şaka gibi, üründe 11.11 kuponları geçerli değilmiş

N11 bazı mağazalara zaten komisyon indirimi yapmakta, o verdiği kuponların olayı da zaten mağazalardan aldığı komisyondan kısmak o yüzden Monster mağazasına da muhtemelen hali hazırda komisyon indirimi yaptıkları için ayrıyetten kupon kullanımına izin vermiyordur.

• n11 in en çöp 11.11'i bütün yıl bunlarımı bekledik biz.

• ugur208 kullanıcısına yanıt

Matebook 14'ü (16 gb ram / 512 SSD) kendi indirimi + kuponla uyguna aldım. Kırk yılın başı n11 kuponları neymiş diye bir baktım. Kendi adıma işe yaradı. Ürün 8700'dü, 8300'e indirildi. Kuponla 800 daha indi. Huawei kendi sitesi ve HB gibi mağazalara göre gayet iyi bir fiyata geldi (çanta + mouse hediyesi de duruyor). Tabi fiyatı artan ürünler de oldu ama önceliğim oydu. Mutlu şekilde ayrılıyorum.

• BU nasıl iş ürünü sepete attım ödeme yapmak istiyorum yaptırmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Hocam fiyat iyi mi gerçekten şimdi araştırma yapmak istemiyorum. Ne dersiniz?

Alıntıları Göster

Hiç iyi değil sakın alma ben onu takip ediyordum öyle indirime girmedi hiç. Kuponla belki 1200lere alınır ama zaten halihazırda o fiyata satılıyor.

https://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-amazon-kindle-paperwhite-4-6-8gb-waterproof-e-kitap-okuyucu-fiyati,720615897.html

• m21 i aldım 2130 a alışverişim bitti.

Şimdi note 5 i elden çıkartmaya geldi. 

• m31s-m21 arası kalan var mı 500 lira fark var hangisi alınır

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt

3500/350 varsa

• neşter61 kullanıcısına yanıt

neşter 80 tl dahamı verdi nasıl okadara indi

• Siteye hangi adresten giriyorsunjz ben bir türlü ne mobil ne başka yerden girebildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 satıcıları işin suyunu çıkarmış. Bir şey arıyorum adam 1 sayfa aynı ürünü isimlerini değiştirerek aynı fiyata koymuş.

• M51 , Poco X3 arasında gidip geliyoruzzzz

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

Mi TV stick aldım. 250 TL'ye denizbonus'tan da %10 chip para gelirse 225 tl'ye gelmiş olacak. sanırım iyi fiyat.

kasıyor diyorlar o cihaza o yüzden alsam mı bilemiyorum

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.