Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.354
Cevap
119
Favori
852.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55 aktifekn bile çok denedim ama hep hata verdiç.İlk açıldığında alanlardan sonra olay bitti.
  • Geçen sene de mobilde bi ton sıkıntı oldu en iyisi masa üstü sürümden almak veya takip etmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En hızlı masterpass ile olur sanırım. Kart girene kadar bitiyor.
  • Arkadaşlar bu kuponların 9.30 da yayına gireceği önceden belli miydi? 12.00 de başlamayacak mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: aaax

2 TANE 55 LİK 1 TANE 33 LÜK ALABİLDİM.

1 üye kampayadan 1 kez yararlanabilir diyor.farklı hesapla bile olsa 1den çok katılımda iptal ederiz diyor.ya sen bşzi kekliyorsun yada sistemde sorun var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gibi kuponlar gelirmi acaba birdaha :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

mobilde kuponmatik nerede arkadaşlar

şuan açık bir ayrı bölüm yok saat 8de akşam başlıyacaktır bilgisi var

o zaman kadar ayrı bir bölüm açılıcaktır heralde
  • Yine geç kaldım gitti kuponlar ....
  • Beyler alacağımız (alabilrisek) kuponlar vs. bu sene "11.11'de sizin için seçtiğimiz indirimli ürünler" dedikleri ürünlerde mi geçerli sadece ? Eğer öyleyse geçen seneki gibi olmayacak s8+ note 8 vs hiç birşey yok orada
    https://www.n11.com/kampanyalar/ugurlu-gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 9 Ekim 2017; 10:18:58 >
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 15 kere denedim 33ü 55i ama yok sürekli hata yok ürün bilgileri değişti yok kullanım limiti doldu diyip bi türlü aldırmadı ya
  • Arkadaşlar bende 55tl olan kupondan aldım, bu kuponda alt limit var mı yok mu?
  • Çok denedim ama alamadık kısmet değilmiş.. önümüzde ki kuponlara bakacağız artık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

En hızlı masterpass ile olur sanırım. Kart girene kadar bitiyor.

Garanti Pay ile aldim 55 ligi

• Bir şey anlamadım, gerçekten o kadar kişi aldı mı emin değilim, inandırıcı gelmedi. 111 aktifken 55 ve 33 ü defalarca denenememe rağmen alamadım, ürün bilgisi değiştirilmiştir diye hata verdi, ne yani kişiye özel mi bu kuponlar, yada madem bitti diyelim, neden kuponlar aktif görülüyordu, kafamda şeffaflık adına deli sorular.
  • böyle bir günde kupon satışı yapmak nedir ya, gündemi takip etmekten yetişemedim. dolar uçmuş, borsa çakılmış, n11 kuponlara başlamış, bir sürü iş. nasıl bir haftaya başladık böyle.....
  • 1 liraya daha satış olmaz, geçen sene de ilk gün bütün kuponları 1 liraya satmışlardı, sonraki günlerde %50 civarında indirimli satış yaptılar. geçen sene 11.11 kampanyasının başladığı 2. gün 111 liralık alt limitsiz kupon 55 liraydı sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: powerose

quote:

Orijinalden alıntı: aaax

2 TANE 55 LİK 1 TANE 33 LÜK ALABİLDİM.

1 üye kampayadan 1 kez yararlanabilir diyor.farklı hesapla bile olsa 1den çok katılımda iptal ederiz diyor.ya sen bşzi kekliyorsun yada sistemde sorun var

Geçen sen de öyle diyordu birşey olmadı. Ama ben eşimin telefonundan hesabından kartından ayrı olarak aldım yine de. Bi de arkadaşın kartıyla aldım sabah sabah güzel kar ettim :) bi sıkıntı da yok herşey farklı

• quote:

Orijinalden alıntı: mynak19

Arkadaşlar bende 55tl olan kupondan aldım, bu kuponda alt limit var mı yok mu?

alt limit yok
  • Kaçırdık bee

• quote:

Orijinalden alıntı: rueta

Beyler alacağımız (alabilrisek) kuponlar vs. bu sene "11.11'de sizin için seçtiğimiz indirimli ürünler" dedikleri ürünlerde mi geçerli sadece ? Eğer öyleyse geçen seneki gibi olmayacak s8+ note 8 vs hiç birşey yok orada
    https://www.n11.com/kampanyalar/ugurlu-gun

Her urunde gecerli.Eger guzel yuksek meblagli kupon gelirse S8 satip S8 plusa gecicem galiba sifir zararla

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.