Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.354
Cevap
119
Favori
852.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı cihazı kovaliyorum. kaçtı kaç oldu cihaz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3200-3300 liralık laptop alıcam en iyi kupon neydi acaba su zamana kadar? Bir de tık hızında olanlar tyekrar gelecek mi?
  • 11.11 kampanyası çok erken duyuruldu.milleti bekletip dolar mağduru yapacaklar.ben kampanya gördükçe ihtiyacım olanları alıyorum.size rasgele.

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Burada kriter su bence. Bahsettigin parçayı sen sipariş verdiginde firma da sipariş veriyorsa evet yukselir ama kur 3.50 iken stok yaptiysa konu başka

Firma 3.5 den aldiysa size 3.5 den vermez o anki kurdan verir.Sizde olsaniz aynisi yaparsiniz kimse ucuza vermez neden versin.Sizin dediniz aynen su sekilde altin 120 liraydi eskiden 1 ton alan 156 ile satmasinda 120 ile satsin demek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ey maşallah Türkiye dolar 3,82 sabah sabah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/turkiye-ekonomisi-neden-likidite-krizine-girecek-ekonomi-cokecek-gelin-anlatiyorum--129561235

ADAM haklı ve tutturmuştu... Galiba toptan s......

• quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

quote:

Orijinalden alıntı: faster1

https://forum.donanimhaber.com/turkiye-ekonomisi-neden-likidite-krizine-girecek-ekonomi-cokecek-gelin-anlatiyorum--129561235

hst l en diyeceğim yazıdır, sen ki n11 den beleş alt limitsiz kupon toplamaya bak, ülkenin ekonomisi senin işin değil, böyle paylaşımlar yapma. n11 den kupon alamıyorsun diye ülkede kriz olduğunu sanma

Emredersin AHAHAHA valla geçen yıl ne aldıysam bu yıl iki katı kriz geçiren benim ülke güllük gülistanlık. kuponum var yeterin kendi adına konuş....

• quote:

quote:

quote:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/turkiye-ekonomisi-neden-likidite-krizine-girecek-ekonomi-cokecek-gelin-anlatiyorum--129561235

hst l en diyeceğim yazıdır, sen ki n11 den beleş alt limitsiz kupon toplamaya bak, ülkenin ekonomisi senin işin değil, böyle paylaşımlar yapma. n11 den kupon alamıyorsun diye ülkede kriz olduğunu sanma

Emredersin AHAHAHA valla geçen yıl ne aldıysam bu yıl iki katı kriz geçiren benim ülke güllük gülistanlık. kuponum var yeterin kendi adına konuş....

hehe evet anlıyorum seni sabit dur please.

Zoruna giden ne gel karşımda söyle şu emir kelimelerini klavye bebesi..

• İphone 7 alacaktık oda hikaye oldu herhalde
  • N11 çok boşsun cokkkkk

• Rezalet

• Artık takip etmiyorum bile
  • 11.11 e kadar o kupon bugün gelecek ümidiyle bakıp duracagız ve avucumuzu yalayacagız bence. Bu sene kampanya böyle sanırım. Yalandan. Dolar ve Euro zaten almış başını gitmiş. Verecegi kuponlar kur artışını karşılar belki
  • bu tür kuponlara 1 kuruş bile verilmezse gerçek kuponlar gelebilir. almayın şu kuponları.
  • 1 TL den vermeleri sadece ihtiyacı olan ve gerçek müşterileri bulabilmek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    +1
  • vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Rezalet ötesi oldu kuponlar hocam.
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    isyan edenler stok yapamamaktan isyan ediyor:) çoğu yumurta hesap
  • N11 bu kafayla giderse geçen seneki cironun yarısını yapamaz!
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.