Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir diğer nokta da mağazalarda ayrıca sepete ek indirim olacağı. Bu noktayı kaçırmayın. Alacağınız ürünleri 11.11 gecesi diğer mağazalar üzerinde de görüntüleyin. Bakarsınız sepete indirim olan mağazalarda fiyat daha aşağı inmiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haldir of Lorien

Arkadaşlar 1111 tl altlimitsiz kuponumu satıyorum.İstediğim fiyat 999 tl iyi günler.
    1011 liraya satmalısın bence hocam :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

hikaye anlatıyorlar kardeşim inanma ,normal yöntemle alma şansı sıfır denecek kadar az
    kart bilgilerim otomatik olarak dolduğu halde alamadım diyorum ,bunlar ise güle oynaya alınıyor diyor
    o sırada gülecek halimiz var sanki :)

zaten alanların çoğu da satma amacında ,biz kullanmak için istiyoruz bize vermiyor ,satmak için alanlara veriyor
    n11 yıllardır böyle zaten ve değişmeye niyeti olsaydı zaten çoktan değişirdi

Alıntıları Göster
    Niye yalan soyleyeyim psikopat miyim ?

Telefon Galaxy S6/S8 odeme Garanti Pay.

Neyse inandiracak halim yok sizi inanmazsaniz inanmayin.

Satma amacim yok arada belirteyim ozel mesaj atanda oldu almak icin kullanacagim niye satayim altlimitsiz satilir mi.

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Canlı Destek yarın düşecek dedi...
    geçen sene birleşmemişti önceki senelerde hokus inddirimleri ayrı bir sayda idi ozaman birleşiyordu
    birde indirim miktarı kuponun oldugu yerde %6 gibi bir ifade var
  • AMOR55 A kullanıcısına yanıt
    Kuponlarım kısmına %5 hokus pokus gelmiş hocam şimdi yarın itibariyle geçerli.. sanırım bu diğer çekler ile birleşmeyecek öyle gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hokus indirimi hakkında bilgi verebilecek var mı ? Nereden alınıyor ? ne zaman alınıyor ? vb.

Akbank Direkt sistemine kartı kaydedebiliyor muyuz ? Yoksa alım sırasında mı girmek gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Kuponlarım kısmına %5 hokus pokus gelmiş hocam şimdi yarın itibariyle geçerli.. sanırım bu diğer çekler ile birleşmeyecek öyle gözüküyor
    büyük ihtimal birleşmez ama n11 ne yapacagı bellı olmaz siz genede deneyin hangisi hesabınıza gelirse onu kullanın
  • 777/333 uygun fiyattan alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Niye yalan soyleyeyim psikopat miyim ?

Telefon Galaxy S6/S8 odeme Garanti Pay.

Neyse inandiracak halim yok sizi inanmazsaniz inanmayin.

Satma amacim yok arada belirteyim ozel mesaj atanda oldu almak icin kullanacagim niye satayim altlimitsiz satilir mi.

Alıntıları Göster
    garantipay ile alanlar için demedim ,normal yöntemle çok kolay aldığını söyleyenler için dedim

• V30 amazon.com.tr 2500 n11de 2800 tl 300 tl fark var.

Ne almayı düşünüyorsunuz 1111 tl indirim ile.

• Şu ana kadar 4 kuponun 3ünü Masterpass ile aldım
    Yüksek miktarda kupon almak için de Garanti Card çıkardım ve başarılı oldu bugün
  • tık hızları yılan gibi birleşirse bugünde çok avantajlı olmaz inşallah ihtiyacımız olanları alıyoz zaten 200-33 aldım. 200 liralık çok paket var sepette. saat saat ayırır umarım.300-50 180-25 alınır.

Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile aktif aynı kampanya içerisindeki kuponlardan sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: economist52

nasıl oluyor kardeşim, sayfa gecikmesiz açıldı ve ben yıldırım hızında tıkladım, 5 - 6 saniye gecikme oldu oda ödeme sayfasında masterpass geç açıldı diye oldu.
    Adam garantipay ile hesaba girip çıkarak sayfa yenileyerek güle oynaya aldım diyor.Tüm bunlar en az 15 saniye sürer.
    Ben santralin yanında olduğum ve yıldırım hızında tıkladığım halde masterpass ile 6 saniyede alamazken garantipay ile 15 saniyede alıyor.
    Bu hile değilde nedir.

Alıntıları Göster
    Hocam valla ilkten pay gozukmedi geri geldim tekrar tikladim pay cikti hemen aldim bonus kullan bile dedim yanlislikla sonra alttan pesini sectim.

Zaten 1200 tane kupon var.Alanlar hep ayni kisiler bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 10 Kasım 2018; 11:41:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

garantipay ile alanlar için demedim ,normal yöntemle çok kolay aldığını söyleyenler için dedim

Alıntıları Göster
    normal yöntemle güle oynaya alıyorum diyenler yalan söylüyor zaten mümkün değil alamaz. bu kupon işinde telefonun hızı , kullandığın gsm operatörü hızı(dükkanımda tcell uçak hızında desem yeridir ama evimin içinde duvarlarda yalıtımda olduğundan çok kötü) ve en önemlisi ödeme yöntemin şifre 3d vs uğraşmayacaksın ve asla taksitli seçeneğini işaretlemiyeceksin.
    açıklayıcı olmuştur umarım.

• Bazı mağazalar ürünleri kaldırıp aynı ürünü geri eklemeye başlamış bile. Yahu madem satmak istemiyorsunuz, kapatın mağazayı gidin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Hocam valla ilkten pay gozukmedi geri geldim tekrar tikladim pay cikti hemen aldim bonus kullan bile dedim yanlislikla sonra alttan pesini sectim.

Zaten 1200 tane kupon var.Alanlar hep ayni kisiler bence :)

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun hocam herkes için geçerli kuponlarınızı güle güle harcayın.
    ancak garantipay a bir öncelik tanındığı bence kesin.%100 yani..

Garantipay olduğu halde ben telefonu devreden cıkarmak için masterpas ile deniyordum.Ama el mecbur önümüzdeki sene mecburen garantipay yani telefon ile deniycez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Bazı mağazalar ürünleri kaldırıp aynı ürünü geri eklemeye başlamış bile. Yahu madem satmak istemiyorsunuz, kapatın mağazayı gidin.
    programa takılan bir şeyler var mı ahmet beyyyy
  • quote:

Orijinalden alıntı: economist52

hayırlı olsun hocam herkes için geçerli kuponlarınızı güle güle harcayın.
    ancak garantipay a bir öncelik tanındığı bence kesin.%100 yani..

Garantipay olduğu halde ben telefonu devreden cıkarmak için masterpas ile deniyordum.Ama el mecbur önümüzdeki sene mecburen garantipay yani telefon ile deniycez.

Alıntıları Göster
    Mobilde sayac zaten 2 sn once bitiyor.Siz pcde sayfayi yenilediginizde 3 sn geriden basliyorsunuz.Bunuda goz onune alin bugun keske payle deneseydiniz tesekur ederim bu arada

• vestel telefon e3, 5000, go

hangisini alayım. teşekkürler.
  • fthbsbg F kullanıcısına yanıt
    Hokus pokus sepetin neresinde yazıyor ben dikkat ettim ama fiyat aynı birde bu sepettekileri çıkarıp parça parça aldığımda yine hokus pokus geçerli oluyor mu

• 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.