Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Patren

Yarın altlimitsizler satılır, bu sefer beklentim 444/44 olan kuponlar.
    Allah gözünüzü doyursun hocam.
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Sen ustun irksin ona suphemiz yok zaten, 1 tane bile koysalar kimseye birakmaz onuda sen alirsin kesin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Sepette ki ürüne hokus pokus gelmiş mail geldi şimdi, sepete giriyorum fiyat hâlâ aynı yarın mı düşecek indirim bilen varmı
    Kupon seç var orda oluyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın da varmı kupon satışı.?

• pc ile alabilen oldumu, benim geri sayim bittigi gibi tukendiye dustu. bir de dun gece satis sayfasinin sikca sorularinda vardi hangi kuponlarin satisa cikacagi

• 1111 ve diğer alt limitsiz kod ları satanlardan son dakikaya kadar kimse almasın bence. kod u satmak için alanlar ya fiyatları indirecek yada kendi alışveriş yapacak. sazan.avi olmayın. bende 180 tl lik tık hızında ile aldığım kupon var adam 1111 e hemen konu açmış alan kişiye indirim 200 tl oluyor. ne anladım ben bu işten.
  • 10 kasım degilmiydi ya yarışma ilk şimdi 11 kasım yazıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bu adam dh sıcak fırsatların 1 numaralı trolü zahmet edip cevap yazmışsınız inanın cevap yazan parmaklarınıza yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

nasıl oluyor kardeşim, sayfa gecikmesiz açıldı ve ben yıldırım hızında tıkladım, 5 - 6 saniye gecikme oldu oda ödeme sayfasında masterpass geç açıldı diye oldu.
    Adam garantipay ile hesaba girip çıkarak sayfa yenileyerek güle oynaya aldım diyor.Tüm bunlar en az 15 saniye sürer.
    Ben santralin yanında olduğum ve yıldırım hızında tıkladığım halde masterpass ile 6 saniyede alamazken garantipay ile 15 saniyede alıyor.
    Bu hile değilde nedir.

Alıntıları Göster
    hikaye anlatıyorlar kardeşim inanma ,normal yöntemle alma şansı sıfır denecek kadar az
    kart bilgilerim otomatik olarak dolduğu halde alamadım diyorum ,bunlar ise güle oynaya alınıyor diyor
    o sırada gülecek halimiz var sanki :)

zaten alanların çoğu da satma amacında ,biz kullanmak için istiyoruz bize vermiyor ,satmak için alanlara veriyor
    n11 yıllardır böyle zaten ve değişmeye niyeti olsaydı zaten çoktan değişirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

Üzülme bence büyük ihtimalle birleşmiyor 2000/75 veriyor

Alıntıları Göster
    hokus pokus birleşiyo diye biliyorum.
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Canlı Destek yarın düşecek dedi...

• Garantipay yok kart bilgilerini otomatik girmek için makro oluşturdum yinede düzgün kupon alamadım. Geçen seneki sistem donuyordu çöküyordu ama en azından herkesin alma şansı oluyordu, şimdi garantililere çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Ben de garanti pay ile alamayanlardanım, kimse yoktur garanti alırım dedim ama garanti pay bile kurtaramadı, elle girdim ona da yetişemedik. Kaçıranlar(unutanlar, beklemeyenler) üzülmesin çok çok hızlı tükendi hem de tamamı, ben epeyi can sıktım ama eski altlimitsizlerle teselli buldum. Alanlara helal olsun, demek ki gerçekten çok hızlılar.
    Özellikle uyuya kalmış olanlar, işinden vakit bulamayıp bakamayanlar için tekrar alıntılıyorum. Bir sonraki satış için doğrudan kart bilgisi gireceğim denk gelirsem satışa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

Kupon seç var orda oluyor galiba

Alıntıları Göster
    yok bu geceden itibaren otomatik yansıyor hokus pokus şuan gözükmez gelen mailde hangi ürünlere geldiğini görebilirsiniz sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

hafıza problemlerin olabilir dostum

Alıntıları Göster
    444/44 e

111/1 4 gun hicbir zaman satmadilar.

77/33

44/22

Satiyorlardi eski konulari acin bakin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen geçen yıllarda böyle kupon satışı yapmadılar
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Simdi geldi hocam. Yalniz her ürüne %3-4-5-8 seklinde. Birlesmezse ne anladim o işten. Elimdeki tirt kuponlar bile daha fazla indirim yapıyor

• geçen yıl hokus pokusla tık hızında birleşmemiş. mesajlarda öyle yazıyor ama
  • Arkadaşlar 1111 tl altlimitsiz kuponumu satıyorum.İstediğim fiyat 999 tl iyi günler.
  • hokuspokus gelenler mailde yazıyor ne kadar fiyata düştükleri
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.