Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.11'e özel ürünler ne zaman belli olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Evet geçiyor
    Bilgi için teşekkürler.İyi valla içim rahatladı boş yere bekliyorum zannetmiştim.Gerçi N11 in adeti şimdi 2000 TL olan telefonu ogün 2200 TL ye çıkartırlar aynı hesaba gelir.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    11.11 de belli olacak.
  • Daha önceden belli oluyor zaten bundan dolayı sormuştum...
  • Tırt 11 bu enflasyonla bu çakal esnafla hala ucuza urun almayi dusunenler ancak kendini kandirir.Almayin/aldirmayin.

• Şu anki kuru cep telefonum bu şekilde veriyor,

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

• ltrg kullanıcısına yanıt
    hocam napalım ölelim mi yani dışarda çok daha pahalı oluyor zaten n11 270lira lastik bayi 350 fiyat çekiyor
  • korsan58 K kullanıcısına yanıt
    çek satıştan çek yakalayıp çok daha uyguna getirebilirsiniz çoğu kış lastiği için bekliyor zaten
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    çek ne hocam kuponlardan mı bahsediyorsunuz pek bilmiyorum
  • Arkadaşlar 2000 tl lik bir üründe 200 tl lik çek kullanıp 1800 e gelse, faturada 1800 mü görünür yoksa 2000 mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EymeG

Arkadaşlar 2000 tl lik bir üründe 200 tl lik çek kullanıp 1800 e gelse, faturada 1800 mü görünür yoksa 2000 mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
    2000 görünüyor, bazen fatura kesmeyenler oluyor ve almak için uğraşıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 26 Ekim 2018; 18:34:51 >
  • Mobilden çek alınmıyor mu şimdi? Tıklayınca hiç tepki vermiyor uygulama. Yüklense de yüklenmese de uyarı vermesi lazım ama vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EymeG

Arkadaşlar 2000 tl lik bir üründe 200 tl lik çek kullanıp 1800 e gelse, faturada 1800 mü görünür yoksa 2000 mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
    İndirim site tarafından yapılıyorsa bunu faturaya ekleyemez. Kendi kaç tl den satıyorsa onu faturalamak zorunda.
  • Tık hızında böyle saçma sapanlar kupon vereceğine 1 hafta adam gibi kuponlar verse olmaz mı acaba.30/100 60/200 gibi
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de güncelleme yapmamıştım iki gündür kod girmeden alıyordum kuponları. Ama sanırım onu öğrendiler ve 15.30 daki kuponu alamadım. Tepki vermedi. Sonra güncelledim uygulamayı 18.30 da kod girerek alabildim.

• mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt
    imza da Allaha isyan anlamına geliyor toplumu sapıtıyor kaldır, inanç konusundaki çıkmazını yayma içinde tut, inkarcı nefs sen sensin bende benim demiş Allaha

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Ben kolay kolay uygulama güncellemem zaten, eğer böyleyse mecbur kalacağız, ya da masaüstü takılacağız.
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.