Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

2 kat kazanç niye mantıklı gelmedi ?

Alıntıları Göster
    Görünürde 2 kat ama gerçekte öyle olmuyor sonuçta senin cebinden nakit 500tl çıktı artık geri alamazsın. 1000tl kupon var ürünlerin fiyatı ortalama %5-10 arası artacağını düşünürsek birde istediğin ürün o gün satışta olacak mı şimdiden 1 ürünü gözüne kestirirsin o gün satıcı satışı kapatırsa alamazsın sonuçta her önüne gelen satıcıdan ürün alamıyorsun düşün 1 tane masa alacağım istediğim masayı satan, başarılı 1 satıcı var. Risk oranı bana fazla geldi.

• dün 333 aldım buğün de 100 e 25 , diğerlerinide alabilirdik ama paraya kıyamadım daha karlı ama az olanı alarak haftayı kapattık.Merak etmeyin en baba kuponlar 5-10 kasım arası bence gelecektir.1000-2000 olursa bu sene şaşırmam .geçen sene son zamanlarda verdikleri kuponları bu sene 1 ay evelden verdiler
  • Kuponla Aldığımız ürünleri satıcı aldıktan sonra iptal ederse ne oalcak. Kuponlar bize mi girmiş olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

iyi de dikkat ederseniz genelde zaten hep aynı kişiler alıyor
    sadece garantipay ile alanlar normal ,o dahi adil değil ama bundan alıcı değil n11 hatalı

adalet istiyoruz :)

Alıntıları Göster
    Kim alicak hocam baska disardan gecen adamin alacagini mi dusunuyorsun izin verir miyiz sence ?

N11 de biliyor bunu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceryeni

Kuponla Aldığımız ürünleri satıcı aldıktan sonra iptal ederse ne oalcak. Kuponlar bize mi girmiş olacak
    Evet girebilir, en büyük korkum ve risk o. Başka risk yok. Sonra tüketici hakem heyeti ile uğraş dur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Evet girebilir, en büyük korkum ve risk o. Başka risk yok. Sonra tüketici hakem heyeti ile uğraş dur :)

Alıntıları Göster
    Hayir girmez tekrar tanimlanir no problem

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Hayir girmez tekrar tanimlanir no problem

Alıntıları Göster
    Geçen sene tanımlamadılar diye hatırlıyorum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Öyle bir şey yok. 24 saatliğine tekrar tanımlanıyor kupon.

• kuponu hızlı bir şekilde nasıl alıyorsunuz masterpass tek çözümmü
  • Geçen sene de aynı muhabbet döndü. Satıcılar fiyat arttıracak diye. Ama kimse de fiyat arttırmadı. Hatta fiyatı düşen ürünler de oldu.

• aceryeni A kullanıcısına yanıt
    24 saatligine tekrar tanımlanır iptalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

kuponu hızlı bir şekilde nasıl alıyorsunuz masterpass tek çözümmü
    garantipay 2 gündür cok hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceryeni

Kuponla Aldığımız ürünleri satıcı aldıktan sonra iptal ederse ne oalcak. Kuponlar bize mi girmiş olacak
    Mantıklı olan satıcıda iptal etse alıcıda iptal etse kullanılan kuponun 24 saatliğine tekrar yüklenmesi n11 de açıklamasında bunu yazıyor.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    2 tane hesabım var. İçinde değerli kuponlar yok. Sadece 44 limitsiz vardı 1tl'ye aldığım. Tık hızında almıştım hep her iki hesaba da.. Sadece ben değilimdir ama bunu yapan.
  • quote:

Geçen sene tanımlamadılar diye hatırlıyorum.

Alıntıları Göster
    Tanimladilar dostum benim siparis iptal olmustu

• iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Evet ama tık hızında aldım sadece. Tek ben değilimdir diye düşünüyorum..
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Maalesef...
    Uyarı!
    Üyeliğiniz geçici bir süre askıya alındığı için satın alma işlemi gerçekleştiremezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Daha iyisi gelmez bence 1000/450 iyi en kotu adam tel al sat yapar nakite bir sekil dondurur.

Alıntıları Göster
    11 Kasım yaklaşınca daha iyi kuponlar geleceği aşikar

• Ben 100lük olanı aldım. Diğerleri pahalı geldi bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackshow kullanıcısına yanıt
    Ürünlerin fiyatı ARTMAZ aksine AZALIR, çünkü herkes n11'den alışveriş yapmak için kuponlarla hazır bekliyor olacak, satıcılar fiyat artırıp da böyle bir zamanda müşteri kaçırmak istemezler, dolayısıyla ürünlerin fiyatı 11.11'de azalacaktır, satıcılarda hem ciro yapacak hem de sürümden kazanacaklardır. Sadece kampanyalı ürünlerden bahsetmiyorum, piyasayı takip eden her satıcı fiyat düşürecektir.
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.