Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık şu kupon alma hevesinden bıktım insanlar bir marketi yağmalı yormuş gibi siteye saldırıyorlar şu amazon 24 kasımda her ürüne güzel indirim yaparsa belki n 11 de akıllanır

artık herkes kupon değil alacağı ürünün peşinde koşar en azından herkes almak istediğini ürünü almış olur ve herkes kazançlı çıkar yeter ki sadece kupon ile kısıtlı kalmasın

çünkü kuponu herkes alamıyor toplasan şu anda n 11 de dağıtılan alt limitsiz kupon sayısı toplam 7000 anca zorlamıştır yani bu 11 11 den anca n11 kar ediyor bide alt limitsiz kuponlar alanlar başka kimse değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 12 Ekim 2018; 10:32:52 >
  • Daha önce aldınız dedi. Aldırmadı ne adı Bi sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence alacağımız ürünlerin fiyatlarını tespit edelim. Hatta ekran görüntüsü alalım. Şu anda şişirme fiyat artışları ile ilgili hükümet çok hassas. Böyle bir durum olursa şikayet edelim derim. Bir de N11 in fiyat takibi var. ürün fiyatları şişerse ordan da belli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Benim düşüncemde aynı hocam.

Dün zaten 444 lük kuponu kapmıştık. Bugün 1.000 TL lik için 500 TL vermek mantıksızlık olurdu.
    Riske atmaya gerek yoktu.

En güzeli 100 TL lik kupondu ve rahatca aldım. Gerçi 111 TL lik kupona 1 TL verip almıştık ama boş geçmeyelim diye 100 lük kupona 25 TL bayıldık. :)

DİKKAT :
    1.000 TL lik kupon alan arkadaşlara forumda gördüğüm tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.

1-) Hesabınızın güvenlik önemlemlerini artırın. K.adı ve şifrenizi unutmayın. Fake e-posta adresi kullandıysanız, şifre doğrulama yapamaz 11 kasım da dımdızlak kalırsınız.

2-) n11 i kıllandıracak yeni üyelik, şüpheli işlem, rizikolarına girmeyin.
    Mazallah n11 direk hesabınızı pasifize edebilir.

3-) Tüm bunları uyguladınız ve 11 kasım geldi. Kuponunuzu kullanmak istediniz.
    Sorunsuz satıcı seçin. Herhangi bir iade durumda kuponunuz 24 satliğine iade oluyor.
    3.seçenek yanlış iptal olursa kupon 24saatliğine geri tanımlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Bu kadar büyük olmalarına rağmen şu ana kadar kuponlara hiç bu kadar para vermedim, 1 kere 22tl ödemişliğim var, onun haricinde 5 kere 1tl ödedim.

Bugün alamadım ama üzgünde değilim, şahsen 1000 alsaydım, sevinme bitince ödediğim 500tl gelecekti gözüme.

Şimdi herkes seviniyor ama son hafta daha iyilerini verince buralar ağlama duvarına dönecek, bize niye o kadar paraya sattılar diye.
    Sorun şu. Son hafta dağıtılacak kuponların daha iyi olma olasılığı ve ondan da önemlisi o kuponları alma garantisi var mı? Bir çok kişi alamıyor kuponları. Çünkü anlık olay bu. 1 sn ile alınamayabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurarak hareket etmek gerekir bence.

• Parayı çekti n11 bizde çekilmemiş görünüyor diyor banka çekilmiş görünüyor diyor.Ne yapmam lazım arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Sorun şu. Son hafta dağıtılacak kuponların daha iyi olma olasılığı ve ondan da önemlisi o kuponları alma garantisi var mı? Bir çok kişi alamıyor kuponları. Çünkü anlık olay bu. 1 sn ile alınamayabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurarak hareket etmek gerekir bence.

Alıntıları Göster
    benimde bugün 1000 tl liği alma sebebim oydu. Bu zamana kadar alamamıştım o yüzden fiyat ne olursa olsun diye gözümü karartıp aldım bugün ve inanamıyorum ama başardım.

son hafta daha iyileri gelecektir ama onları alma umudum pek yok hepten ilgi artacaktır ve bugün fiyat yüksek diye almaktan çekinen çok insan oldu o sayede alabildim , zaten pc başında da olamıcam o tarihlerde sabah saatlerinde.

• efkan kullanıcısına yanıt
    Kışlık hazırlık için pasta cila malzemeleri alacağım ben mesela. Sepete attım fiyatınıda not ettim. Çoğuda "erdem boya" firmasından aynı ürünleri kendi sitesinden aldığımda 3 lira daha ucuza geliyor. 11.11 de hem ordan hem erdem boyanın kendi sitesindne takip edeceğim bakalım artıracaklar mı fiyatları. 220/45 lik kupon var değerlendirelim bari.
  • dün 444 bu gün 100
  • iade/iptallerde kupon geri geliyor, ortalığı karıştırmayın. en kötü kuponlar böyle olsun.
  • Şimdi bana mail geldi. Hesabınız donduruldu diye... Ama giriş yapabiliyorum. Başına gelen var mı?
  • artık şu kupon alma hevesinden bıktım insanlar bir marketi yağmalı yormuş gibi siteye saldırıyorlar şu amazon 24 kasımda her ürüne güzel indirim yaparsa belki n 11 de akıllanır

artık herkes kupon değil alacağı ürünün peşinde koşar en azından herkes almak istediğini ürünü almış olur ve herkes kazançlı çıkar yeter ki sadece kupon ile kısıtlı kalmasın

çünkü kuponu herkes alamıyor toplasan şu anda n 11 de dağıtılan alt limitsiz kupon sayısı toplam 7000 anca zorlamıştır yani bu 11 11 den anca n11 kar ediyor bide alt limitsiz kuponlar alanlar başka kimse değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Bu mesaj silindi.
    yahu niye yalan bilgi verip verip duruyorsun , talimatlarda koskocaman yazıyor işte . Yoksa öyle saçmalık mı olur n11 talimat versin bazı yüksek meblağlı kupon kullanılan alışverişleri iptal ettirsin satıcılara , ne ala memleket.

- Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

+ Alıcı, satın aldığı kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon alıcının hesabına iptal veya iade tutarı kadar telafi olarak yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün saat 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    aracınız nedir cila markasını ne alcaksınız bende cila alcam soft99 un cilasından
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Şimdi bana mail geldi. Hesabınız donduruldu diye... Ama giriş yapabiliyorum. Başına gelen var mı?
    ne yaptın dostum ? Güvenlik ile ilgili vesaire bir açık bulmuş olabilirler

değerli kupon var mıydı içinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Şimdi bana mail geldi. Hesabınız donduruldu diye... Ama giriş yapabiliyorum. Başına gelen var mı?
    Başka hesaplardan kupon almış mıydınız?
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir ürün satın almayı deneyin..

Ödeme kısmına gidebiliyor musunuz?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aynı hocam bende öyle yaptım ilk defa aldım
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.