Şimdi Ara

N NTV'YE SORUN'DA BUGÜN 'ADSL TARİFELERİ'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
4.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda oldu arkadaşlar yoğun istek üzerine bugün saaat 14:10 da canlı yayında NTV de tartışılacak bana gelen maili de buraya yapıştırıyorum

izleyicilerimizden gelen yoğun istek üzerine bugün 14:10’da canl� olarak yayınlanacak NTV’ye Sorun Programında, “ADSL Tarifeleri” �Türk Telekom Yön. Kur. Ba�kan� Dr. Paul Doany’la konuşulacaktır..

www.ntvmsnbc.com adresinden soru, gör ve önerilerinizi programa iletebilirsiniz.

Konuyu bilginize sunarım.

Saygılarımla,

Tu��e Yaman

Basın ve Halkla ilşkiler

• ewet sorularımızıhttp://www.ntvmsnbc.com/modules/AcikHat/NTVyeSorun.asp adresinden iletileim soru yağmuruna tutalım telekomu
  • Bana da aynısı geldi,herkes soru yağmuruna tutsun arkadaşlar,prog başladıgında....
  • program başladığında değil şimdi tutalım..Aralarından iyi soruları seçip programda soruyorlar http://www.ntvmsnbc.com/modules/AcikHat/NTVyeSorun.asp
  • arkadaslar basardık sonunda...sıkıstıralım doany yı...
  • arkadaşlar sinirlerinize hakim olup yazın bu bilmemneler diye lafa girmeyelim :)
  • Ben sordum sorumu.. Avrupaya göre 25 kat daha fazla internet ücreti ödüyoruz. Bunun ne zaman sonu Gelecek yazdım:)
  • arkadaşlar akıllı sorular soralım!!
  • ohh be sonunda amacımıza ulaştık bana da geldi e-mail bakalım 14:10 da izlicez programı.
  • Evet arkadaşlar soru yağmurundan öte akıllıca sorlar yollayalım, program süresi kısa soru yapğmuruna tutsak ne olur zaten tepki mesajlarını göstermiyorlar. Son tarife değişikliğinde sinir olmuştum, adam ne kadar gereksiz cevabı bilinen soru varsa çıkartıp onları sormuştu.
    Bakın bugünde kota hakkında aynı tür soruları dönüp dönüp soracak aynı cevaplarla program bitecek.
  • evet ben kota olayından bahsettim, hız ve kota artışları paralel olmalıydı vs. diye
  • Ben de sordum soruyu
    Ama takip edemeyeceğiz
    Yazısını ntv sitesine koyarlarsa ordan okuruz
    Veya akşam özetlere bakarız
  • Ben de sorularımı gönderdim arkadaşlar. İnşallah sunucu yeterince sıkıştırabilir herifi.

Bu arada bir şey soracağım. Doany Lübnanlı mıydı?
  • Adam İngiliz karısı da Türk
  • programda çevirmen çeviri yapıcak. UMARIM ÇEVİRİ HATASI YAPMAZ
  • İnşallah adam insafa gelir de kotaları 2 katına çıkarır
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

İnşallah adam insafa gelir de kotaları 2 katına çıkarır

Ah nerde o günler keşke
  • arkadaşlar ya limiti 1.5 GB yaparlarsa
  • sonunda be ne demişler be elin nesi var iki elin sesi var
  • Bi cacık olmaz NTV den yalaka yalaka sorular sorar...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.