Şimdi Ara

[N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
3
Favori
55.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerden neyi şikayet edeceklerini şaşırdılar :D
  • hepsi ayrı bir filmin ana konusuyken aynı filmde toplanınca biraz beste güfte oturmaması gibi birşey olmuş o belli oluyor ama bu kadar fantastik ögeyide ilk kez bir arada göreceğiz. Marvel çizgi filmde yaptığı şeyi ilk kez filmde de yaptı.

Bu arada 4.10 gelmiş. Sanırım bu SEN için geldi. bekliyoruz bakalım yüklenmesini.
  • ben güncellemeyi yükledim
    ama gördüğüm kadarıyla değişen birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

quote:

Orijinalden alıntı: alr

Osman hocam senin sharkoon noldu ?

dün akşam geldi alper hocam

Hayırlı olsun Osman hocam güle güle kullan sesin netleşti bir anda :D
  • eyvallah alper hocam teşekkür ederim
  • Beyler sizlerle 17 Şubat cuma akşamı Hardcore SD modunda karşılaşmak istiyoruz.Çok geç olmadan saat 20:00 gibi olursa daha uygun olur.Zaten detayları konuşarak hallederiz.
  • NK klanı olarak artık yaşça bizden küçük klanlarla maç yapmama kararı aldık çünkü yaşı küçük arkadaşlarla aramızdaki yaş uçurumundan dolayı çok gereksiz ve istenmeyen sorunlar ortaya çıkıyor.Bundan sonra sadece yaşları bize denk veya yaşça bizden büyük olan klanlarla maçlarımıza devam edip bu maçlarda takımca eğlenmeye ve oyundan zevk almaya bakacağız.

Saygılar,sevgiler...
  • quote:

NK klanı olarak artık yaşça bizden küçük klanlarla maç yapmama kararı aldık çünkü yaşı küçük arkadaşlarla aramızdaki yaş uçurumundan dolayı çok gereksiz ve istenmeyen sorunlar ortaya çıkıyor.Bundan sonra sadece yaşları bize denk veya yaşça bizden büyük olan klanlarla maçlarımıza devam edip bu maçlarda takımca eğlenmeye ve oyundan zevk almaya bakacağız.

Saygılar,sevgiler...

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tagortian

NK klanı olarak artık yaşça bizden küçük klanlarla maç yapmama kararı aldık çünkü yaşı küçük arkadaşlarla aramızdaki yaş uçurumundan dolayı çok gereksiz ve istenmeyen sorunlar ortaya çıkıyor.Bundan sonra sadece yaşları bize denk veya yaşça bizden büyük olan klanlarla maçlarımıza devam edip bu maçlarda takımca eğlenmeye ve oyundan zevk almaya bakacağız.

Saygılar,sevgiler...
    haftasonuna maçımız varmı alper abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evarinli -- 9 Şubat 2012; 10:02:54 >
  • quote:

Saygılar,sevgiler...

Tesekkurler,iyi oyunlar
  • Olucak gibi duruyor emre 2 tanede olabilir ben sizi haberdar ederim.
  • selamlar,

gece geç saatlerde olur inşllah ben bu ara biraz meşgulüm gündüzleri giremiyorum.
  • Olursa gece olur zaten uygun olmadığınız saate ayarlamayız.
  • Daha önce de başka bir forumdan teklifte bulunmuştum ama cevap alamadık . Taportian ı ekledim ama kendisi beni silmiş . Dostum seni eklememin tek sebebi clan maçı isteğimizdir . Eğer istemiyorsanızda bi açıklama yapında bilelim . Bu hafta sonu sizinle bi klan maçı yapalım . ekleyin : Unknown-IRush- ( inş. eklersiniz bekliyorum )
  • quote:

Saygılar,sevgiler...

açıklamayı yaptık dikkatli bakmamışsın arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

Daha önce de başka bir forumdan teklifte bulunmuştum ama cevap alamadık . Taportian ı ekledim ama kendisi beni silmiş . Dostum seni eklememin tek sebebi clan maçı isteğimizdir . Eğer istemiyorsanızda bi açıklama yapında bilelim . Bu hafta sonu sizinle bi klan maçı yapalım . ekleyin : Unknown-IRush- ( inş. eklersiniz bekliyorum )

Güzel kardeşim senin özel mesajlarını başkaları okuyor heralde biraz daha dikkat lütfen 8 Şubat 2012; 1:45:53 tarihinde benden gelen pm i okuduğunda cevabımızı görürsün.Ayrıca şu yazıyı okumadıysan okumanı öneririm.

quote:

Saygılar,sevgiler...

Saygılar...

• arkadaşlar bu gece 1,30 da bekliyor olucaz,AoA olarak..sevgiyle kalın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

arkadaşlar bu gece 1,30 da bekliyor olucaz,AoA olarak..sevgiyle kalın...

eyv. hocam ilk maçımız gibi zevkli ve eğlenceli olması dileğiyle...

Saygılar...
  • Beyler sağlam baskı yapan yer arayışına girdim t-shirt yaptırtıcam.Tabi giyeceğimizi sanmıyorum ama en azından herkesin saklıyacağı bir hatıra olur

Her türlü yoruma açıktır...

[N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness  |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.)

• abi bu nk logosunun üstündeki nedir
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.