Şimdi Ara

[N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
3
Favori
55.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler herkes biraz zamanını ayırıp theatre dan video ayarlasın klan videosunu yapıcam.

dipnot:yapılan uyarıları biraz ciddiye alalım!

hakkan034 msn ekledim hocam kusura bakma geç oldu biraz.

Saygılar...

• çok güzel olmuş.Bişi sorcam o videoları nasıl aldın ps3 den
  • o zaman benide ekleyin klana agresif oynarım hasşin we gaddarım :D her gün oyundayım sabah 4 30 kadar oynuyom
  • 1 adet başvuruda benden
  • Kaptanin imzasindaki formu doldurun arkadaslar. Eger uygun görulurse basvurulariniz, kaptan aksam uygulamaya davet eder
    Hayirli olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

Kaptanin imzasindaki formu doldurun arkadaslar. Eger uygun görulurse basvurulariniz, kaptan aksam uygulamaya davet eder
    Hayirli olsun

GALİBA BENİM KLAN İŞİ SUYA DÜŞÜYO ÇOK HEYECAN YAPIOM BEN YAA DUN AKSAM BERBAT ÖTESİYDİM GELİŞTRMEM LAZIM KENNDİMİ BU ARADA ALPER KLANA ALINCAK KİŞİLERLE İLGİLENMEM BU KLANIN ÇOK ÖNEMLİ Bİ KLAN OLACAGINI GÖSTERİYO YENİ Bİ KLAN AMA İYİ ADAMLAR WAR GERCEKTEN SEARC DESTORY YAPACAM BUNDAN SONRA ONDA N SONRA BELKİ ALIRSINIZ YANINIZA BENİ HAYIRLI OLSUN NAKED KİNG KLANI SİZİ TAKİPTEYİM
  • videoyu izledim de anılarım canlandı hey gidi hey ben de zamanında ligimiz için videolar hazırlıyordum :)

• iki videoda güzel bende birtane ekliyim başrolde ben.

http://www.dailymotion.com/video/xe3so9_hektor-teg-show_videogames
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

GALİBA BENİM KLAN İŞİ SUYA DÜŞÜYO ÇOK HEYECAN YAPIOM BEN YAA DUN AKSAM BERBAT ÖTESİYDİM GELİŞTRMEM LAZIM KENNDİMİ BU ARADA ALPER KLANA ALINCAK KİŞİLERLE İLGİLENMEM BU KLANIN ÇOK ÖNEMLİ Bİ KLAN OLACAGINI GÖSTERİYO YENİ Bİ KLAN AMA İYİ ADAMLAR WAR GERCEKTEN SEARC DESTORY YAPACAM BUNDAN SONRA ONDA N SONRA BELKİ ALIRSINIZ YANINIZA BENİ HAYIRLI OLSUN NAKED KİNG KLANI SİZİ TAKİPTEYİM

Düşüncelerin için sağol hocam! Ayrıca oyununa berbat gözüyle bakmadık için rahat olsun çünkü hardcore moda alışık olmadığını formda da belirtmiştin.Hardcore moda alışıp sevebilirsen seninle tekrar konuşalım.

Saygılar...

• Klanınız hayırlı olsun arkadaşlar

Başvurumu yaptım, olumlu cevap dileklerimle

Saygılar
  • Ali Kemal Hardcore'a alisik olmayanlara cok zor geliyo ilk baslarda. Sen biraz alistir kendini sonra Alper'in dedigi gibi yeniden deneriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

Ali Kemal Hardcore'a alisik olmayanlara cok zor geliyo ilk baslarda. Sen biraz alistir kendini sonra Alper'in dedigi gibi yeniden deneriz

tmm hocam ben biraz alıştrayım kendimi hard core da ondan sonra degerlendirirsiniz
    he bide team death matc oynamıyonuzmu yada domınatıon musaıt olursanız birlikte oynarız
  • Beyler şu sıralar çok yoğunum, ne oyuna nede foruma zaman ayıramıyorum kusura bakmayın, benim yerimede oynayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivanga

Beyler şu sıralar çok yoğunum, ne oyuna nede foruma zaman ayıramıyorum kusura bakmayın, benim yerimede oynayın

İçin rahat olsun usta sen hallet işlerini senin yerin herzaman ayrı bu klanda
  • dün akşam xTx klanıyla beraber hard core oynadık walla acayip sarıyo
    beyler isterseniz xTx klanıyla bi mac yapın adamlar fena diil yane bende baya alıştım cok kafa yormak ve tahmıin yetenegin olması lazım ilk defa bu cumleyi kuruyom ''tahmin yeteneği'' çok iyi bi mod bence
    xTx türk klnaı bu arada
  • quote:

dün akşam xTx klanıyla beraber hard core oynadık
    xTx türk klnaı bu arada

Söylediğin klanı hiç bir sitede bulamadım Ali!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alr

quote:

dün akşam xTx klanıyla beraber hard core oynadık
    xTx türk klnaı bu arada

Söylediğin klanı hiç bir sitede bulamadım Ali!

kardeş iki üç günden beri oyuna gece gremiyom sorarım en kısa zamanda maç yapalım ben onlardan olurum galiba
  • Clan maçları olacağı zaman 2 3 gün önceden haber verebilirseniz daha iyi olur.Bazı günler izin almakta zorlanıyorum.
  • Üye alımı açıksa klanınıza üye olmak isterim.Her ne kadar 1 ay kadar oynayabilecek olsamda Türklerle oynamak isterim.

Edit:İlk sayfadaki formdan başvurumu yaptım beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßurock -- 27 Ocak 2011; 20:44:41 >
  • Ne biliyim ilk atılan videoyu izleyince dedim ne yapacağım ben ya :) Hemşeriler ile oynayacağız ne güzel, ps3'ü yeni aldım ama öldürdüğüm kadar ölüyorum yeni yeni alışacağım. Siz bayağı iyileri alıyorsunuz herhalde bir alt yapı klanı yapmayı düşündünüz mü? Sonra o alt yapı klanındakilerin en iyilerini alırsınız falan. Ne bileyim sanki klana giremeyeceğim korkusu var bu arada gene olarak yaşlar kaç?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.