Şimdi Ara

N 11 %10 Vakıf Word Kampanyası Hayırlı Olsun...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
6
Favori
6.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
    Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 111 TL olacaktır.
    Kazanılan Worldpuan'lar 6 Temmuz 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 16 Temmuz 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 17 Temmuz 2013 tarıhı itibari ile geri alınacaktır.
    BusinessCard ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Kampanya Ziynet ve Külçe Altın dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

Kaynak:http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=720

• ilk alışverişlerim gayet olumlu.111 TL çek vs.Ancak son seferde satın aldım diye baktığım ürününün reddedilmiş olduğunu gördüm.
    Tavsiyem SATIN AL butonunu , "Satıcı lütfederse Satabilir mi ?" butonu olarak görmeniz.Ataların dediği gibi dereyi görmeden paçaları sıvamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _wow_

ilk alışverişlerim gayet olumlu.111 TL çek vs.Ancak son seferde satın aldım diye baktığım ürününün reddedilmiş olduğunu gördüm.
    Tavsiyem SATIN AL butonunu , "Satıcı lütfederse Satabilir mi ?" butonu olarak görmeniz.Ataların dediği gibi dereyi görmeden paçaları sıvamayın.

Aynen benimde cek ile aldığım ürünler hep sorunlu geldi kimisi çok geç geldi kimisi yanlış geldi. Yanlış gelen bir ürünüm değişti diğer üründen 15 gündür haber yok. Kalan çeklerimi sattım kurtuldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel Kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

ilk alışverişlerim gayet olumlu.111 TL çek vs.Ancak son seferde satın aldım diye baktığım ürününün reddedilmiş olduğunu gördüm.

Aynen benimde cek ile aldığım ürünler hep sorunlu geldi kimisi çok geç geldi kimisi yanlış geldi. Yanlış gelen bir ürünüm değişti diğer üründen 15 gündür haber yok. Kalan çeklerimi sattım kurtuldum

Ben de iki lastik aldim iki cek kullanarak. Kolay lastik adli satici urunu gondermedi simdi para iadesini bekliyorum.

• Bugün sabah itibariyle bize yaptıkları rezilliği paylaşıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_75893061/f_//tm.htm#75893061
  • şimdi ayın 11ini bekleyelim

• Arkadaş vakıfkarta başvurduk da gelmiyor ki? 5 gündür "inceleniyor" yazıyor. Hep mi böyle bu?
  • 500 tl alt limitli...
  • Guzel kampanya.

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

500 tl alt limitli...

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazankkaya

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

Ben de iki lastik aldim iki cek kullanarak. Kolay lastik adli satici urunu gondermedi simdi para iadesini bekliyorum.

Ha bak aynen onlardan lastik aldım benim lastikler geldi çeklerin aktifleştiği ilk gün almıştım

• doğuş grubunu topyekün protesto ediyorum, ona ait siteden de elimden geldiğince alışveriş yapmayacağım, fırsatı kendilerinin olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youcq

doğuş grubunu topyekün protesto ediyorum, ona ait siteden de elimden geldiğince alışveriş yapmayacağım, fırsatı kendilerinin olsun

• normal wordkartlar dahil mi?
  • 500 tl ye 4 petlas alacam 55 tl worldpuan alacam olme esegim yaz gelsin. Bana 25 tl den hediye ceki lazim acil

• 500 lira alt limit çok bea
  • profilo çamaşır makinasında arkadaşlara yaptıklarından sonra n11 com u sık kullanılanlardan sildim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

profilo çamaşır makinasında arkadaşlara yaptıklarından sonra n11 com u sık kullanılanlardan sildim..

Makineden alanlardan biri, hatta konuyu açan kişi benim. Benim açtığım konudan dolayı alım yapan ve sinir stresle uğraşan arkadaşlardan özür diliyorum. Konuyla alakası yok ama biraz araştırdım, aynı ürün büroteknikte
    Kargoyla 773 TL -Büroteknik 10 TL kuponu - Avantajix 11 lira iade - Axessi olana %5 chippara 38 TL = 714 TL

Diyorum ki n11.com'dan sadece 64 lira indirimli olsun diye mi kendimi yırtıyorum. Bir oraya bir buraya telefon edip duruyorum, üstelik sinirlerimi geriyorum.

Hiç gerek yok.Al o indirimlerini başına çal n11

• quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

quote:

Orijinalden alıntı: youcq

doğuş grubunu topyekün protesto ediyorum, ona ait siteden de elimden geldiğince alışveriş yapmayacağım, fırsatı kendilerinin olsun

Destekliyorum. Tamam kampanyaciyiz. Puan avciyisiz ama bir yere kadar. En azindan bir sure boykot. Sonrasini ayrica degerlendiririz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.