Şimdi Ara

İmza Sorunu Olanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir süredir forumdayım. ve bazı arkadaşlarım imza kısmında toyota ile ilgili logoları, vs. leri kullanamadığını gördüm. bugün bir topicde de bununla ilgili bir soruya rastlayınca buradan basit imza ile ilgili bilgi vermek istedim;

öncelikle forumda bahsedilen rapid deki link artık çalışmıyor bende aşağıdaki gibi bişey yaptım. yazıyı değiştirebilirsiniz..
    kullanmak için profil sayfanızı açın imza paneline tıklayın çıkan yere aşağıdaki yazıyı kopyalayıp yapıştırın. daha sonra @ işaretlerinin hepsini silin ve gülegüle kullanın...
    @ işaretlerini koymadan buradan kodu yazamadım da
    sadece @ işretleri silinmeli başka hiçbişey değil...

[@center]
    [@image]http://img121.imageshack.us/img121/5905/dhtoyotatkimza6hl.jpg[/simage]
    [@b]2007 Toyota Corolla SOL 1.6 HB / GümüşGri [/center]

• Çok teşekkür ederim Ronini_x
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Çok teşekkür ederim Ronini_x

rica ederim..
  • Benden de teşekkürler. İmzam dah güzel oldu.
  • imzası olmayıpta imza için kodları arayan arkadaşlar için eminim çok işe yaramıştır.

teşekkürler...
  • ???
  • @fatihmehmet
    anlaşılmayan bi nokta varsa yardımcı olabilirim. ama soru biraz daha açık olmalı bunun için...
  • Hocam Tşkrler...Link çalışmadığı için ekleyemedik böyle iyi oldu açıkcası...
  • arkadaşlar eğer logoyu değiştirmek isterseniz toyota klüp başlığındaki resimlerden hangisini istediğinizi yazın ona göre uygun kod da ayarlayabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.