Şimdi Ara

Mysql de import sorunu resimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • sql import etmek istediğimde aldığım hata

hazır bir script yüklemeye çalışıyorum ama sql import yapamıyorum bu hatayı bazı scriptlerde veriyor bazılarında vermiyor sorunu nne olduğunu anlamadım doğrusu

edit: 2 tane konu açmışım farkında değilim :) yeni fark ettim daha doğrusu :)

edit: sanırım sql dosyasıyla biraz oynamışım orjinal sql dosyasını yuükledim ve hata mesajı değişti ama hala bir hata var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuteminyarici -- 27 Mart 2013; 17:35:30 >

|
    |

Orijinalden alıntı: mesuteminyarici

sql import etmek istediğimde aldığım hata

hazır bir script yüklemeye çalışıyorum ama sql import yapamıyorum bu hatayı bazı scriptlerde veriyor bazılarında vermiyor sorunu nne olduğunu anlamadım doğrusu

edit: sanırım sql dosyasıyla biraz oynamışım orjinal sql dosyasını yuükledim ve hata mesajı değişti ama hala bir hata var :)
    quote:

Orijinalden alıntı: mesuteminyarici

sql import etmek istediğimde aldığım hata

Tam anlayamadım bir database'i içeri aktarmaya mı çalışıyosunuz ?
    |
    |

• php my adminde sql dosyasını import yaparken aldığım hata budur.

php myadmin sürümüm =2.7.0-pl2
    mysql sürümüm =5.0.18-nt

edit:
    /*!40101 SET @[email protected]@CHARACTER_SET_CLIENT */; 

asıl sorunum bu ama anlayamadığım nokta sql dosyasında mı bir hata var yoksa php kodunda mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuteminyarici -- 28 Mart 2013; 2:30:00 >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.