Şimdi Ara

MYPROTEIN TÜRKIYE. Kargo dahil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
18
Favori
21.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • guncelllll

200tl üstü ilk siparise shaker hediye. maalesef bi adet var elimde o yuzden sadece ilk siparis icin

MYPROTEIN TÜRKIYE. Kargo dahil

bundan sonra glutamin ve bcaa lari aromali getirecegim. ibcaa 4:1:1 250gr da geliyor. bu ay baya stok girisi olacak.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam kar payını aynı tutup fiyatları düşürebilirsen çok daha iyi olur.My proteine üyeliğim var sürekli mesaj atıp duruyor vay gece yarısına özel %30 indirim kuponu vay sepetteki ürünlere %40 indirim,vay hap aminoasitlere özel %50 indirim falan.Ürünleri bu indirimle alıp üstüne çok fena kar koyuyorsun da olabilir bilmiyorum fakat ürünleri bu sekilde %30 indimlerle alıp fiyatları da %30 oranında düsürürsen hem sen aynı miktarda kar etmiş olursun hem de alıcı ucuza almış olur sana da zararı olmamış olur.Bak bunları yazarken bile 3 gün sitedeki tüm ürünlerde geçerli %25 indirim e-maili geldi.Daha myproteinin %25ten aşağı indirim yaptığını görmedim.ya %25 ya %30 ya %40 ya da %50 yapıyorlar her 3-5 günde bir.Mesela 16 temmuz,17 temmuz,2 ağustos ,4 ağustosta %30 indirim vermişler.3 ağustos ve 16 temmuzda %50 indirim vermisler,21 temmuzda %20 vermisler,1 ağustosta %35 ve bugün de %25 indirim vermisler.Eli bol bir firma yani myprotein.

Tabi başta dediğim gibi böyle myproteinin indirimleri ile ürünleri %30 40 indirimle alıp sonrasında indirimle almamışsınız gibi fiyat üzerinden ekstra kar uyguluyorsanız onu bilemeyeceğim.(mesela beta alanin diyelim 250gram 70tlye satıyorsunuz.myprotein fiyatı:41.5tl. Siz bunu eğer %30 indirimle almıssanız bu size 29tlye gelir.ve siz bunu 70tlye satarak üründen 41tl kar etmiş olursunuz aracıya verilen para hesaba katılmadan katılsa da aracıya para veriliyorsa o paraya x desek,41-x kadar kar etmiş olursunuz.eğer indirimle almıyorsanız o zaman size 41.5tl ye gelir o zaman da 28.5tl kar etmiş olursunuz yani aracı ile 28.5-x tl kar etmiş olursunuz.Sonuç olarak eğer indirimle alıyorsanız o zaman 29tl ye gelen ürünü 70tl ye satmıs oluyorsunuz.Eğer indirimsiz alıyorsanız o zaman da 41.5tl ye gelen ürünü 70tl ye satmıs olursunuz. Eğer indirimsiz olarak alıyorsanız bence myprotein internet sitesi üzerinden indirimle satın alarak gelecek kişinin oluşturacağı bir adrese ürünleri yollatıp o şekilde getirtebilirsiniz.Bu sekilde de yine 28.5tl kar etseniz fakat bu ürün indirimden dolayı size 29tl ye gelse ürünü 70tl ye değil 29+28.5=57.5tl ye satabilirsiniz sizin kar miktarınızda hiçbir azalma olmadan.Bu da ürünün alıcı sayısını arttırır.Aynı kar üzerinden daha fazla ürün satabilir duruma gelirsiniz.

Ki ben burada %30 indirimden bahsettim,eğer %50 indirim denk getirebilirseniz o zaman daha da fena.ürün o zaman 20.75tl ye geliyor +28.5tl kar = 49tl ye satıyorsunuz bu sefer aynı miktarda kar ederek 70tl ye sattığınız ürünü.Ki biri 70tl ye sizden 1 tane bu üründen toplamda alacağına 100tlye 2 tane alır tane alır,bunu tüm ürünlere yuvarladığınızda çok hızlı şekilde her bir üründen aynı miktarda kar ederek elinizdeki ürünü bitirmiş olursunuz.Buradaki ara para da myproteine gitmeyip alıcının cebinde kalmış olur hem alıcı mutlu hem siz mutlu şekilde ticareti yapmıs olursunuz.Sık getirtirsiniz çabuk biter,elinizde kalmaz diğer parti gelene kadar böyle böyle gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 6 Ağustos 2016; 12:30:43 >

• cok merak ediyorum dukkana gidip optimum whey protein alcaginiz zaman bu urun yurtdisinda 115 lira siz niye 230 a satiyorsunuz diyormusunuz veya weider 175tl siz niye 300tl ye satiyorsunuz diye? darbe günü karayoluyla geliyordum sinirdan dondum 700tl zarar yaptim hesabinizin icinde bu yer aliyor mu? satamadigim urunlerin zarari veya? 2 ay once gumrukte 7 kilo mal kaptirdim onun hesabini da yaptiniz mi? ucak veya otobüs paralari? myprotein sitesinde 110tl lik ornithini 90tl ye nasil satiyorsunuz diye de soru yok :)

tr de bi kac supplement sitesi var myprotein satmaya basladilar 250gr lik bcaa ya 100tl istiyorlar oraya da mail atmanizi rica edecegim :)

sandiginiz gibi degil o indirimler kisi basi limit var su kadar indirimden yararlanabilir diye. emin olun satabilecegimin en uygununa satiyorum. genel toplamda zarardayim.

• Hocam simdi yanlış anlanmak istemem.Sizden daha önce de ürün aldım zaten.Sadece eğer yapabilirseniz eğer indirimsiz olarak alıyorsanız indirimli alarak bu sekilde size de zararı olmadan aynı kar miktarını koruyarak ürünleri daha ucuza satabilirsiniz ve alan daha cok kisi olur bizim de işimize gelir ve siz de aynı miktarda para kazanmıs olursunuz demek istedim ben en başında.Ama tabi bu zararı darbe günü olan zararı ve gümrükteki zararı bilmiyordum.Zararı karşılamak için de indirimli olarak alıp normal satsanız yine haklısınız o durumda derim zaten şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 6 Ağustos 2016; 13:44:59 >
  • bcaa peptide, leucine peptide, ornithin 1 er ader satilmistir.

• Hocama haksızlık ettim sonradan hak verdim ve daha önce yaptığım gibi kendisinden 2 tane ürün aldım,ileride de almaya devam edeceğim.

1 adet ornithin ile 1 adet citrulline malate tarafımca alınmıştır.Teşekkürler.
  • nerrath adli kullaniciya 2 glutamin, 2 creatin, ahududu ibcaa 1kg, 1 adet hmb, 250gr l carnitine, 250gr amino satilmistir.

• güncelll. stoklari kontrol ediniz. 2 tane de mavi shaker var kime kismet olursa artik. 200tl ustu siparise veriyorum.

yeni eklenenler;

ornithine hcl,
    creatin ethyl ester,
    bcaa 250gr portakal,
    bcaa 250gr karpuz,
    ibcaa 4:1:1 250gr karpuz,
    glutamin portakal,
    ibcaa 1kg ahududu,
    carnithin 250gr,
    leucine.

• Hocam neden whey getirmiyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Hocam neden whey getirmiyosunuz

su an mumkun gozukmuyor whey getirme isi. 2.5 kiloluk whey i turkiyeye getirmek epey tuzlu. para kazanamam. ileride belki

• Whey i de ben getirdim. 2 farklı aroma seçeneği. 200 tl.

https://forum.donanimhaber.com/m_120218628/tm.htm

Arkadaşın listede olmadığı için buraya yazdım.
  • Hocam Beta Alanine 250 gr ne zaman gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimKamay

Hocam Beta Alanine 250 gr ne zaman gelir?

Hocam beta alanine var zaten. Konunun ilk mesajı güncel. Sadece tukendi dediklerim yok. Digerlerinin hepsi var

• pre workout, tyrosine, theanine, acetyl cysteine ve kaffein tablet geldi.(yeni gelen urunler oldugu icin yazdim digerlerinden de geldi)

pre workout un icerigini ilk mesaja ekledim.

leucine peptide in son kullanma tarihi yakin, tyrosine in paketi hasar gordu biraz ilk mesajda acikladim. ikisini de 40 ar liradan veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellency23 -- 20 Eylül 2016; 18:47:21 >

• safak123a adli kullaniciya birer adet bcaa portakal ve karpuz satilmistir.

birde nickini bilmiyorum bi arkadas(telefonla ulasti) bi adet leucine bi adet ibcaa 250gr bi adet creatine ethyl ester satin aldi.

not: leucine peptide lerin 3 u de satildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellency23 -- 26 Eylül 2016; 19:37:31 >

• bcaa karpuz 250gr ve bcaa portakal 250gr az önce elime ulaştı
    Bu mesaja eklenen görseller:

• MYPROTEIN TÜRKIYE. Kargo dahil

Şırnak Cizreden selamlar .. Arkadaş cok ilgili guvenilir ayrica ulkede olmayan urunler icin bence makul fiyatlar .. Kendisine tesekkur ediyorum

• herkese tesekkurler ürünlere hucum edildi son 10 gunde. ibcaa 4:1:1 1kg luklardan 10 taneden fazla vardi su an elimizde kalmadi

22 sinde gelecek 1kg luklardan. creapure creatin geliyor 250gr- 500gr. pre workout portakal aromali geliyor.

22 sine yetisir mi bilmiyorum ama bolca atlet getiriyorum. 20 liradan(aldigim fiyatin bile alti) verecegim siparisle beraber isteyenlere.

atletler su sekil;

kendine guvenen giyer artik

• beyler atletler geldi. creapureler falan da geldi güncelledim ilk mesaji.

https://www.instagram.com/myprotein.tr/

instagram da actim yeni. takip edin lutfen :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.