Şimdi Ara

MYPROTEIN TÜRKIYE. Kargo dahil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
18
Favori
21.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sattığınız ürünler içinde yürüyüş sırasında yağ yakımını üst seviyeye çıkaracak ürün varmıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

Sattığınız ürünler içinde yürüyüş sırasında yağ yakımını üst seviyeye çıkaracak ürün varmıdır.

Green tea extract var. Yeni getirdim. Yag yakici ve antioksidan ozelligi vardir. Veya caffeine cla kapsul getirdim 180 tablet o da uygun olur. Caffeine & cla kapsul 120tl. Green tea extract tam emin degilim ama 60tl civari olmasi lazim. Ama o 100 gram toz seklinde kapsul degil. Veya l carnitin olabilir. O da enerji verir daha cok terlersiniz, yorulmazsiniz. Daha fazla yuruyunce dogal olarak daha cok kalori harcarsiniz. L carnitin in fiyati ilk mesajda yaziyor.

L carnitin yanina diger iki urunden birini koyup kombine de yapabilirsiniz. Size kalmış.

Yeni gelen urunler var. Yarin aksam veya ptesi sabah guncelleyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• excellency23 E kullanıcısına yanıt
    Urun kullanımı ve daha iyi sonuç alabilecegim kombinasyon araştırmasını yapabilirmisiniz yada nereden yapmamız gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

Urun kullanımı ve daha iyi sonuç alabilecegim kombinasyon araştırmasını yapabilirmisiniz yada nereden yapmamız gerekir.

Hocam, herkeste farklı etki yapar. En iyisi deneyerek gormek. Bence caffeine & cla kapsul alin, elimdeki en özel ürün. Memnun kalacağınıza garanti veririm. Olmadi ilerde yanina carnitin eklersiniz. Telefon numaranizi ozelden yazarsaniz daha yardimci olurum. Saygılar.

• ilk mesaj guncel. bcaa 4:1:1, cla, caffeine&cla kapsul, green tea extract i ekledim. creatine ethyl ester kalmamisti ondan da geldi.

bi adet vanilyali whey var. 2.5 kilo. 100gr inda 80gr protein. kim alirsa artik 175tl.(alacak olan tek almazsa sevinirim, malum kargodan epey girecek :))

• hocam siparişi nasıl veriyoruz ödemeyi nasıl yapıyoruz. özelden de yazdım size sipariş verecektimde
  • liste tekrar guncel. bcaa ve glutamin aroma cesitlerini cogalttik. bcaa 4:1:1 lerin 1kg luklari geldi.

beta alanine tukendi o kotu oldu. citrulline de 2 adet kaldi. hazirliksiz yakalandik en cok bu ikisi gidiyor genelde.

• Arkadaştan Citrulline Malate ve Beta Alanine aldım. Gayet hızlı bir işlem oldu, ürünler sağlam.
  • Caffeine cla kapsul için pm

• A517 A kullanıcısına yanıt
    iyi gunlerde kullanin. emin olun bitirince tekrar alacaksiniz ikisi de cok saglam urunler.

beta alanine gunluk 3-3.5 gram, tercihen spor oncesi(spor oncesi 1.5gr, sabah 1.5gr seklinde de olabilir). citrullune spor oncesi 3gr. cok yorgun hissederseniz 8-10gr a kadar cikabilirsiniz, sabah kalkinca da kullanilabilir. citrulline'de vucudunuzu dinleyin , beta alanine'i uzun sureli duzenli kullanmaya dikkat edin. creatin gibidir, duzenli kullanimda daha cok faydasini gorursunuz.

citrulline in tadi biraz eksi, tavsiyem aromali bcaa varsa elinizde onla, veya portakal, visne suyu gibi ek$i meyve sulariyla tuketin.

• Selamlar odeme yontemlerini ogrenebilir miyim? Kredi karti ile satin alma imkanimiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: agonized

Selamlar odeme yontemlerini ogrenebilir miyim? Kredi karti ile satin alma imkanimiz var mi?

maalesef kredi karti yok. havale + kargo. veya izmirdeyseniz elden alisveris

• L karnitin şeklinde değilde termojenik yağ yakıcı vardı myproteinin thermopure sanırım getirebilir misiniz kuvvetli yağ yakıcı

• Hocam merhaba. Burayı sonradan gördüm açıkçası. Myprotein Türkiye piyasasına girer girmez direk ısolate proteinini aldım. Bir de bcaa almayı düşünüyorum. Yalnız güvenilirlik konusunda bir problem yaşamayız umarım diye tedirgin olmuyor değilim. İlk defa bu şekilde mağazalar harici bir supplement alışverişi yapacağım ve ürünlerde herhangi bir sıkıntı olup olmaması noktasında tedirgin olmuyor değilim ilk olmasından ötürü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritüel

Hocam merhaba. Burayı sonradan gördüm açıkçası. Myprotein Türkiye piyasasına girer girmez direk ısolate proteinini aldım. Bir de bcaa almayı düşünüyorum. Yalnız güvenilirlik konusunda bir problem yaşamayız umarım diye tedirgin olmuyor değilim. İlk defa bu şekilde mağazalar harici bir supplement alışverişi yapacağım ve ürünlerde herhangi bir sıkıntı olup olmaması noktasında tedirgin olmuyor değilim ilk olmasından ötürü.

İnşallah 255tl vermemissinizdir isolate için. Iki gün önce kendi kullanimim icin aldim 29 euro ya geldi :)

Güvenirlik konusunda diyeceğim bisey yok. Yorumları okuyabilirsiniz.

• Bu arada 29euro demisken şöyle bi adaletsizlik var. Avrupa'da yasayan insan en düşük ucreti alacagi iste 3-4 saat calissa kendine protein tozu alabiliyor. Turkiyedeki ayni tozu almak icin 3-4 gün calismak lazim. Gelir adaletsizligiyle supplement satis firmalarinin "gecirebildigin kadar geçir" felsefesi birleşince durum bu maalesef. 225tl ye sattiklari myprotein whey i Turkiyedeki diğer toptancilara 130tl den veriyorlar. Kendilerine maliyeti ne kadar düşünün. 80liraya sattiklari Glutaminin maliyeti 25tl. Ondan sonra millet bize yazıyor orjinal mi bu diye. Alismislar tabi ezelden beri en dandik supplemente 80-100 lira vermeye biz normal fiyattan satinca garipsiyor millet.

Umarim bi gun myprotein türkiye pazarına kendi girer, kurar bi fabrika. O zaman gorecegim ben o kazikci firmalari.

• Vallahi verdim desem yalan söylemiş olmam. Ciddi anlamda Myprotein ürünü olunca içimin en acımayacağı ürünlerin başında geldiği için verdim direk bir rahatsızlık duymadan :D Pekala öyleyse sizle önümüzdeki günlerde iletişime geçeceğim Bcaa siparişi için. Teşekkürler..
  • Hocam whey protein veya isole proteinde mi getiriyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritüel

Vallahi verdim desem yalan söylemiş olmam. Ciddi anlamda Myprotein ürünü olunca içimin en acımayacağı ürünlerin başında geldiği için verdim direk bir rahatsızlık duymadan :D Pekala öyleyse sizle önümüzdeki günlerde iletişime geçeceğim Bcaa siparişi için. Teşekkürler..

Istanbul iciyseniz myprotein urnlerini paket basi 10tl daha ucuza vereblrm
    Havale masrafindanda kurtulms olursunuz

• Arkadaştan 4adet ürün aldım hemen kargoladı,kullanınca yorumlarımı da yazacağım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.