Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.948
Cevap
6
Favori
91.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enginco06

quote:

Orijinalden alıntı: uAburak89

@erginco06 mymemory uzerınden dostum, amazon ıle ısım olmadı.

konunun son bir senesini cope atmissin:) Mymemory Turkiye'ye gonderim yapmiyor artik, amazon.co.uk uzerinden alabilirsin ancak.

O da Güzelmiş. amazon.co.uk üzerinden nasıl alıyoruz tam olarak ?
  • quote:

http://www.amazon.co.uk/gp/browse.html?ie=UTF8&marketplaceID=A1F83G8C2ARO7P&me=AZSR40NZ6UYCN
    Bu MyMemory'nin Amazon'daki dükkanı.Gerisi de normal online alışveriş

• quote:

Orijinalden alıntı: pea.

quote:

http://www.amazon.co.uk/gp/browse.html?ie=UTF8&marketplaceID=A1F83G8C2ARO7P&me=AZSR40NZ6UYCN
    Bu MyMemory'nin Amazon'daki dükkanı.Gerisi de normal online alışveriş

Sağolasın.

• Amazon.co.uk üzerinden alışveriş yapmayı düşünüyorum. Dağıtım, standart dağıtım diye geçiyor. Bunda takip no yok galiba? Keşke takipli seçeneği de olsa.
  • 26 temmuzda gectıgım sıparıs az once ulastı, hızmet gayet ıyı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paypal ile de mi alamiyoruz mymemory den artik??
  • quote:

26 temmuzda gectıgım sıparıs az once ulastı, hızmet gayet ıyı.

ne almıştınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

quote:

26 temmuzda gectıgım sıparıs az once ulastı, hızmet gayet ıyı.

ne almıştınız ?

Sennheiser cx300-II
  • quote:

quote:

konunun son bir senesini cope atmissin:) Mymemory Turkiye'ye gonderim yapmiyor artik, amazon.co.uk uzerinden alabilirsin ancak.

amazon.co.uk üzerinden alsak. güvenli olurmu. Hani farzedelimki ürünümüz gümrüğe takıldı. Siteden paramızı geri alabiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

quote:

quote:

amazon.co.uk üzerinden alsak. güvenli olurmu. Hani farzedelimki ürünümüz gümrüğe takıldı. Siteden paramızı geri alabiliyormuyuz

Güvenli olur tabiki, Hem mymemory hem de amazon var işin içinde. Ama geri ödemeyi bilmiyorum, Amazon'un yardım başlığında ilgili konu mevcuttur elbet..

• griffin aldim ipo icin radyo 3 5 ay olmustur guvenilir yani
  • Ya buradan Plantronics Gamecom bir kulaklık almaya çalışıyorum ancak benim adresime gönderilemeyeceğini söylüyor ama burda alanlar var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

Ya buradan Plantronics Gamecom bir kulaklık almaya çalışıyorum ancak benim adresime gönderilemeyeceğini söylüyor ama burda alanlar var?

Aynen arkadaş, bende çözemedim daha. Direk kredi kartıyla değil, paypalla alırsanız gönderiliyor dendi ama paypal seçeneği yok ki. Ödeme seçenekleri sekmesinden önce adres kısmı var orayı turkey olarak seçince orada kilitlenip kalıyor.

Daha önce alışveriş yapanalardan biri şu işi adam gibi anlatsa da mübarek gün sevaba girse..
  • Bu site artık göndermiyor mu? Sadece amazondan mı alıyoruz
  • Türkiye'ye göndermiyordu zaten uzun süredir. Az önce amazon.co.uk üzerinden almayı denedim, olmadı. Sanırım artık amazondan da alamıyoruz. Başka yolu var mıdır bu siteden alışveriş yapmanın?
  • arkadaşlar ben türkiye gönderim yapıyorken cx300 almıştım. şimdi de arkadaşım istiyor aynısından. mymemory'de yok ürün.
    amazonda şu linkte birçok satıcı var
    ancak hangisinden almalıyım bilemedim
    güvendiğiniz veya daha önce alış yaptığınız biryer var mıdır?
    http://www.amazon.co.uk/Sennheiser-II-Precision-Isolating-Ear-canal/dp/B001EZYMF4/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1317816128&sr=1-1

• quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

arkadaşlar ben türkiye gönderim yapıyorken cx300 almıştım. şimdi de arkadaşım istiyor aynısından. mymemory'de yok ürün.
    amazonda şu linkte birçok satıcı var
    ancak hangisinden almalıyım bilemedim
    güvendiğiniz veya daha önce alış yaptığınız biryer var mıdır?
    http://www.amazon.co.uk/Sennheiser-II-Precision-Isolating-Ear-canal/dp/B001EZYMF4/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1317816128&sr=1-1

Linkte, Sennheiser kendi satıyor galiba. Öyleyse problem olmaz da Türkiye'ye yolluyor mu ona bakmak lazım. Mymemory de CX 300-II satmıyor şu an orada galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Türkiye'ye göndermiyordu zaten uzun süredir. Az önce amazon.co.uk üzerinden almayı denedim, olmadı. Sanırım artık amazondan da alamıyoruz. Başka yolu var mıdır bu siteden alışveriş yapmanın?

Son durum nedir?
    Amazon üzerinden de verilemiyor mu artık siparişler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: welt91

quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Türkiye'ye göndermiyordu zaten uzun süredir. Az önce amazon.co.uk üzerinden almayı denedim, olmadı. Sanırım artık amazondan da alamıyoruz. Başka yolu var mıdır bu siteden alışveriş yapmanın?

Son durum nedir?
    Amazon üzerinden de verilemiyor mu artık siparişler?

???
  • Eğer amazon üsütünden sipariş ediliyorsa USB bellek, hafıza kartı vs. alacağım çok şey var. TR deki sitelerin fiyatı şu aralar çok tuzlu.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.