Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.948
Cevap
6
Favori
91.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benden kredi kartı extre si veya herhangi başka bişey (su faturası-elektrik faturası) istemedi.
  • CX400-II hakkında adam gibi bir yorum gören var mı? İnceleme gibi?
  • sipariş verdim şuan itibariyle.Onaylandı siparişim fakat ne bir mail geldi ne de "my orders" da ürün gözüküyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBB -- 6 Ekim 2009; 21:43:47 >
  • ilk siparişin olduğu için status pending dir
    hemen info larına bi mail atıp adresini ispatla.
    status complete oılsun.

ben bu durumdayım mesela
    sonra da max 6 günde geliyormuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: laserss

ilk siparişin olduğu için status pending dir
    hemen info larına bi mail atıp adresini ispatla.
    status complete oılsun.

ben bu durumdayım mesela
    sonra da max 6 günde geliyormuş...

Herhangi bir işlem yapmadım şuan complete duruma geçti.Sanırım Kullanıcı adı ile Kart ismi farklı olunca öyle bir işlem gerekiyor.
    Berk
  • j-jays kulaklıkta %60'lık bir indirim var şu an.

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu
  • Bu J-Jays'i mi tavsiye edersiniz yoksa Sennheiser CX400 II 'yi mi?

Ayrıca bu mymemory.co.uk'den satılan kulaklıklar orjinal mi? Bunla ilgili bir yazı göremedim
  • CX400 II stokta yok sanırım.. bekliyorum birkaç gündür tekrar girer diye ama nafile galiba..
    j-jays için forumda bir konu var.. anladığım kadarıyla pek beğenilmemiş..

şuan mymemory'den alınabilecek -bu fiyat aralığında (15-25 sterlin)- hangi kulaklığı önerirsiniz acaba ?
  • Philips 9650 - 11.99 sterlin nasıl acaba? Açık tip kulaklıkmış sanırım bu ne demek? Dışarı çok ses mi verir?
    http://www.mymemory.co.uk/Portable-Headphones/Philips/Philips-SHE9650-In-Ear-Turbo-Bass-Portable-Headphones
  • 29 Eylül'de verdiğim, 2 Ekim'de postaya verilen kulaklığım halen ulaşmadı.
    Ortalama kaç gün sürüyor gelmesi?
    1-2 gün daha bekleyip yenisini göndermelerini isteyeyim diyorum...
  • Thank you for your email and your attachment.

I can now confirm that your order has been taken off hold and will be dispatched shortly.

I would like to take this opportunity to thank you for your patience and understanding in this matter.

Please do not hesitate to contact us with any further enquiries.

Best Regards
    Helen Durkin

To reply to this message log into your account athttp://www.mymemory.co.uk/cart_review.php

Please do not reply directly to this email.

kredi kartı extresini yolladım bu mail geldi ama siparişim hala pending olarak gözüküyo ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Kahve®engi

Thank you for your email and your attachment.

I can now confirm that your order has been taken off hold and will be dispatched shortly.

I would like to take this opportunity to thank you for your patience and understanding in this matter.

Please do not hesitate to contact us with any further enquiries.

Best Regards
    Helen Durkin

To reply to this message log into your account athttp://www.mymemory.co.uk/cart_review.php

Please do not reply directly to this email.

kredi kartı extresini yolladım bu mail geldi ama siparişim hala pending olarak gözüküyo ??

sorun yok şu anda,yakın sürede yollayacaklar size bununla ilgili mail alacaksınız

@uygarduran,il posta işleme müdürlüğünü bir arayın postacınızla görüştürsünler sizi sabah saatinde,bir ona sorun.Eğer gelmezse 21 gün sonra(ilk gün ürünün onlardan çıkış tarihi baz alınacak)yeniden yollarlar siz gelmedi deyince.

@rextr,philipse bulaşmayın derim.Kulakiçi kulaklık bu dışarı ses vermez rahatsız etmez,cx 300 II ve 400 serisi daha uygun olur.

@xander0325,cx400-II paket içeriği olarak ve görünüş olarak daha iyi gibi ama giriş seviyesi iemler bunlar;cx300 II ve cx400 II precise gaming arasında öyle çok bir fark yok.Bence cx 300-II alabilirsiniz...

• cx400-II tekrar girmiş..
  • Merhaba .8 ekimde postalanan kargo halen daha elime ulaşmış değil,normal bir durum mu acaba ?!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xander0325

cx400-II tekrar girmiş..

Burda satılan cx400-II 'ler %100 orjinal mi?
  • Mesela ben 40 TL'ye Px 200 aldım gittigidiyordan. Mymemory'de daha pahalı. Ordaki orjinal tabi. Ama ses kalitesi olarak falan değer mi sizce?

Yani kısacası çakma Sennheiser, Creative, Akg'lerden orjinali gibi bir performans elde edebilir miyiz?
  • En kötü orjinal en iyi sahteden iyidir.Sadece dış görünüş olarak avunursun.
  • İşte benim merak ettiğim de bu. Ses süper! Geçen gün mesela mediamarkt'ta orjinal Hd 228 dinledim. Hiçbirşeye benzemiyodu ses. O para buna verilmez dedim. Akg k324 var mesela yine o şekilde ucuza. Ses nasıldır bilemem. Ama 2 sennheiser, 1 creative aldım çakma olarak. O kadar da kötü değildi yani. Orjinaline para yetse de hepsini orjinal alsak.
  • Konu başlığıyla alakasız bir yere gitti ama kusura bakmayın. Ucuza yurtdışından orjinal kulaklık falan diince açıldı konu.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.