Şimdi Ara

müzik telefonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar öncelikle konuyu yanlıs yerde açtıysam özürdilerim yeni bir telefon almak istiyorum yüksek sesde müzik dinleyebilceğim ve ses kalitesi güzel olan bir telefon olmalı daha önce w810i kullanıyodum :) inanın yenı çıkan akıllı telefonlardan fılan daha kalıtelı ses verıyodu şuan nokıa c3 kullanıyorum güzel telefon ama ses kalıtesıne alısamadım cevaplarınızı beklıyorum arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: kentilmas

slm arkadaşlar öncelikle konuyu yanlıs yerde açtıysam özürdilerim yeni bir telefon almak istiyorum yüksek sesde müzik dinleyebilceğim ve ses kalitesi güzel olan bir telefon olmalı daha önce w810i kullanıyodum :) inanın yenı çıkan akıllı telefonlardan fılan daha kalıtelı ses verıyodu şuan nokıa c3 kullanıyorum güzel telefon ama ses kalıtesıne alısamadım cevaplarınızı beklıyorum arkadaslar

a.s, w8 htc 8x beats audio amfisiyle işini görür yada android olsun dersen yine htc onex+ derim ama 2 telefonunda 1500+ fiyatları var
  • xperia j tavsiye ederim

WALKMAN” UYGULAMASI. Müziği daha keyifli hale getirin.

Xperia™ J’nin “WALKMAN” uygulaması sizi müziğinize ulaştırır. Kulaklıklarınızı takın ve gerisini içinizi titreten netlikte ses kalitesine sahip müziğe bırakın. Ya da kablosuz hoparlörlerinizi bağlayın, xLoud ile ses kalitesini arttırın ve telefonunuzu DJ gibi kullanın.
    “WALKMAN” uygulaması
    xLoud ses şiddeti
    Grafik ekolayzır
  • Fiyat aralığı nedir ? HTC'nin beats audio destekli modellerine bakabilirsiniz.Sony de müzik konusunda iyidir.
  • gecen yıl bende nokıa c3 kullanıyordum gayet kullanıslı. sorunun tek ses ise kablo kullan bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat aralıgım en fazla 450 500 tl aslında mp4 playerler fılan var ama cebımde tasımak ıstemıyorum tüm gün otobuste işe gid eve gel mecbur ınsan muzık dınlemek fılan zorunda canı sıkılıyo.sony erıcsson w995 tam bir müzik telefonuymus ınternette bıraz arastırma yaptım ama satısta yok nyse xperıa ya bakıcam.tesekkurler arkadaslar
  • xperıa j baya bı pahalıymıs :) bıldıgınız 400 450 arası veya altı kalıtelı muzık dınleyebılıcegım telefonlar varmı veya yenı nesıl kulaklıklar var ses çıkışları baya iyi telefonum nokıa c3 acaba uyumlu olurmu oyle bı kulaklık alsam
  • modası geçti ama iyi bir kulaklıkla nokia x2 de iyi iş çıkarır
  • iyi bir kulaklık derken nasıl bişe almalıyım bildiğiniz br marka varmı
  • yorum yapanların çoğu çakma diyor ama 2010 da sony mdr-ex300 almıştım nokia x3 ile gayet iyi performans veriyordu hem fiyatıda uygun
  • söylediğiniz sony mdr-ex300 kulaklıga ınternette baktım şuan kullandığım telefon nokıa c3 aslında soyledgınız mantıklı kulaklıkiçi olması cok guzel nokıac3 e uyumlu olurmu bide piyasa fıyatı 30 40 tl dıo ınternette
  • sanırım telefonunuz c3-00 modeli 3.5 jak uyumlu hemen hemen tüm cihazlarla uyum sağlar bana toplam 45-50 tl civarı bi fiyata gelmişti kargoyla birlikte normal çakma olsa bile bence o parayı hakeden bi ürün
  • çok teşekkür ederim beni aydınlattınız vala az kalsın yenı telefon alcaktım MDR-EX300SL kulaklık sıparısını verdım güzele benzıyor
  • önemli değil kulaklık elinize geçince görüşünüzü yazarsanız iyi olur bu konuda yardım isteyenler için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.