Şimdi Ara

muzik icin stereo ses sistem onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar oncelikle bu konuda yeniyim.

Bir kac kere stereo sistemde muzik dinleme firsatim oldu ve gercekten daha guzel zevkli ve farkli oldugunu anladim.Dinledigim sistemde Onkyo Amfi ve Klipsch iki tane kolon vardi baya buyuktu ince uzun olanlardan degildi.

Kendi evime bilgisayarda kullanmak icin boyle bir sistem ariyorum bilgisayardan dinleyecegim genelde r&b rap hip hop tarzini dinliyorum. Max 7000 tl butcem var.

Onkyo Tx ds575 amfiyi gayet guzel buldum ama sanirim bunu bilgisayarda kullanmam icin baska bir seye daha ihtiyacim var sistemi ikinci el dizmeyi dusunuyorum cunku sifir butceme uygun bir sey bulamadim.Book shelf speakers bakiyorum daha hos ve kucuk.

Bilgisi olan arkadaslar beni bilgilendirir ve oneride bulunursa cok sevinirim.

iyi forumlar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amatörinsan -- 21 Mart 2023; 20:33:59 >

• Bahsettiğiniz amfi sinema amfisi. Müzik için pek uygun olmayabilir.

Öncelikle aktif bir hoparlör ile başlayın zamanla bütçenize göre sistemi genişletirsiniz. Edifier, Audioengine gibi bilgisayarınıza bağlayıp dinleyebileceğiniz hoparlörler işinizi görebilir. Bilgisayarınıza USb dac edinirseniz de bu hoparlörler ile daha tatmin edici ses alırsınız.

• aticus3 kullanıcısına yanıt
    Onerebileceginiz model varmidir aktif hoparlor olarak?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.